Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

    imam samo jednu rec a to je STETA!!!
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • #47
      Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

      ^^^i ja isto :'( :'( :'( :'( :'(

      Comment


      • #48
        Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

        Janko ili igra fantasticno, ili izgubi zivce maximalno - nema "zlatne" sredine (pridodajte tome i povrede koje ga stignu u najgorem mogucem trenutku) ???

        Medjutim, psuje za medalju - mislim da bi svaki GS osvojio kad bi se to psovanje uzimalo kao parametar ;D

        Janko je izuzetan talenat, i volela bih sto pre da ga vidim u konstantnoj dobroj igri, jer kada je Janko "on the role", moze da pobedi i top 3 na ATP tour-u.

        Napred Janko!

        Comment


        • #49
          [/quote]
          mislim da je pashanski neprevazidjen sto se tice psovanja
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • #50
            Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

            [quote author=danilo994 link=topic=502.msg30612#msg30612 date=1218654097]
            [quote author=Mia link=topic=502.msg29400#msg29400 date=1217840165]
            Janko ili igra fantasticno, ili izgubi zivce maximalno - nema "zlatne" sredine (pridodajte tome i povrede koje ga stignu u najgorem mogucem trenutku) ???

            Medjutim, psuje za medalju - mislim da bi svaki GS osvojio kad bi se to psovanje uzimalo kao parametar ;D

            Janko je izuzetan talenat, i volela bih sto pre da ga vidim u konstantnoj dobroj igri, jer kada je Janko "on the role", moze da pobedi i top 3 na ATP tour-u.

            Napred Janko!
            [/quote]
            mislim da je pashanski neprevazidjen sto se tice psovanja
            [/quote]

            Ne smem da se kladim u to, nikad nisam intenzivno pratila meceve Pasanskog tako da si verovatno u pravu, ali Tipsa mora da je bar 2nd seeded u toj kategoriji ;D

            Comment


            • #51
              Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

              ajmo Janko

              Comment


              • #52
                Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

                hehe izgubi od marina

                Comment


                • #53
                  Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

                  ?emu hehe ???

                  Comment


                  • #54
                    Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

                    Janko ima problema sto mu igra nije konstantna,jedan set odigra odlicno,a drugi katastrofalno.

                    Comment


                    • #55
                      Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

                      Jednostavno je prepustio mec Cilicu u taj-brejku. Bio je bolji 2 seta, osvojio vise gemova i opet izgubio. To moze samo Janko. ;D
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #56
                        Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

                        [quote author=Biljana link=topic=502.msg51786#msg51786 date=1235478420]
                        ?emu hehe ???
                        [/quote]pa toliko se uzdate i nadate se dace konacno napravit bolji rezultat ali zasad nista

                        Comment


                        • #57
                          Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

                          On samo kad bi uspeo na nekom turniru da dodje do finala (ili bolje da ga osvoji) ili kad bi stigao do cetvrtfinala nekog GS usao bi u sam vrh sigurno. Treba mu taj jedan korak vise da napravi, da napravi jedan vrhunski rezultat da bi se probio u prvih 30 i onda bi pravio vrhunske rezultate. Tako bar ja mislim.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #58
                            Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

                            al kace da dodje do finala

                            Comment


                            • #59
                              Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

                              [quote author=fare link=topic=502.msg51862#msg51862 date=1235555973]
                              al kace da dodje do finala
                              [/quote]

                              Comment


                              • #60
                                Odg: ATP - JANKO TIPSAREVI?

                                zavisi...neki igraci svoj najbolji tenis igraju sa 30 godina tako da moze na bilo kom turniru da iznenadi kada najmanje ocekujemo
                                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                                Comment

                                Working...
                                X