Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Šteta, uništile su ga povrede. Mogao je mnogo više ali ne može da žali ni za onim što je ostvario u karijeri..

      Comment


      • Ostace nezaboravni klasici sa AO , USO, DC... Maraton men,veliki borac, nonsalatni smeker svetskog i legenda srpskog tenisa .


        BH paralela
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Janko kralj.

          Inače imam jednu anegdotu da podelim u vezi sa njim.
          Pre 7-8 godina, možda i više, dok sam još bio mladi jelen sreo sam ga u Braunu, mislim da je bila neka noć pred novu godinu.

          Ja i drugar smo blejali na dva metra od njega, kralj je izašao sa drugarima skroz opuštena neka maja, karirane lone, batica iz kraja fazon, cirkaju pivo na šanku.

          Snimile su ga sponze i navalile na "foto-sešn" sa njim uz po koju spikicu da mu uvaljaju sise ispod nosa.
          Videlo se iz aviona da ga smaraju ali ih je brat ispoštovao fino sve.
          Kad su se izredjale ja mu prišao i rekao Janko brate aj' nabaci neke ribe kroz šalu naravno.
          A car mi kaže:

          Desnica je zakon brate..

          Janko legenda Tipsarević, stub srpskog tenisa, uživaj majstore.

          Comment


          • Jedan od najinteligentnijih tenisera definitivno. Uživao sam u manje-više svakom njegovom intervjuu, jer njegovo poznavanje same materije tenisa je izuzetno. Gotivan lik u svakom segmentu, mislim da će biti veoma dobar trener ako krene tim putem, te da će i samoj djeci koja počinju da se bave ovim sportom moći prenijeti dosta onog elementarnog znanja i razumijevanja igre koje mnogi teniseri nemaju.

            Nek je sa srećom.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Janko: Nisam se vratio, ali takav stav je pobednički

                Comment


                • U svom stilu - Janko "maratonom" završio ATP karijeru
                  http://sportklub.rs/Tenis/ATP/a31158...-karijeru.html

                  Baš kako naslov kaze. Fajter do kraja.

                  Kapa dole majstore. Naklon do poda.


                  Sent from my SM-N960F using Tapatalk

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Stavicu sve kod Janka, u DC temi ce ionako da se zatrpa.




                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • „Biću veoma kratak. Pre nekoliko dana me je posle odigranog dubla jedan novinar pitao šta ću pamtiti za ovih 20 godina igranja tenisa. I ponoviću ono što sam mu rekao - ne pamte se pobede i porazi, to nije najbitnije. Najvažnije je što vas ovaj prelepi sport učini je***o žestokima. Ponekad imate emocije kao da želite da učinite samoubistvo, kao što je ovo sad, ali vi morate da nastavite da idete pravo, da idete uz vetar. Takve intenzivne emocije su ono što mogu da ponesem sa sobom posle ovih 20 godina karijere. Tako sam igrao i na individualnom planu, ali i za svoju zemlju“, izjavio je 35-godišnji Janko Tipsarević.
                        Srpski teniser je porazom završio svoju karijeru.
                        „Neki od mojih saigrača su mi se izvinjavali posle meča. Ne prihvatam njihova izvinjenja jer me nijedan od njih nije izneverio za ovih 20 godina. Ne slažem se sa tobom Viktore, da nam nisi doneo onaj poslednji poen, nikada ne bi imao ni ovakvu emociju“, dodao je emotivni Janko.
                        „Što se tiče tima, svi znate da ste mi kao braća, a ja ću nastaviti da budem sa reprezentacijom na ovakav ili onakav način i želeo bih svima da se zahvalim što ste bili sa mnom na ovom putovanju“, zaključio je sada već bivši Dejvis kup reprezentativac Srbije, posle čega je usledio veliki aplauz u sali za konferenciju.



                        Izdvojio sam ovo, da se VIDI I ZNA.

                        Hvala ti JANKELA ZA SVE.

                        Hvala Olja.


                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                        Comment



                        • https://www.instagram.com/p/B5PZhsAF...d=2gdzryqf3vcu


                          https://www.instagram.com/p/B5PzTAEl...=1fqacy5skvsyb
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment





                          • Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Wtf?
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X