Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    Da li je netacno?To necemo nikada utvrditi,posto se taj mec nece nikada odigrati,i to je prva stvar,sto mi se ne svidja u toj recenica.


    Mozda i jeste sta znam,ali to opet ne znaci da ne bi dobio Djoku da je igrao sa njim.
    1.
    Mislim da je recenica tacna. Bila je za Nadala srecna okolnost da je Federer pobijedio u polufinalu. Njecove sanse da osvoji titulu su odma skocile 40%.

    2.
    Ne znaci da bi Novak dobio mec iako bi u njega usao kao lagani favorit. Novak nije nikada dobio Nadala u mecu u pet setova.

    3.
    Nadal je dva puta osvojio Uimbledon. I 2008. i 2010. je tome prethodila fenomenalna sezona na sljaci. Oba puta se prosetao na RG. Ove godine njegova sezona na sljaci je bila odlicna ali ne i fenomenalna. Osvoji je prilicno sigurno RG ali se nije prosetao.

    Da li je on losiji nego je bio ili su drugi, u prvom redu Novak, bolji nije bitno za ovu pricu o kladionicama. Bitno je da je, po mom misljanju, ovakav Nadal cetvrti favoriti. Iza Federera, Djokovica i Marija. To kazem i pored toga sto je Nadal osvojio 4 od zadnjih 5 slamova.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      1.
      Mislim da je recenica tacna. Bila je za Nadala srecna okolnost da je Federer pobijedio u polufinalu. Njecove sanse da osvoji titulu su odma skocile 40%.

      2.
      Ne znaci da bi Novak dobio mec iako bi u njega usao kao lagani favorit. Novak nije nikada dobio Nadala u mecu u pet setova.

      3.
      Nadal je dva puta osvojio Uimbledon. I 2008. i 2010. je tome prethodila fenomenalna sezona na sljaci. Oba puta se prosetao na RG. Ove godine njegova sezona na sljaci je bila odlicna ali ne i fenomenalna. Osvoji je prilicno sigurno RG ali se nije prosetao.

      Da li je on losiji nego je bio ili su drugi, u prvom redu Novak, bolji nije bitno za ovu pricu o kladionicama. Bitno je da je, po mom misljanju, ovakav Nadal cetvrti favoriti. Iza Federera, Djokovica i Marija. To kazem i pored toga sto je Nadal osvojio 4 od zadnjih 5 slamova.

      Ne znam sta da ti kazem,ustvari imam toliko stvari da ti kazem ali ne znam odakle da pocnem,posto nemam vremena.

      Ali ova tvoja zadnja recenica me odgovorila od daljnje rasprave.

      Nemas nikakvi argumenata,niti cinjenica,to je cisto tvoje misljenje.

      Comment


      • Ocigledno nam se misljenja ne slazu.

        Ti svoje baziras na rezultatima, u prvom redu Nadalovim, u zadnjih 15 mjeseci i izvlacis zakljucak, koji je daleko od nelogicnog, da je Nadal favorit za Uimbldon. Kladionice se uglavnom slazu sa tobom

        Ja dajem vecu tezinu Nadalovi rezulatatima, i rezulatatima drugih, u zadnjih 5 mjeseci i izvlacim drukciji zakljucak.

        Ne vidim da je ta razlika u misljenju problem tim vise sto ovaj forum dozivljavam kao mjesto gdje ljubitelji tenisa razmjenjuju misljenja.
        Last edited by NI; 11-06-11, 18:15.

        Comment


        • I ovaj poceo

          http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...don-je-Novakov

          Comment


          • kad je on ovo rekao?
            posto nista nije rekao jos od RG-a
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Jao vid sada Rogera, mind games, al ovoga puta dosta ranije pocese, sada ce i Nadal da izjavi kako je Novak favorit.....
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                kad je on ovo rekao?
                posto nista nije rekao jos od RG-a
                Iskreno, meni ovo uopste ne lici na Federera...
                A ni Novosti u poslednje vreme nisu vise pouzdan list, ali ako je ovo stvarno izjavio onda

                Comment


                • Originally posted by Ivan bg View Post
                  Iskreno, meni ovo uopste ne lici na Federera...
                  A ni Novosti u poslednje vreme nisu vise pouzdan list, ali ako je ovo stvarno izjavio onda
                  bas bih volela da nadjem tu izjavu na engleskom, posto mi ovo stvarno ne lici na njega
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Hehe, i on je krenuo u psiholoske ratove. Ali mozda on to stvarno i zeli, ako Novak uspe da bude na vrhu i osvaja Slamove, Nadal ce, bar po dostignucima, ostati nizak. Bez dobre konkurencije, Nadal moze da stigne Rogerov broj slamova, tj sadasnji broj. Ali da bi se to desilo, morace i Novak da uradi ono sto jos nije uspeo, da dobije Nadala na GS-u. A i Fekija skroz razumem. On se ne oseca vise kao teniser od koga sve zavisi, i od koga se ocekuje da stalno pobedjuje, dosta mu je medija, hoce malo da prebaci paznju na druge. Jer i on je sad vec porodicni covek, hoce malo mirniji zivot.

                    Comment


                    • I ja da se ogradim, dok ne se ni vidi tekst na Engleskom, necemo znati sta je stvarno rekao. Uzasno je kako nasi novinari izvrcu price ponekad.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Ocigledno nam se misljenja ne slazu.

                        Ti svoje baziras na rezultatima, u prvom redu Nadalovim, u zadnjih 15 mjeseci i izvlacis zakljucak, koji je daleko od nelogicnog, da je Nadal favorit za Uimbldon. Kladionice se uglavnom slazu sa tobom

                        Ja dajem vecu tezinu Nadalovi rezulatatima, i rezulatatima drugih, u zadnjih 5 mjeseci i izvlacim drukciji zakljucak.

                        Ne vidim da je ta razlika u misljenju problem tim vise sto ovaj forum dozivljavam kao mjesto gdje ljubitelji tenisa razmjenjuju misljenja.
                        Opet nemas nikakve argumente da podkrijepis tu teoriju,posto je Nadal u zadnji 5 mjeseci igrao 7 uzastopni finala i to je najveci niz u njegovoj karijeri.

                        Comment


                        • Smučile su mi se više izjave Federera i Nadala .. I posle neka neko nešto kaže za Novaka ..

                          Comment


                          • Originally posted by Don Markoni View Post
                            Smučile su mi se više izjave Federera i Nadala .. I posle neka neko nešto kaže za Novaka ..
                            Ja i dalje ne verujem da je ovo 100% tacno preneseno, posto nigde nisam nasla neke njegove novije izjave, na rf.com-u znaju sve o njemu (otprilike kad je isao u WC ) i ni tamo nema nista, pogledala sam svajcarkse sajtove i nista nisam nasla.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ma nema sanse da je ovo Roger izjavio.

                              Comment


                              • Ovo tako ne lici na Rogera:
                                - Novak, definitivno, ide svom snagom i silinom ka tronu. Da Rafael Nadal nije osvojio Rolan Garos, Srbin bi već sada bio svetski broj jedan. Ali, tu je nova prilika na Vimbldonu i Đoković ima zaista velike šanse da opet izbije u prvi plan, da uzme pehar, i postane najbolji na planeti. Verujem da će se to i desiti - kaže Federer.
                                mozda gresim, mozda je stvarno rekao, ali jednostavno ne lici na njega
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X