Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa logično bi bilo da na USOu Federer dobija Stana u finalu

    earth, šta je to Townsend sinoć igrala dubl sama negdje? Na reternu valjda igrala samo na svojoj strani

    Comment


    • Neil Harman se povukao iz asocijacije teniskih novinara, zato sto je utvrdjeno da su skoro sve knjige koje je pisao za W, one njihove godisnje knjige, ustvari plagijati.

      Ovo je clanak o tome, a usput su dali i primer originalnog teksta i ono sto je Harman pisao
      Unforced Errors

      i posle svega ovoga on je obrisao i nalog na tviteru...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Pa logično bi bilo da na USOu Federer dobija Stana u finalu

        earth, šta je to Townsend sinoć igrala dubl sama negdje? Na reternu valjda igrala samo na svojoj strani
        Valjda pogodila partnerku (Huber čini mi se) u glavu toliko jako da je ova morala da se povuče

        http://ftw.usatoday.com/2014/07/tayl...2-on-1-doubles
        http://www.news.com.au/sport/tennis/...-1227001456807
        Last edited by wanderer; 25-07-14, 11:57.

        Comment


        • Ja i dalje tvrdim da je Novaku najslabija podloga trava. Ako vec gledamo titule i skorove, on ima samo 2 titule na travi ( jes da se na travi igra najmanji broj turnira ali opet je malo). O 2011 nema sta da pricamo, po meni najbolji njegov GS sto se tice izazova, skoro svi protivnici bili ekstremno raspolozeni i u formi i vecina njih kvalitetni travari. Da se kojim slucajem tada sastao u SF sa Fedom i pobedio ga, mogli bismo da pricamo kao o jednom od najspektakularih osvojenih GSova ikada. I druga titula ove godine, kada se posle zreba cinilo da ne moze teze, na kraju ipak i nije imao neke izazove, istraumiranog Congu, tuznog Cilica, vecito smesnog Dimitrova i 32-godisnjeg Federera (koji je doduse odigrao krajnje odlicno). A po meni kada uporedimo te izazove sa US openom - nebo i zemlja. Kulturno je do sada mogao da ima 5 titula, ali se 3 godine zaredom sastajao sa Federerom u njegovom prajmu ( cak i kada je moze se reci izlazio iz prajma svoje najbolje partije je pokazivao upravo na tom turniru), 2 puta se sastao sa poludelim Nadalom koji je bolesno tempirao formu i servis te 2 godine. i 2011 kada je jedva osvojio jer je igrao protiv extremno dobrih Federera i Nadala. I zato mi je i ta jedna od drazih titula jer mu niko apsolutno nista ne moze reci niti oduzeti za taj GS. Tada je prosao sve izazove
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Ja i dalje tvrdim da je Novaku najslabija podloga trava. Ako vec gledamo titule i skorove, on ima samo 2 titule na travi ( jes da se na travi igra najmanji broj turnira ali opet je malo). O 2011 nema sta da pricamo, po meni najbolji njegov GS sto se tice izazova, skoro svi protivnici bili ekstremno raspolozeni i u formi i vecina njih kvalitetni travari. Da se kojim slucajem tada sastao u SF sa Fedom i pobedio ga, mogli bismo da pricamo kao o jednom od najspektakularih osvojenih GSova ikada. I druga titula ove godine, kada se posle zreba cinilo da ne moze teze, na kraju ipak i nije imao neke izazove, istraumiranog Congu, tuznog Cilica, vecito smesnog Dimitrova i 32-godisnjeg Federera (koji je doduse odigrao krajnje odlicno). A po meni kada uporedimo te izazove sa US openom - nebo i zemlja. Kulturno je do sada mogao da ima 5 titula, ali se 3 godine zaredom sastajao sa Federerom u njegovom prajmu ( cak i kada je moze se reci izlazio iz prajma svoje najbolje partije je pokazivao upravo na tom turniru), 2 puta se sastao sa poludelim Nadalom koji je bolesno tempirao formu i servis te 2 godine. i 2011 kada je jedva osvojio jer je igrao protiv extremno dobrih Federera i Nadala. I zato mi je i ta jedna od drazih titula jer mu niko apsolutno nista ne moze reci niti oduzeti za taj GS. Tada je prosao sve izazove
            Prskaj, definisi mi ovo "krajnje odlicno" ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • http://www.profesionalnitenis.com/du...rvju-iz-umaga/

              Intervju sa Lajovićem u Umagu

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Prskaj, definisi mi ovo "krajnje odlicno" ...
                uh jedva nabadam slova sad ali pokusacu

                pa jedino sto ja tu vidim da je mogao da poboljsa je FH ali s obzirom da je menjao reket to ga je tu malo kostalo pa nije bas kao da je FH zakazao samo u tom mecu. Kretanje i zelja su po meni bili na vrhuncu imajuci u vidu koliko godina ima, a iskoristio je skoro sve sanse koje je imao. Pitanje je ko bi dobio takvog Feda a da se ne zove Rafael ili Novak.
                Iskreno iznenadjen sam nivoom koji je Novak prikazao, bio je agresivan, da bilo je standardnih psiholoskih padova ( ponavljam valjda cemo saznati jednog dana sta ga to muci) ali je uradio sve sto je trebalo i podsetio je na partije iz 2011. kada je bio spreman da se nadigrava i trazi resenja do pobede za razliku od prethodne skoro 3 godine kada igra na defanzivu, klasu i ime.

                Da mi je neko pokazao kako ce Federer zaigrati u finalu rekao bih da ce Novak glat izgubiti, ali Novak je hvala bogu bio sperman da resi neke stvari
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • To što ga muči verovatno je Srđanovo zdravstveno stanje, a kako je NI u ranijam postovima zaključio Novak je empata. Nije podsetio na 2011., on ove godine igra kao 2011., sve je isto osim AO. Osvojio je IW i Miami, onda propustio MC, a sad Madrid. U Rimu tukao Rafu, nije osvojio RG kao ni onda. Na W igrao kilavo kao i 2011., ali kao i onda fenomenalno odigrao kad šampioni to i rade u finalu. Čak mu je i žreb bio sličan, 2011. mu Conga sklonio Feda iz SF, a ove Dimitrov Mareja. Ako se nastavi ovako osvaja Toronto, gubi Cinci, osvaja US i onda ništa do kraja. Ja zadovoljan.
                  Last edited by goku; 02-08-14, 00:27.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Ako se nastavi ovako osvaja Toronto, gubi Cinci, osvaja US i onda ništa do kraja. Ja zadovoljan.
                    Nemoj tako, ja vec proknjizio Cinci i London ;)



                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Rafa?

                      Comment


                      • Ma dal je moguce
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by SonjaFan View Post
                          Rafa?

                          Comment


                          • Sad sam se malo zarovio nasao danasnje slike Rafe sa aerodroma , tj. vec je u avionu za Kanadu pa tako treba uzeti sa rezervom izjavu doticnog.

                            Sa aerodroma danas

                            Comment


                            • Here you go RT @CincyTennis: Rafael Nadal withdraws from W&S Open with a wrist injury: http://goo.gl/bUODH4
                              Zglob je u pitanju
                              OVAKO

                              Comment


                              • Jebote zivot

                                Comment

                                Working...
                                X