Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci da je povreda pete ozbiljna.
    Jankela bitno je da ti sto pre saniras povredu,onda ces se pridruziti svojim drugarima iz DC,da zajedno nastavite pohod ka drugoj salatari.
    Zelim ti potpuni oporavak i da te vidimo nasmejanog u reprezentaciji
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Pozdrav za sve Jankove fanove. Ne mogu baš da argumentujem zašto, ali mi je ovaj čovjek uvijek bio ispred svih u svijetu tenisa, uključujući i sve preostale srpske tenisere i teniserke. Janku želim brz oporavak od povrede i da nastavi napredovati ka top 5. A, ja ću se truditi da češće svratim u ovu temu kako bih bio u toku sa dešavanjima u njegovoj karijeri, jer mi je do sada ovaj forum služio samo za Arsenal i premier ligu.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Dobrodosao Ves

        Comment


        • Zna li neko sta se sada desava sa Jankelom? Propusta DC, ali koliku pauzu pravi? Hoce li igrati u Monpeljeu mozda? Koji je sledeci turnir na kom gledamo Janka?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Zna li neko sta se sada desava sa Jankelom? Propusta DC, ali koliku pauzu pravi? Hoce li igrati u Monpeljeu mozda? Koji je sledeci turnir na kom gledamo Janka?
            Na njegovom sajtu pise da je njegov sledeci turnir u Monpeljeu , pa ce verovatno tamo igrati tek

            Comment


            • Nije to tek , to je nedelja posle DC-a. Pa ako ne moze na DC da igra zbog povrede, logicno je da ne igra i Monpelje. Zato je pitam....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Pa mozda ce i to otkazati, ako se ne oporavi na vreme ;)

                Comment


                • Pa Aleksa to znamo i mi,ali hteli bismo nesto novo da saznamo.
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Jos se nije povukao iz Montpelliera
                    sigpic

                    Comment


                    • Prolazim kroz tezak period...Povreda,Davis cup,3 prva kola za redom.Nije mi lako.Utehu trazim u bezkrajnim trenizima i nadi da ce na naredne 2 masters serije u Americi biti bolje.Hvala nekolicini vas koji mi idalje pruzate podrsku,jer mi je sad preko potrebna
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Janko se mora uozbiljiti i dobro pripremiti za mec sa Gulbisom i ako ne bude igrao skoncentrisano izgubice i jedino ga moze izvuci Gulbisov umor jer je igrao bas puno meceva u zadnje vrijeme...iiidddeeemmmoooo Janko odlijepi se od 1 ili 2 kola

                        Comment


                        • Naprotiv, Janko se mora malo opustiti. On je i previse ozbiljan i previse u grcu.

                          Comment


                          • Nesto mora da promeni jer ako ovako nastavi zavrsice kao Viktor.On je sada u Top10 i mora da prolazi ova 3,4 kola ko od sale a on ne moze ni da dogura ni do 2 kola .

                            Comment


                            • Janko je definitivno u krizi i mozda ne bi bilo lose da padne na listi, mozda bi mu to dalo motiv da se zesce bori......Janko ima dobru sportsku karijeru i jos ce sigurno par godina biti u top 20 ......svaki sportista ima uspona i padova i brzo ce se Janko oporaviti.....vjerujem u njega ...iiiiddddeeemmmoooo

                              Comment


                              • Ajde Jankela,odmori pa u nove pobede,mozes ti jos da igras,nema malodusnosti
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X