Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ejs, Victoria Secret, pa nemojte me za***avati. To je možda dobila besplatno ili kupovala nekome za poklone pa to možemo i mi smrtnici priuštiti, nije u redu da i ona to kupuje

    Nego, Biljka snima singl znači, biće to novi muzički power couple, Janko i Bilja kao srpski Jay Z i Beyonce , pošto mi uvek moramo imati nešto srpsko... Madonne, Lady Gage i ostale...

    Comment




    • Inace, Jankela je postao zastitno lice donjeg vesa Extreme Intimo.
      Video sa snimanja i kratak intervju:

      Last edited by eM; 21-09-11, 19:42.

      Comment


      • Mali Šanko..

        Sorpresa de Juan Pablo Brzezicki para Tipsarevic y un hijo de por medio.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Delgadu, Maji i tipsi cestitke na Jankovoj tituli i da ih jos osvoji .Delgadu je ova titula uljepsala ekskurziju

          Comment


          • Bravo Janko majstore Zasluzio si ovaj trofej , samo napred Ako ovako nastavi zavrsice u top 10 sezonu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Bravo Janko majstore Zasluzio si ovaj trofej , samo napred Ako ovako nastavi zavrsice u top 10 sezonu
              Zasto u top10 kada moze i u 8 i u London,skoro nista ne brani do kraja sezone
              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

              Comment


              • bravo Janko,čestitke njemu,Maji,Tipsy,Delgadu a i nama ostalima koji ga pratimo i volimo..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Tipsy,delgado,Majo,altlosta(sigurno sam nekoga zaboravio) uzivajte
                  sigpic

                  Comment


                  • Hvala Vladane stvarno sam uzivala.......bravo Janko odlicno je igrao a jos bolje razmisljao, zadnja 2-3 gema su bila psihicki teska ali to je novi Janko sve savladao.............u Tokiju i Sangaju bice dobro sta god uradi a u Moskvi mislim da moze do titule sa ovakvom igrom.........BRRRRAAAAAVOOOOO JANKO SAMO NAPRIJED

                    Comment






                    • Comment


                      • Bravo Jankela majstore,velika ljudina od covjeka,zasluzio si ovo vec davno,i sada krenu u napad u nove uspjehe.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Bravo kralju...Sve zasluzeno i to mnogo ranije...Idemo na Tokio.Srecno ljudino..
                          Last edited by draza; 02-10-11, 16:00.

                          Comment




                          • Bravo majstore!!! Na onih 5:5 ... ali zaboravljeno već....
                            Sve čestitke na toj prvoj famoznoj, u nizu sledećih. Čestitke i svm fanovima.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • bravo Janko!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Cestitke Janku!

                                Konacno da razbije taj maler. Ovo moze da ga preporodi.

                                Comment

                                Working...
                                X