Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rodžer: Slem rekord? Nekad mi je bilo važno...

    http://sportklub.rs/Tenis/Grand-Slam...ilo-vazno.html


    hahahahahhahaha ,sto bi ameri rekli ,so delusional

    Comment


    • "kiselo je grozdje"

      Comment


      • "kiselo grozdje"?
        Dakle, ima 4 dece, zenu koja je apsolutno podrzava, zaradio je blizu milijardu dolara (ove gdoine se valjda ocekuje da dodje do milijarde) a ceo zivot radi ono sto obozava, obozavan je gde god da se pojavi, oborio rekord sto se tice broja gledala na jednom teniskom mecu, u februaru ce ponovo da ga obori, bukvalno uziva u zivotu i definitivno vidi siru sliku, za razliku od nekih.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          "kiselo grozdje"?
          Dakle, ima 4 dece, zenu koja je apsolutno podrzava, zaradio je blizu milijardu dolara (ove gdoine se valjda ocekuje da dodje do milijarde) a ceo zivot radi ono sto obozava, obozavan je gde god da se pojavi, oborio rekord sto se tice broja gledala na jednom teniskom mecu, u februaru ce ponovo da ga obori, bukvalno uziva u zivotu i definitivno vidi siru sliku, za razliku od nekih.
          Iako mi ne poznajemo licno Federera, prateci nekoga preko 13 godina, mozes upoznati osobu defakto kao da je i licno poznajes e bas se u tome krije istina, da Federer nas ne moze slagat jer ga znamo i ove bajke sto prica moze djeci ostavit kod kuce
          Last edited by DinoFC; 15-01-20, 12:56.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Iako mi ne poznajemo licno Federera, prateci nekoga preko 13 godina, mozes upoznati osobu defakto kao da je i licno poznajes e bas se u tome krije istina, da Federer nas ne moze slagat jer ga znamo i ove bajke sto prica moze djeci ostavit kod kuce
            E bas mi je drago sto ga ti poznajes, iako ga ne poznajes, jer ga gledas 13 godina pa si ga ipak upoznao, iako ga ne poznajes jer ga nikad nisi video niti 2 popricao sa njim, ali si veliki mag pa ga ipak poznajes preko TV, kao i sve njegove osobine
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Naravno da ga poznajemo, bar sto se tice svega vezano za tenis.

              Comment


              • Mozda znas vezano za njegovu igru, ali ovo nije strogo vezano za tenis, a sto se toga tice, blage veze nemas.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Mozda znas vezano za njegovu igru, ali ovo nije strogo vezano za tenis, a sto se toga tice, blage veze nemas.

                  Comment


                  • bitno da bojana s njim zivi pa moze da kaze po koju rec [emoji4]

                    Comment


                    • Tenis može da voli i amaterski, niko ne rizikuje zdravlje zbog ljubavi prema tenisu..
                      Te bajkice može da proda njegovim fenovima, nama ne..
                      Last edited by Chiwwi; 15-01-20, 16:25.

                      Comment


                      • Jel se bavio neko, ovde tenisom, ili se bavi?
                        Ozbiljno pitam, bez sale i ruznih pomisli.

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a R View Post
                          Jel se bavio neko, ovde tenisom, ili se bavi?
                          Ozbiljno pitam, bez sale i ruznih pomisli.
                          Bavio i nažalost prestao zbog povrede ledja pre povrede pobeđivao Pašanskog što i nije neki uspeh 😎


                          Što se tiče uslova u Melburnu i zvaničnih saopštenja organizatora kao i grada uopšte... blaga reč je kriminal...

                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                          Last edited by cacanin; 15-01-20, 17:14.

                          Comment


                          • *cacanin
                            Bravo, dobar je bio Pasanski I cela ta generacija.
                            Gde si trenirao, kod "Trce", na Borcevim kod Dzeksona? Tad Cojba jos nije imao terene ili jeste?

                            Comment


                            • Završili su Filip Šatrije, dobio je krov..

                              Last edited by Chiwwi; 15-01-20, 18:21.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Završili su Filip Šatrije, dobio je krov..

                                I ovde si aktivan burazeru?

                                Comment

                                Working...
                                X