Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo još par sličica





    sigpic

    Comment


    • Cestitke Tipsinim navijacima!

      Comment


      • Danas sam na Jankovom licu videla taj izraz "I can do it"..konačno je to shvatio..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Janko Tipsarevic
          Hello online ppl...How are you...;)? I am just soooooo happy that I am not a "virgin" any more....;)


          Novak Djokovic
          @TipsarevicJanko Majstoreeeee! Cestitam na "skidanju mraka" :-) Well done Tipsy! Spavaj Jankelaaaaaaa .. Spavaj Jankelaaaa...
          Dušan Vemić
          Congratulations to @TipsarevicJanko !!!! On his first ATP title!!!! Idemooooooo!!!!!!!
          Somdev Devvarman
          @TipsarevicJanko congrats buddy!! well earned! see to in tokyo! idemo!


          Neil Harman
          Couldn't be happier for @TipsarevicJanko winning his first ATP Tour title in Kuala Lumpur. An exceptional talent and a great guy to boot
          FK Crvena Zvezda
          Bravo! @TipsarevicJanko je osvojio prvu titulu u finalu turnira u Kuala Lumpuru! Čestitamo!
          Last edited by altlosta; 02-10-11, 16:34.

          Comment


          • Konacno je dosao i taj dan Malo sam se iskljucio iz tenisa na par nedelja, bas mi je bilo drago kad sam cuo danas na TV-u

            Comment


            • Cestitke Janko,svaka cast majstore! Cestitke i Jankovim navijacima.Potpuno zasluzena titula.Bas mi je drago zbog njega.
              Sada u pohod na nove titule i plasman u top 8 do kraja godine

              Comment


              • Velike čestitke Janku ,mislim da je to zaslužio za ove godine na turu ,nadam se da neće samo stati na jednoj već da ćr biti još koja ,čestitke navijačima Janka ,i želim mu što bolji plasman ubuduće.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Bravoooo care !! postao je prava zverka Svakoga dana, u svakom pogledu, sve vise napredujemo. Ova sezona je "prava", jos samo par pobeda i to je top 1o !! A ako je iscrpljen moze i sve cetri u vis pa da u 2012-oj bude jos jaci

                  Comment


                  • Čestitke Janku, na prvoj tituli od koje nadam se krećemo brojanje... Bravo

                    Čestitke i svim fanovima , Majo
                    sigpic

                    Comment


                    • Jupiiiiiiiiii, bravo Jankelaaa... E bas mi je drago zbog njega, ne sjecam se kad sam se vise radovala zbog necije titule.
                      Hvala ljudi, a pogotovo Vladanu hvala sto nije izbaksuzirao Jankaaa...
                      Nadam se da ce neko biti tako dobar da nadje negdje snimak meca ili bar highlights i da postavi da mogu da gledam kad se vratim kuci, ja sam pratila ls na telefonu danas...
                      Mislim da nema nista od Londona, ali top 10 je sve realniji, Jankela postao ozbiljniji igrac... Necu reci ozbiljan, ali prilicno ozbiljan.

                      Comment


                      • Bas mi je drago sto je i Janko konacno uspeo da uzme titulu! Zasluzio je! ;) Valjda nece ostati na ovome!

                        Comment


                        • I ja se nadam hvala Bogu da je osvojio samo neka nastavi da igra dobro!

                          Comment


                          • Nadam se da se Janko nije puno umorio u finalu a dobro je sto ne igra sutra prvi mec u Tokiju nego u srijedu............Tursunov je nezgodan igrac ali za NOVOG Janka nadam se da nece biti tezak mec...........u drugom kolu najvjerovatnije Hasse i on je tezak protivnik a onda Nadal, nadam se da ce ga Janko bar dobro namuciti

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=jAhNui4qHqI svaka cast.. gledao sam celi mec tako dobro ga sluzio bh paralela.. al i sve ostalo zasluzio je vise turnira Janko!
                              On je Nole svi ga VOLLEE ! ;)

                              Salim se naravno. xD

                              Comment

                              Working...
                              X