Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da je i Roger dosta emotivno podneo poraz



    Last edited by jovan; 14-07-14, 21:25.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Originally posted by jovan View Post
      Izgleda da je i Roger dosta emotivno podneo poraz



      Mislim da je plakao kada je video cerkice da mu tapsu,to je neko moje misljenje,a i gledao sam intervju posle meca kaze da ga je to bas odusevilo kada je video cerke.Ima Roger jos minimum godinu dana dobrog tenisa i da se domogne jos jedne titule,u to sam ubedjen.Pa pre ce on da osvoji nego neki Tsonga,Berdih,Dimitrov ili Wawrinka.

      Comment


      • Na drugoj slici mislim da je gledao svoj box, tacnije bliznakinje i da je tada potekla ova suza i to je bilo to, nakon toga se smirio i sve je bilo u redu.
        Last edited by Mr. Wolf; 14-07-14, 21:45.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Naisao sam na interesantan komentar, koji menja potpuno dimenzije odnosa Rogera i Novaka, bar kod nasih ljubitelja tenisa, a glasi:"Federer je, mnogo pre 2009 g. izazvao svojevrsni skandal, kada je na pitanje koga vidi kao svog naslednika, odgovorio da je to Novak, a ne Nadal.
          To je bilo 2006 ili 2007, otprilike, tada je RF osvajao po 3 GS godisnje, po 14 titula godisnje i tako dominirao da je 2006 imao samo 4 poraza i preko 90 pobeda u sezoni, a Novak nije imao neke velike rezultate i malo ko je prognozirao da ce nekada osvojiti 7 GS.
          Nadal je bio drugi, cuda radio na sljaci, igrao finale Vimbldona, i svi su se zacudili kada RF nije njega "proglasio" za naslednika.
          Kasnije se videlo da je odlicno znao o cemu prica.
          2009 mu je mozda dao najbolji savet u karijeri.
          Sasvim otvoreno je rekao da nece nista postici ako ne resi probleme sa zdravljem i predajama meceva.
          Kada je Novak resio te probleme, postigao je mnogo.
          Oni koji samo podilaze i pricaju hvalospeve dok gubis nisu ti prijatelji, pravi prijatelj je onaj koji ti ukaze na greske na vreme.-
          Prema tome , Roger, ispada da je Nolu, medju najvecim prijateljima
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Džumhur je direktno upao na USO

            Comment


            • Damir je prva alternativa, ali posto Haas, Almagro, Delpo, a izgleda da su i F.Mayer i Dodig pod znakom pitanja, on 100% upada u glavni zreb
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by jovan View Post
                Naisao sam na interesantan komentar, koji menja potpuno dimenzije odnosa Rogera i Novaka, bar kod nasih ljubitelja tenisa, a glasi:"Federer je, mnogo pre 2009 g. izazvao svojevrsni skandal, kada je na pitanje koga vidi kao svog naslednika, odgovorio da je to Novak, a ne Nadal.
                To je bilo 2006 ili 2007, otprilike, tada je RF osvajao po 3 GS godisnje, po 14 titula godisnje i tako dominirao da je 2006 imao samo 4 poraza i preko 90 pobeda u sezoni, a Novak nije imao neke velike rezultate i malo ko je prognozirao da ce nekada osvojiti 7 GS.
                Nadal je bio drugi, cuda radio na sljaci, igrao finale Vimbldona, i svi su se zacudili kada RF nije njega "proglasio" za naslednika.
                Kasnije se videlo da je odlicno znao o cemu prica.
                2009 mu je mozda dao najbolji savet u karijeri.
                Sasvim otvoreno je rekao da nece nista postici ako ne resi probleme sa zdravljem i predajama meceva.
                Kada je Novak resio te probleme, postigao je mnogo.
                Oni koji samo podilaze i pricaju hvalospeve dok gubis nisu ti prijatelji, pravi prijatelj je onaj koji ti ukaze na greske na vreme.-
                Prema tome , Roger, ispada da je Nolu, medju najvecim prijateljima
                AU,koliko se ne slazem sa mnogim stvarima koje su napisane u tvom postu.Kao prvo sto se tice tog vremena pre 2009.(kako ti navodis 2006 ili 07) Jedina realna pretnja tadasnjem Rogeru je bio Rafa i svi su jedva cekali FEDAL finala ,i logicno je da je Roger morao peckati najveceg rivala Rafu zbog u to vreme lose Rafine igre van sljake i nije bilo primetno da ce Rafa postati ol raund igrac vec je za javnost Roger izabrao neutralnog Novaka koji je pokazivao dobre rezultate na svim podlogama i pokazivao daleko vise potencijala na svim podlogama od Rafe.Tako da je logicno sto nije izabrao svog najveceg rivala za "nasljednika" jer je tada bio na vrhuncu a Rafa najveci rival.
                Dal je Roger tada znao o cemu govori ili ne to je veoma diskutabilno,mnoge Rogerove izjave iz tog vremena govore suprotno,vise je tu bilo omalovazavanja i nipodastavanja Novaka od strane Rogera nego dizanja u nebesa kao nasljednika.Vecina dobro obavestenih teniskih strucnjaka to vremena je prepoznala Novakov problem sa fizickom spremom i kasnije ishranom i to je uspesno prevazidjeno dolaskom Cetojevica i Grica u Novakov tim.
                Da li je Roger tada u to vreme bio "prijatelj"Novaku ukazujuci mu otvoreno preko medija sta treba menjati,slusajuci vecinu izjava Rogera o Novaku iz tog doba stekao sam drukciji utisak.A kakvo je vidjenje Novak imao o tome moze se videti u 1/2F AO 2008 ,samo treba slusati Novaka na terenu u toku meca i na kraju.
                Voleo bih da me demantiras u vezi mog misljenja o odnosu Rogera i Novaka iz tog doba ali mislim da si uzeo jednu lastu koja ne cini prolece.Iako se sa danasnje perspektive te cinjenice pokazale tacnim i prosto receno nije nam zao sto je to tako ispalo

