Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ode Jankela u London.....dobro bi bilo da je stigao do SF ili F ali s druge strane bolje je da ide ranije u London i da iduce godine brani manje bodova u Parizu...u Londonu mislim da ne moze dobiti nikoga, mozda Berdiha ali bice tesko......Janovic je bio odlican i pitam se gdje je decko bio do sada i kad je sve do sada pobjedio moze i Simona sutra

    Comment


    • Treniraj jako,igraj jos jace...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Janko Tipsarevic 's tennisography by Tennis Channel

        I had no toys, I just had only balls


        Lepa priča o Janku i odrastanju cele te generacije. Prvi put vidim njegovu mamu, baš lepa žena.
        Last edited by miloolja; 29-12-12, 19:09.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • ne radi ovaj link

          Comment


          • Prodje danas Janko u 1/2 Finale , Aljaz Bedene je ucinio veliku uslugu isavldavsi Wavrinku
            i ne bi trebao Janko da ima prevelikih problema , a jos je ispao i Cilic

            Comment


            • Zaboravio si Berdiha , velika Agut Odlicna prilika za 100 bodova na listi i pocetak godine sa titulom
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Jeste vala , ispade i Berdih , sve se poklopilo Janku za Titulu

                Comment


                • Честитке Јанкела!
                  Н. Ђ.

                  Comment


                  • Cestitke Tipsa , pokazao si da si kralj preokreta , mada sam se mal ouplasio , kad je izgubio prvi set
                    ali je uspeo nekkao da smogne snage i rutiski osvoji preostala dva seta

                    Comment


                    • Prvo pa musko!
                      Bravo Jankela
                      sigpic

                      Comment


                      • Cestitke Janku na cetvrtoj tituli...protivnici su mu bili slabije rangirani ali su dobro igrali, kao da je igrao sa Berdihom ili Cilicem ALI novi Janko je i SF i F rijesio u svoju korist igrajuci svoju igru...idemooo

                        Comment






                        • Konacno dodje i taj Chennai. 2005. poraz u prvom kolu, 2009. u cetvrtfinalu, 2010. i 2011. polufinale, 2012. finale i sada titula. 4. titula, a pre skoro godinu i po dana je cekao prvu.

                          Comment


                          • posle 6 godina je konacno osvojio Chenai

                            Comment


                            • Tipsa danas gostuje u jutarnjem programu na RTS-u, pa ko ima zelju da ga gleda...

                              Comment


                              • Janko Tipsarevic Official
                                Na zalost moram da vas obavestim da necu moci da igram na predstojecem Davis Kupu zbog povrede stopala koju sam zadobio na Australian Openu. Ovo mi je jedna od najtezih odluka u karijeri,na koju sam bio prinudjen
                                Vec 14 godina igram za svoju zemlju,i nijedna nije prosla da nisam bio deo tima
                                Mnogo, mnogo,mnogo mi je zao...razocaran sam jer sam emotivno vezan za ovo takmicenje i osvajanje Davis Cup trofeja smatram jednim od najvecih uspeha u karijeri
                                Imamo fantastican tim i nadajmo se pobedi protiv Belgije.
                                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X