Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo o zaboravljenim velikanima nase lepe igre - Suzan Lenglen


    http://www.b92.net/sport/rolandgarro...&nav_id=994745



    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Nadal 11

      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Pa to ti je kada se oduzmu bodovi od proslogodisnjeg RG.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Znam,ali ovo nije bilo ovako od 2005e.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • E vidis to me npr zanima, vidim na sajtu da je Nadal i dalje u top10? Da li ce biti i na listi sledeceg ponedeljka? Kako se to gleda?
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Hoce, nema promena dok se ne zavrsi RG .... posle cemo videti ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Saša Ozmo prodžakao malo sa Bagijem na RG:

                http://www.b92.net/sport/rolandgarro...&nav_id=996053

                Comment


                • Malo o Vilanderu,pošto ste na temi RG započeli priču o njemu.Ni ja ga (kao i mnogi ) ne "mirišem" nešto naročito-ALI činjenice su da je odličan komentator,o teniskoj karijeri i rezultatima da i ne govorim.Da li voli ovoga ili onoga je nebitno.Poenta je da je brutalno realan.Možda on manje voli Novaka u odnosu na ostale tenisere iz top 10,a možda baš neko i treba tako,jer kada ste na vrhu svi vam povlađuju,hvale vas i sl.A,onda dođe Mats i kaže da imate dosta prostora za napredak.Što se tiče izjave-komentara od sinoć da Novak uči da igra na šljaci,mislim da je greška u prevodu-Ja sam shvatila da je rekao da je Novak sa godinama naučio da igra na šljaci,da napreduje i da i dalje bez obzira na rezultate ima još prostora za napredak.I to da je Novak predvidiv ništa nije pogrešio(a ovo bi moglo da važi za sve u top 10).i odnosi se verovatno na to da je "autsajderima" lakše da igraju protiv njih-jer nema iznenađenja u igri,kao kada igra Dolgopolov ili Gulbis za koje nikada ne znamo šta će odigrati.
                  Ipak,Novakovi navijači ovo shvataju mnogo lično,a to mi se ne dopada.Pa dopustite da nekada neko iako profesionalac dozvoli sebi da komentariše i kao navijač.A pri tom Novaku to čini dobro-iz inata podigne nivo igre i osvoji turnir
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Prevod ovih pacenika na ES je smesan (najblaza rec koju sam mogao da upotrebim) i onda dolazi do zabuna naravno jer ljudi slusaju ove nase. Ali mnogi ovde ili ne zele da cuju ili su zaista gluvi pa ne pisu nista o tome da je isti taj Mats sinoc izjavio da ne vidi kako bi bilo ko ovde mogao da dobije Novaka. A gde ces vece pohvale od te!? To se verovatno ne racuna jer je Vilander po defoultu antipaticni ljigavac.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • E zato uvek i slušam Matsa kada govori i sama prevodim.I mislim da nije ni mislio ni želeo,a ni rekao ništa loše sinoć.A sve i da jeste-ima bre čovek pravo na svoje mišljenje.Naši novinari namerno ili iz neznanja prave ovakve "sukobe",kao i onomad za Fedovu izjavu ,pa onda ono sa Srđanom i Rafom...Ne znam šta im je cilj
                      A Mats im je posebno "simpatičan" za ovakve stvari.Pa onda naši forumaši krenu sa-kao kako je Novak odgovorio,pa zašto je bio fini kada mu je dao intervju.Pa to je Novakova obaveza.Možda ni on ne voli Matsa,ali obojica su profesionalci.
                      malo i o tome.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Da ne pričam da se Mats izuzetno razume, što je i logično i da je meni laiku baš zadovoljstvo da ga slušam, pogotovu kada prenosi meč.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ja bas juce ili neki dan trazio da pogledam emisije tipa njegove, pa onda Tenis for Evert i tako tog tipa... nigde nisam nasao. Lakse naci meceve nego te spec. emisije.
                          Ako ima neko AS-a iz rukava tj. link, neka ga baci. I hvala toj osobi unapred.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Ja bas juce ili neki dan trazio da pogledam emisije tipa njegove, pa onda Tenis for Evert i tako tog tipa... nigde nisam nasao. Lakse naci meceve nego te spec. emisije.
                            Ako ima neko AS-a iz rukava tj. link, neka ga baci. I hvala toj osobi unapred.
                            Verovatno se nisi obratio pravoj osobi za to od A do S....

                            Comment


                            • Originally posted by Bokimajsta View Post
                              Verovatno se nisi obratio pravoj osobi za to od A do S....
                              OK kada gledas LIVE, ali ja sam mislio da postoji neki blog, "videoteka", sajt, ma sta god... pa da se moze naknadno pogledati.
                              Toliko fanatika i svega, snima se svasta ali ovo izgleda niko ziv da lageruje
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Ima sve na zvaničnom sajtu
                                Spoiler
                                EUROSPORTA
                                ali su blokirani snimci za Srbiju,a ne znam kako da se zaobiđu zabrane.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X