                Comment


                • Almagro se i zvanicno povukao sa USO, tako da je Damir upao u glavni zreb

                  Sent from my HTC, posto mi se moze
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by juventus View Post
                    AU,koliko se ne slazem sa mnogim stvarima koje su napisane u tvom postu.Kao prvo sto se tice tog vremena pre 2009.(kako ti navodis 2006 ili 07) Jedina realna pretnja tadasnjem Rogeru je bio Rafa i svi su jedva cekali FEDAL finala ,i logicno je da je Roger morao peckati najveceg rivala Rafu zbog u to vreme lose Rafine igre van sljake i nije bilo primetno da ce Rafa postati ol raund igrac vec je za javnost Roger izabrao neutralnog Novaka koji je pokazivao dobre rezultate na svim podlogama i pokazivao daleko vise potencijala na svim podlogama od Rafe.Tako da je logicno sto nije izabrao svog najveceg rivala za "nasljednika" jer je tada bio na vrhuncu a Rafa najveci rival.
                    Dal je Roger tada znao o cemu govori ili ne to je veoma diskutabilno,mnoge Rogerove izjave iz tog vremena govore suprotno,vise je tu bilo omalovazavanja i nipodastavanja Novaka od strane Rogera nego dizanja u nebesa kao nasljednika.Vecina dobro obavestenih teniskih strucnjaka to vremena je prepoznala Novakov problem sa fizickom spremom i kasnije ishranom i to je uspesno prevazidjeno dolaskom Cetojevica i Grica u Novakov tim.
                    Da li je Roger tada u to vreme bio "prijatelj"Novaku ukazujuci mu otvoreno preko medija sta treba menjati,slusajuci vecinu izjava Rogera o Novaku iz tog doba stekao sam drukciji utisak.A kakvo je vidjenje Novak imao o tome moze se videti u 1/2F AO 2008 ,samo treba slusati Novaka na terenu u toku meca i na kraju.
                    Voleo bih da me demantiras u vezi mog misljenja o odnosu Rogera i Novaka iz tog doba ali mislim da si uzeo jednu lastu koja ne cini prolece.Iako se sa danasnje perspektive te cinjenice pokazale tacnim i prosto receno nije nam zao sto je to tako ispalo

                    Uglavnom se slazem sa tvojim misljenjem, jer i sam tako razmisljam i imam veliki"animozitet" prema Rogeru. Ovde sam hteo da iznesem jedan drugi ugao gledanja, jer je taj njihov medjusobni animozitet cinjenicno direktno uticao na ocigledan napredak, kod obojice I ti se slazes "sustinski", boldovano.
                    Ako gledamo cisto njihovu igru-to je jedna nevidjena zelja za pobedom. Oni, jedan drugom predstavljaju-najvecu mogucu inspiraciju, i gde izgleda da oni bolju igru nemogu pruziti, osim kada igraju medjusobno.
                    Ti mecevi su za mene dozivljaj, jer njihov takticko tehnicki nivo niko ne poseduje, i izvinjavam se drugima, oni su za koplje iznad, po meni, sto se teniske inteligencije tice. Iz tog ugla, gledajuci njihove meceve, smatram sebe "pocascenim"sto zivim u ovom vremenu
                    Malo me povukla emocija, malo sale nije na odmet


                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Originally posted by jovan View Post
                      Uglavnom se slazem sa tvojim misljenjem, jer i sam tako razmisljam i imam veliki"animozitet" prema Rogeru. Ovde sam hteo da iznesem jedan drugi ugao gledanja, jer je taj njihov medjusobni animozitet cinjenicno direktno uticao na ocigledan napredak, kod obojice I ti se slazes "sustinski", boldovano.
                      Ako gledamo cisto njihovu igru-to je jedna nevidjena zelja za pobedom. Oni, jedan drugom predstavljaju-najvecu mogucu inspiraciju, i gde izgleda da oni bolju igru nemogu pruziti, osim kada igraju medjusobno.
                      Ti mecevi su za mene dozivljaj, jer njihov takticko tehnicki nivo niko ne poseduje, i izvinjavam se drugima, oni su za koplje iznad, po meni, sto se teniske inteligencije tice. Iz tog ugla, gledajuci njihove meceve, smatram sebe "pocascenim"sto zivim u ovom vremenu
                      Malo me povukla emocija, malo sale nije na odmet


                      Potpisujem sve sto si napisao

                      Comment


                      • Sada pročitah vest da nam i Aca ide pod nož!
                        Biće otsutan najmanje dva meseca.

                        http://www.tennisworldusa.org/Alexan...colo19198.html

                        Comment


                        • I Flo Mayer nece igrati na USO

                          Tennis Panorama News ‏@TennisNewsTPN
                          Florian Mayer withdraws from @usopen #tennis
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ajla Tomljanović postade Ozi

                            Comment


                            • Emocionalna godina #GSrunner-ups #big3

                              Spoiler


                              Comment


                              • Originally posted by SonjaFan View Post
                                Emocionalna godina #GSrunner-ups #big3

                                Spoiler


                                Sad znamo ko će biti četvrti?

                                Comment

                                Working...
                                X