Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Bojana reci mu!
    Nek ide tamo da komentariše mečeve..

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Samo diskutujemo, forum zato i služi. Ovo su opšte diskusije, nije fan tema, a i da jeste, ne vidim ništa uvredljivo.

      Opusti se, mani idolopoklonstvo i povedi računa o rečniku.
      pa ja jesam upravo diskutovao,moja recenica je iznela moje misljenje bas kako jeste,ni vise ni manje


      @Chiwwi ,neeeeeeeeeeee,ne sta je najpravednije,jer da pravedno postoji ne bi fed imo dvaest komada

      kad ne budu imali isti broj slemova,kakve ce se tu bravure potezati,cetverostruki akslovi i cetvrtasti krugovi da se dokaze ko je najbolji

      bice jako interesantno sad na USO,dejka je na redu da ga uzme (wolf sredio )
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by joshmor View Post
        pa ja jesam upravo diskutovao,moja recenica je iznela moje misljenje bas kako jeste,ni vise ni manje
        Diskusija nije reći nekom da sere, pri tome uopšte nisi ni učestvovao u njoj, samo si došao i pljunuo.

        Pretpostavljam da si neki napaljeni klinac bez elementarnog vaspitanja, ali nije problem što si ti bezobrazan i nevaspitan, već što ti se dozvoljava da to ovde radiš.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post

          Opusti se, mani idolopoklonstvo i povedi računa o rečniku.
          poslusaj ove mudre reci
          Wizard

          Comment


          • Sta se desava sa Chungom, gde nestade covek?
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Na drustvenim mrezama postavlja neke treninge, ali izgleda da je stakleniji od Keija
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Djokovic ne igra Montreal

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bravo za Noleta, konačno je počeo da bira turnire taman koliko treba. Još da izbaci Madrid i ubaci Kvins i puna kapa.

                  Comment


                  • Izlgeda da ce jedini Nadal od velike trojke da igra Montreal. Pretpostavljam da ce on da preskoci Sinsinati.
                    Mada ko ga zna, mozda krene da trci sa turnira na turnir kako bi napao prvo mesto.

                    Comment


                    • Pa brani titulu u Kanadi, cini mi se. A Novak je rano nesto bio ispao od Cicija, trece kolo, nece puno izgubiti..

                      Comment


                      • Plus je sledeće godine Olimpijada malo pre Montraela bilo bi previše.

                        Comment


                        • Comment


                          • Eto ti sad. Pa davali neke intervjue pre par dana, doduse Sasa bio nesto kritican prema Ledenom, u smislu kako mu nije doviljno posvecen, mozda se to matorom nije dopalo.
                            Da vidimo sad oce li otici pod okrilje Team8.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Konacno Sasin pametan potez, sad pravog trenera da dovede
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Lendl nije dobar trener?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X