Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I onda dodje The Kingslayer i počini najveći grijeh u istoriji "bijelog sporta"..

    Comment


    • I Tiafoe pozitivan

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ako je istina...
        Niko ni rijeci o ovome, da ne pricamo o napadima... Bitno je napasti Novaka sta god da uradi [emoji2959]

        Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
        Last edited by bojanaBG; 04-07-20, 21:26. Reason: recnik

        Comment


        • Do prije mjesec dana mi je bilo nezamislivo da izjavim da bih volio da US Open bude otkazan. Ni sad im to ne želim nek se održi i doživi fijasko prekidom na pola turnira.

          Comment


          • Originally posted by goga View Post
            Ako je istina...
            Niko ni rijeci o ovome, da ne pricamo o napadima... Bitno je napasti Novaka sta god da uradi [emoji2959]
            istina je...

            Wizard

            Comment


            • Ja stvarno neću da dolivam ulje na vatru ali uporedite količinu ljudi na tribinama i razmak medju njima sa okupljanjima kod nas u Srbiji pa i u Hrvatskoj, na tribinama, žurkama, raznoraznim sporednim dešavanjima...

              Grupe ljudi koji ovde sede zajedno su male, verovatno bliski ljudi ili porodica sa kojom ionako žive ili provode puno vremena zajedno, ali ne prilaze drugim grupama ili eventualno sa maskom na licu.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Poceli su debila šikanirat

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Ja stvarno neću da dolivam ulje na vatru ali uporedite količinu ljudi na tribinama i razmak medju njima sa okupljanjima kod nas u Srbiji pa i u Hrvatskoj, na tribinama, žurkama, raznoraznim sporednim dešavanjima...

                    Grupe ljudi koji ovde sede zajedno su male, verovatno bliski ljudi ili porodica sa kojom ionako žive ili provode puno vremena zajedno, ali ne prilaze drugim grupama ili eventualno sa maskom na licu.

                    nema sta da dolivas ulje-ovde i u zadru su igraci pravili problem zurkama...gledaoci su OK

                    drugo,manja je guzva i jer su ovde bila mnogo jaca imena,a i ogromne brojke novootkrivenih su stvarno wow

                    Originally posted by DinoFC View Post
                    Poceli su debila šikanirat


                    pa stavio sam i ja,prvo ga je izner lupio,ali ne ovako iznenadio sam se kod felija,nesto ga ne znam po prgavosti,onda znas koliki je ben krpelj

                    a kad smo kod oceva


                    Wizard

                    Comment


                    • Doneli su odluku za bodovanje

                      ATP Announces Adjustments To FedEx ATP Rankings Due To COVID-19
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Napravili su zescu pometnju sa ovim rankingom, i moracu da razmislim malo pre nego sto napisem malo duzi komentar. Doduse vec mi se uopste ne svidja ono sto su napravili, ali cu nesto duzi komentar malo kasnije da napisem.

                        Comment


                        • Nadal nema potrebe sad da ide u Ameriku. Jedino ako bas nije gladan slem-trofeja, sto je razumljivo, ali bodovi su mu na sigurnom.

                          Zakljucak bi ukratko bio: do kraja ove sezone bodovi ne mogu da se gube, mogu samo da se osvajaju. Jel tako?

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Nadal nema potrebe sad da ide u Ameriku. Jedino ako bas nije gladan slem-trofeja, sto je razumljivo, ali bodovi su mu na sigurnom.

                            Zakljucak bi ukratko bio: do kraja ove sezone bodovi ne mogu da se gube, mogu samo da se osvajaju. Jel tako?
                            Tako je. Ima Rafa razloga da ide u Ameriki, ali ne i da igra US. Pogledaj moj komentar u Novakovoj temi.

                            Comment


                            • Novak ne moze da igra Bazel, Bazela nece biti
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Novak ne moze da igra Bazel, Bazela nece biti
                                Aha tacno, onda ce morati Valensiju. Ali napravili su veliku pometnju po meni, totalno je nefer recimo da duze vaze poeni iz Indian Wellsa i Miamija od prosle godine nego iz Australije od ove. Po meni su morali da gledaju poslednje 52 aktivne nedelje i to je to. Bice bas bezveze ako prvi turnir posle RGa bude masters u Parizu. Doduse posto ce da se igra masters u Madridu, deluje mi logicno da ce da se igra i Valensija. Novak je imao 2000 poena prednosti ove godine u odnosu na Rafu, a ta prednost je sada dosta istopljena ( mrzi me da racunam, ali totalno nefer).


                                Inace ovaj tvit je naglasio jos jednu jako bitno stvar : https://twitter.com/TFan838/status/1280195012542767106

                                Nadam se da ce ATP da uzme i to u razmatranje.
                                Last edited by 147; 06-07-20, 19:12.

                                Comment

                                Working...
                                X