Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JANKOOOOO MAJSTOREEEEEE!!!!

    Comment


    • Janko je u QF Moskve.......pobjedio je jednog Rusa nadam se prvog u nizu Rusa koje ce pobjediti.......malo je bilo problema u prvom setu ali poslije je Janko lako osvijio 2 seta.......mora se Tursunovu revansirati za poraz prije nekoliko dana

      Comment


      • Bravo za Jankelu.
        Za ovu sezonu si je postavio cijeve - uci u top 20 i osvojiti prvu ATP titulu. Usao je u top 10 i osvojio 2 titule, a ko zna, mozda padne jos jedna do kraja godine.
        Nadam se da ce dugo ostati u top 10, talentom i igrom ponekad je to davno zasluzio, sada to zasluzuje i glavom, formom i konstantnoscu. Nema sumnje da je sazrio kao igrac. Novi trener, godine, zenidba, Dejvis kup... Vjerovatno je sve to po malo doprinijelo sadasnjoj formi, ali konacno na Janka mozemo gledati kao na ozbiljnog tenisera.
        I fizicku spremu je podigao na malo visi nivo, valjda ce ga i povrjede zaobici i sljedece godine bi trebalo da ima dobre rezultate, na pocetku godine ne brani puno bodova, a sa ovim renkingom ce imati mnogo lakse zrjebove.

        Dok se ne pojave slike sa peharom, evo ovih:



        Comment


        • Evo i slika sa trofejom ;)


          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ma kad je bilo finale, ja sam mislio da je kasnije? Jbg...

            Al mnogo mi je drago sto je osvojio

            Comment


            • BRAVO JANKO !
              On je Nole svi ga VOLLEE ! ;)

              Salim se naravno. xD

              Comment


              • Janku cestitke na tituli,a njegovim navijacima uzivanje u njegovom uspjehu

                Comment


                • Janko prestigao Federera po titulama

                  Bravo, Janez munjoz

                  Comment


                  • Kakav kompleksaski tekst Federerovih hejtera, cuj prestigao Federera po titulama u ovoj sezoni :ajme:

                    TITULAAA,TITULAAA, SLAVICE SE TITULAAA, Tipsa je SAMPIOOON , peva cela SRBIJAAA(I RUSIJA I MALEZIJA )

                    Idemo po duplu krunu, po treci trofej, samo jasi dok su nasi ! Talas je krenuo i ne treba stajati, sad Janko moze da poludi u St.Petersburgu jer ocigledno GORI od samopouzdanja!

                    Comment


                    • Janko je to zasluzio , nadam se da ce uzeti S.Petersburg i onda u BASEL po cudo ... Eh kada bi osvojio Basel , bio bi na korak od mastersa u Londonu ali mislim da ce se u Parizu to resiti. Prvo treba uzeti St.Petersburg
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Cudi me da nije izabrao Valensiju jel tamo nema prejakih tenisera poput Feda ili Novaka, ima ovako puno jacih u top 30.. Ali ako osvoji STP, tesko da ce mu ostati mnogo snage za Basel.. IDEMO JANEEEE!!!!!

                        Comment


                        • Ja kazem , ako mu se poklopi zreb u Parizu pa da dodje do SF , to bi bilo po meni odlicno i verovatno osiguran London ;D ... Ali isto kada bi osvojio Basel ... Mislim da mu sada dosta stvari ide na ruku jer je u odlicnoj formi.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • The Other Serb: Janko Tipsarevic
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Malo je previse nadati se da Janko moze uzeti Bazel ali ja ga vidim bar u SF......i to je dosta bodova i sansa za 9 mjesto u trci za London

                              Comment


                              • E Titula u St. Petersburgu gotova stvar, polufinale Pariza ... A do juce bre ako veze vise od 2 pobede mi skacemo od srece.

                                Comment

                                Working...
                                X