Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak: Užasno vreme je iza Janka

    Comment


    • Bitno je da je krenuo,da je odigrao bar jedan meč,sada samo polako.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Dobar tekst o Janku na zvanicnoj stranici:
        http://www.atpworldtour.com/News/Ten...-Comeback.aspx
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment




          • Comment


            • Janko zaradio povredu kuka.Odustao od čelendžera u Hajlbronu u Nemačkoj.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • B92: Nova povreda Janka Tipsarevića http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=990683


                😢

                Comment


                • Srećan rođendan Jankeli i puno uspeha na Vimbldonu,gde će igrati sa zaštićenim rankingom

                  https://www.facebook.com/JankoOffici...type=1&theater
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Tipsarević uspešno operisan

                    Srpski teniser Janko Tipsarević uspešno je operisan u Nemačkoj i prema sadašnjem planu trebalo bi da se na teren vrati do Australijan Opena.

                    Tipsarević je poslednjih godina imao velike probleme sa povredama, prvo pete, zbog čega je odsustvovao godinu i po dana, a sada i kolena.

                    Pre nekoliko dana Janko je objavio da je posle tromesečnih problema sa povredom kolena odlučio da ode na operaciju.

                    “Ovo je bio težak period ali ću ga prevazići i vratiti se jači nego pre”, poručio je Tipsarević.

                    Tipsarevića sada očekuje oporavak posle operacije, a procenjuje se da će on trajati oko tri meseca. To ujedno znači da bi spreman trebalo da dočeka start nove sezone u januaru.

                    Comment


                    • Janko posle operacije planira povratak na AO.
                      "Nikad nisam pomislio da ću prestati da igram tenis jer mi je dosadilo da idem na operacije. Imam još dosta tenisa u sebi, možda će nekome zvučati cudno, ali mislim da sam imao relativno dobru karijeru. Ipak, verujem da nisam igrao najbolji tenis i kako bih voleo.

                      "Cilj mi je da se vratim u Top 1o, imao sam interesantnu karijeru, punu uspona i padova, nikada nisam imao veliki povratak, to mi je motiv. Želim samo da igram tenis i da me ništa ne boli. Turnir u Čenaju počinje 4. januara, to nije idealno vreme za povratak, cilj je da budem spreman za Australijan open. Neću zuriti, iako mi nije mnogo vremena ostalo", istakao je srpski teniser.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • "Pozdrav svima.Nakon dosta testove i snimaka,dijagnoatikovan sam sa patelarnim tendinitisom na desnom kolenu.Iako izlecivo,ovo stanje je dosta ozbiljno i zabranjeno mi je da treniram dok se u potpunosti ne smiri.Zbog ovoga,nazalost moracu da otkazem AOpen 2016.Hava svima na razumevanju i podrsci,sada mi je preko potrebna"


                          link

                          Comment


                          • Pa dokle vise

                            Comment


                            • Nije mi samo jasno gde zaradi ovolike povrede Kao da je od svile
                              link

                              Comment


                              • Kad krenu "kola nizbrdo"

                                Comment

                                Working...
                                X