Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa tu se lepo drustvo okupilo

    Kurijer je udarao bekhend kao u bejzbolu
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Ima li tog meca?Gleda mi se,a trebam sutra do 12 da ustanem pa bih morao da uhvatim malo sna
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Ubise ga sa vestima a voleo bih da gledam bar 10 minuta, da vidim kako Pistol Pit servira
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
          sad cu ti ja reci jednu drugu stvar. moj prijatelj, koji je cijeli zivot sa krajinovicem trenirao tenis, je uvijek pozitivno govorio o njemu. oni su veliki prijatelji. (sa njegovim bratom je non stop bio, izlazio van jer su generacijski blizi). i sa njegovom cijelom porodicom, naravno. iz sombora je, sad zivi u NS, zato kazem bio. ali se cuje sa njima redovito. takve se budalastine pricaju za svakog kome ne ide (makar kratko), tako se i za djokovica pricalo da je neradnik a vidi ga sad. za onakvo kretanje treba ti JAKO KRVAV godinama bez stajanja bez obzira na fizicki potencijal.
          Da li mozda sad treba da se hvalimo i govorimo ko koga zna?
          Mozes i ne moras da verujes, to je tvoj izbor, ja sam rekla ono sto sam cula i da poprilicno verujem tom decku...

          A sto se tice Djokovica, to se nikad nije pricalo za njega, da je neradnik.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • http://www.livetennisguide.com/2011/...-atp-rankings/

            Comment


            • Tu vest sam vec procitala i moj komentar je sad kad njemu odgovara da se racunaju 2 godine za ranking, on je odjenom zabrnut za buduce generacije, a ranije se uopste nije oglasavao po tom pitanju
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • @Ajmoooooooo!!! (mozda sam pogrijesio koje slovo, pa ne zamjeri)
                Vjerujem ti sve sto kazes. Nukleus svega je da nije problem kod Filipa kako se ponasa, vec sto ima u glavi i tijelu. On nece biti veliki teniser. Cak ga ne vidim ne medju 50... Kad je pocinjao, pricalo se o Bolitjeriju, kako on zna ko vrijedi... Niku vrijedi svako ko ima para da mu plati akademiju. A prodefilovalo je njom ko zna koliko Ruskinja, Bugarki, Bugara, Tozanaca...

                Comment


                • http://www.facebook.com/media/set/fb...41502969193793

                  Comment


                  • Dobar duks.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Da li mozda sad treba da se hvalimo i govorimo ko koga zna?
                      Mozes i ne moras da verujes, to je tvoj izbor, ja sam rekla ono sto sam cula i da poprilicno verujem tom decku...

                      A sto se tice Djokovica, to se nikad nije pricalo za njega, da je neradnik.
                      opet bez uvrede jer nije tebi namjenjeno , ali meni je infantilno se hvalit da ja znam nekog. meni je u rodu jedna jako poznata osoba u hr pa opet to rijetko kad spominjem. a sto se djokovica tice, itekako se pisalo da je neradnik, da je cesto na splavovima i da mu tenis nije na 1. mjestu

                      Comment


                      • Nadji mi link gde za Djokovica pise da je neradnik

                        Comment


                        • to bi bila dobra stvar, vec neko vrijeme on i federer pricaju o tome

                          Comment


                          • Originally posted by dusan1610 View Post
                            Nadji mi link gde za Djokovica pise da je neradnik
                            ma to se pisalo po b92, ko ce sad to naci i ko bi to uopce trazio

                            Comment


                            • To se pisalo za Jankelu... i to je donekle tacno.
                              Za Novaka nikad nisam cula nesto tako...

                              A sto se tice toga da je neko od nekoga nesto cuo - pa Bojana je samo rekla da joj je neko kome vjeruje dao tu informaciju, isto kao sto si ti rekao da ti je prijatelj rekao da je Krajinovic divan. Kako ja sad da povjerujem tebi ciji neki drug kao poznaje Krajinovica, a da ne vjerujem Bojani koja ima kontra informaciju iste vrijednosti.
                              Ne vidim ni poentu tvog insistiranja da Bojana kaze ko joj je rekao... niti potenciranje toga ko koga poznaje.

                              A sto se tice Rafine opreme - totalno je u Rafinom fazonu, jedino sto je boja bolja od ostalih ove godine... A razmisljam sta ce mu kacket.

                              Comment


                              • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                                opet bez uvrede jer nije tebi namjenjeno , ali meni je infantilno se hvalit da ja znam nekog. meni je u rodu jedna jako poznata osoba u hr pa opet to rijetko kad spominjem. a sto se djokovica tice, itekako se pisalo da je neradnik, da je cesto na splavovima i da mu tenis nije na 1. mjestu
                                Rodjak ti je veliki gospodin sa avatara?

                                Pisalo mnogo toga ruznijeg. Ti si cak upotrijebio eufimizam.

                                Comment

                                Working...
                                X