Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opste teniske diskusije,vijesti...

    Opasno sam za..bao
    Prebacio sam onu temu sto je adi otvorio u opste teniske diskusije i ostao je onaj redirect,njega sam htio da obrisem i otisla je citava tema,nadam se da ce mozda admin moci da uradi nesto povodom toga,ali tesko
    Moja omiljena tema,tu su bile najbolje diskusije,384 strane,ne mogu da vjerujem


    Ni Novak ne vjeruje sta je Ana uspjela da prokocka...
    http://sport.blic.rs/Tenis/195162/Dj...-porazu-od-Kim
    sigpic

  • #2
    Vladane,brzo cemo mi to napuniti ponovo,cak se necemo ponavljati zahvaljuci tebi
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • #3
      Heheh,ja tek sad vidim...Ma sta ima veze,taman eto sad ne mozete nama novim clanovima da kazete "o tome smo vec diskotovali",nemate dokaz...Dakle,sve ispocetka....
      sigpic

      Comment


      • #4
        Kome drugom da oproste na gresci, ako nece tebi Vladane.

        A i sto rece AK, brzo cete vi da ispisete 100 strana.


        A za Anu, sto bi se reklo, nije svesna svoje nesvesti, al' stvarno. :S

        Comment


        • #5
          Ko je sve admin na ovom forumu?
          Spoiler


          I kad nije sezona mi nadjemo teme za diskusiju, tako da tek sad nece biti problema ;)
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #6
            Vladane, ne mogu da verujem da si obrisao moju omiljenu temu
            Ali dobro ko radi taj i gresi, sigurno cemo mi brzo opet da je napunimo ;)

            Comment


            • #7
              Uf, sad mi je lakše! Ne brljam samo ja
              Å alim se naravno, ali stvarno je Å¡teta, ako je izgubljeno za vjek i vjekova...
              No, za prosutim mlekom ne treba žaliti, ovo pogotovu Ani treba da uđe u glavu i ideeemoooo dalje Ko zna zašto je to dobro!


              Ajmo, teme i dileme, sada možemo i da se ponavljamo
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #8
                Ivane ocemo li malo o Murray-u?
                Henman ga nece
                http://uk.eurosport.yahoo.com/300320...oach-role.html
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Ne znam meni se dopala ideja sa Lendlom, sta mislis kako bi to funkcionisalo?
                  I Ivan je izgubio prva cetiri finala pre nego sto je osvojio titulu

                  Comment


                  • #10
                    Pa ne znam kako bi mu Tim pomogao,on nije bio Andy-eva klasa,ali sto se glave tice tu su nedje
                    Ja bi volio da vidim kako bi to funkcionisalo sa Lendl-om,ali pitanje je moze li on da ga smiri...
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Da, pitanje je. Takodje Lendl nema nikakvog trenerskog iskustva, ali ja mislim da mu nije ni potrebno, bio je toliko veliki igrac da bi se sigurno snasao.
                      U svakom slucaju Endi mora sto pre da nadje kvalitetnog trenera.

                      Comment


                      • #12
                        Imamo toliko primjera u sportu da biti veliki igrac ne mora znaciti da ce isti biti veliki trener,obicno obratno bude,ali se nadam da ce doci do saradnje.Mada bi mu vjerovatno najpametnije bilo da vrati Miles-a,sto je sigurno,sigurno je

                        http://www.serbiaopen.rs/news_more.p...id=665&jezik=1
                        Monaco i Novak u finalu
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Pa to bi bilo najpametnije za njega, Meklagan sada trenira Filipa, ali njemu nema pomoci
                          Marej je napravio strasnu gresku kada je prekinuo saradnju sa njim, nije bilo razloga za tako nesto, on je od njega napravio ozbiljnog igraca. Treba da se ugleda na Novaka koji je prolazio kroz neke teske trenutke u karijeri ali je ostao sa svojim trenerom, verovao mu je i to je za svaku pohvalu.

                          Comment


                          • #14
                            Ja sam cesto bio za to da Novak skloni Vajdu,posebno tokom onih mjeseci trazenja,pa cas ofanzivno,cas tri metra iza osnovne,nije ni sam znao sta ce,ali je Vajda neko ko na njega utice kako treba,ali mu je nekad trebao veci autoritet cini mi se
                            Mada Vajda je Srdjina susta suprotnost i neki balans za Novaka izgleda
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Vladane ja mislim da je Novak dosao do tog nivoa da mu nije ni potreban trener , ali kao sto si rekao Vajda na njega pozitivno utice, ima koga da pogleda kada mu ne ide kako treba i to Novaku treba. On je vise puta rekao koliko je Vajda dobar covek, i mislim da on i te kako utice na Noletovu mentalnu stabilnost.
                              P.S. Ja nikada nisam bio za smenu Vajde, Novak je tek kada je poceo da saradjuje sa njim poceo i da ostvaruje vrhunske rezultate, i ne mislim da Vajda nije autoritet ;)

                              Comment

                              Working...
                              X