Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Ako moze jedan igrac 17 puta moze i neki dzelat jednom ahahhaha Sto da ne, svakako je sprdnja.

    Svarcika i Tim se profilirali kao neke dobrice. Cool, al Rafa to kupi jer ide na glasove navijaca ono?!
    Milman koji namerno topi loptice znojem, trlja ih o majicu da bi bile teske i vlazne je kandidat za sportsmanship nagradu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Realno bas losa lista. Za Milmana je poznato zasto nije zasluzio da bude tu, ali ja licno mislim da i Rafa i Svarcman ne zasluzuju da budu tu. Svarcman takodje ume da se ponasa nefer na terenu. Najbolji primer protiv Medvedeva i Lajovica ove godine. Medvedevu je svastsa napricao zato sto se ovaj radovao na neku njegovu gresku. Da se razumemo nije Rus cvecka, ali i Svarcman se bas lose ponasao tu. Takodje u Australiji se pravio lud kada je sudija ukrala Duciju klucan poen u tajbrejku.

      Sa druge strane imamo Rafu koji se ruku na srce ponasa jako dobro na terenu( ne psuje, ne baca reket, ne baca loptice), ali itekako ume da prekrsi po koje pravilo. Na primer njegovo odugovlacenje takodje protiv Medvedeva je bilo sve samo ne fer plej. Da ne pominjem sto je los gubitnik, pa vrlo cesto ne ume casno da prizna poraz.

      Ostaje Tim koji po meni jedini zasluzuje nagradu od ovih navedenih igraca.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Znam da nisu otvorili granice, poenta je da kada bi sada birali ko moze a ko ne od igraca iz Evrope da udje, odbili bi sve. A ako bi i usli, pitanje koliko bi njih u karantinu i kada pokazalo prve simptome. Evropa trenutno gori.
        Ovo mi nije jasno, kako mislis da biraju igrace?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Misliš ne poštuju na nivou Beograda.

          Dodatak, jako bedno po ko zna koji put.
          https://twitter.com/atptour/status/1...749679104?s=19

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
          Moj utisak shodno radijusu kretanja je da se poštuju. A to je kuća, posao, radnja, kafić ponekad. Ostalo ne znam.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Milman koji namerno topi loptice znojem, trlja ih o majicu da bi bile teske i vlazne je kandidat za sportsmanship nagradu
            Ma ovo ne bi trebalo postojati jer ne postoji kriterijska metodologija nomiancija a ni pobjednika. I kad neko uzjase imam osjecaj da vazde dobije. Moguce da ce Tim sad godinama dobijati.

            Comment


            • Sta me Bojana opet ne razumes?

              Pa sama kazes

              "Nisu oni jos otvorili granice, imaju strogu kontrolu ko moze, a ko ne moze da udje u zemlju."

              U tom smislu biraju, bas kako si ti napisala...strogu kontrolu. Kako to tacno izgleda, oni najbolje znaju, iz koje zemlje i sl. Nemam pojma, slobodna ineterpretacija u mojoj recenici, smisao nam je isti.

              Poenta je da... pa ponavljam opet... sada je epidemioloska situacija losija svuda u odnosu na Australiju i sa tog stanovista razimem zasto nece da ih puste ovog trenutka, ok za 2-3 nedelje.

              Nije Ljubitelju nista teatralno, Evropa najgore stoji bar je pre 7 dana kada je cela bila crvena i bordo, osim narandzaste Finske, nadam se da razumes. Neverovanje u nas sistem i vlast nema veze sa ovim. Mi smo posebna prica, nevezano za ovu.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Stroga kontrola, ali profesionalni sportisti ulaze u drugu kategoriju, hoces da kazes da divlja korona kod nas i to automatski znaci da sve srpske igrace ne bi primili? To nema sanase da se desi.
                Oni su rekli da ce svi igraci doci carter letovima, verujem o trosku TA, sa aerodroma direktno u hotel i u karantin.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa sada ne pustaju nikog, kakvi srpski teniseri??
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ok sada ne pustaju nikog, ali profesionalni sporitsti ce uvek biti u posebnoj kategoriji i nece biti bitno da li u njihovoj zemlji divlja korona ili ne.
                    Zato mi nije jasna tvoja recenica da oni biraju koji igraci iz Evrope mogu da dodju, a koji ne...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pricam o totalno apstraktnoj i fiktivnoj situaciji, i spekulaciji.
                      Dakle.... do Ng ne pustaju nikog. Pustice tenisere negde sredinom januara, za sada je tako. Zasto tada?
                      Pretpostavljam samo zato sto je epidemioloska situacija u ostatku sveta losa.
                      Objasnila sam ti da tvoja "stroga kontrola", znaci isto sto i "biraju ko ce uci", moja slobodna interpretacija, ali to se naravno nece desiti. Ne mogu reci jednom teniseru ti mozes uci, a ti ne.

                      A sta tacno znaci stroga kontrola? Ne sigurno samo merenje temperarure pri ulasku i PCR test star 48 sati. Zato sam rekla stroga=biraju ko ce uci.. u ovom trenutku. Kako sigurno nece odluciti ti mozes a ti ne, a kako ne bi rizikovali da neko bude pozitivan u vreme dok su u karantinu jer dolaze iz recimo kriticne Evrope, posto je rizik veliki, sve je pomereno za kasnije kada ce situacija da se smiri kako tako.
                      Dakle da ponovim...biraju ko ce da udje moja slobodna interpretacija tvoje stroge kontrole. Naravno cista spekulacija cele price.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Milman koji namerno topi loptice znojem, trlja ih o majicu da bi bile teske i vlazne je kandidat za sportsmanship nagradu
                        Wizard

                        Comment


                        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Roger Federer Accused Of Abusing His ATP Council Position To ‘Protect Himself’

                            aj sto se ovo vuce nekolko dana,al sta bi ubaldiju da odobri da se stavi na njegov sajt
                            Wizard

                            Comment


                            • Ne daaaj Boze, pa makar totalna laz i podmetacina bila, da je ovako za Novaka neko prosuo pricu.. Pa, mislim da bi se usijale sve drustvene mreze, kolicina pljuvacine bi se mjerila tonama...

                              Ovako, pala muva na medjeda.. izio vuk magarca...

                              Comment


                              • Meh ko da im problem da seru po Novaku svaki cas. Eno ga neki Ozi se brine kako ce No1 na AO, da li ce i tamo da krsi epidemioloske mere, kao sto je na USO????
                                Molim? Kako? Gde?
                                Jer pajz sad...iznajmio kucu.
                                A Serena i svi ostali??
                                More p im materina svima! (izvinjavam se ali me onaj glavni psihopata uznemirio do koske, kada sam procitala jutros sta je sve baljezgao sinoc, i to delic samo. Zivot ovde postaje nepodnosljiv, pa imaje malo razumevanja).

                                Kakav se sljam samo okupio oko tog australijsko-americko-britanskog lobija "kako skenjati Djokovica". Kakvim se samo svinjarijama bave sve, sta im nece pasti na pamet, ali pravo pitanje je: ko njih placa? Mislim nemoguce da ove stvari rade iz ubedjenja, zato sto stvarno veruju u to ili eto tek tako, a previse ih je. Jezivo.


                                Uostalom kad isteknu 2 nedelje karantina, moze da ide gde hoce i radi sta hoce.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X