Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RUS DONEO ODLUKU

    Davidenko propušta Vimbldon zbog pasoša

    Bivši "broj 3" svetskog tenisa a sada 30. na ATP listi Nikolaj Davidenko najavio je da neće učestvovati na narednom Grend slem turniru, Vimbldonu.



    Ruski teniser je u četvrtak ispao sa Rolan Garosa iznenađujućim porazom od Hrvata Antonija Veića sa 3:6, 6:2, 7:5, 3:6, 6:1, a posle tog meča nagovestio je da neće uopšte igrati na ovogodišnjim turnirima koji se igraju na travnatoj podlozi.

    "Neću učestvovati na ovosezonskim turnirima koji se odvijaju na travnatnoj podlozi, samim time i na Vimbldonu. Dobrim delom za to je kriv moj pasoš: moram da idem u Moskvu da ga promenim, pa potom da uzmem vizu za prvi "travnati" turnir, u Haleu. Neću to uspeti na vreme, a kako odmah zatim sledi Vimbldon, ostaće mi otprilike tri dana za treinge, pa ne vidim smisla da učestvujem. Jedino žena može da me nagovori da ipak odem tamo, uz priču da imam nekakve šanse. Ali, što se mene lično tiče, ne nameravam da krenem na Vimbldon", rekao je 29-godišnji Davidenko.

    On je na Grend slem turnirima najbolje plasmane ostvario na Rolan Garosu i US Openu, plasiravši se po dva puta u polufinale, a na ATP listi najbolju poziciju je zauzimao u novembru 2006. kada je bio treći.


    http://sport.blic.rs/Tenis/198057/Da...on-zbog-pasosa
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      RUS DONEO ODLUKU

      Davidenko propušta Vimbldon zbog pasoša

      Bivši "broj 3" svetskog tenisa a sada 30. na ATP listi Nikolaj Davidenko najavio je da neće učestvovati na narednom Grend slem turniru, Vimbldonu.



      Ruski teniser je u četvrtak ispao sa Rolan Garosa iznenađujućim porazom od Hrvata Antonija Veića sa 3:6, 6:2, 7:5, 3:6, 6:1, a posle tog meča nagovestio je da neće uopšte igrati na ovogodišnjim turnirima koji se igraju na travnatoj podlozi.

      "Neću učestvovati na ovosezonskim turnirima koji se odvijaju na travnatnoj podlozi, samim time i na Vimbldonu. Dobrim delom za to je kriv moj pasoš: moram da idem u Moskvu da ga promenim, pa potom da uzmem vizu za prvi "travnati" turnir, u Haleu. Neću to uspeti na vreme, a kako odmah zatim sledi Vimbldon, ostaće mi otprilike tri dana za treinge, pa ne vidim smisla da učestvujem. Jedino žena može da me nagovori da ipak odem tamo, uz priču da imam nekakve šanse. Ali, što se mene lično tiče, ne nameravam da krenem na Vimbldon", rekao je 29-godišnji Davidenko.

      On je na Grend slem turnirima najbolje plasmane ostvario na Rolan Garosu i US Openu, plasiravši se po dva puta u polufinale, a na ATP listi najbolju poziciju je zauzimao u novembru 2006. kada je bio treći.


      http://sport.blic.rs/Tenis/198057/Da...on-zbog-pasosa
      Mislim da bi bilo fino kad bi ga nagovorila žena jer,on je super igrač i zna odlično odigrati na brzim podlogama ,a već je i u godinama pa šteta bi bilo da propusti Wimbeldon.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Ljudi gde mogu da nadjem listu,ko ima koliko uzastopnih pobeda,ko ima koliko uzastopnih pobeda od pocetka godine itd...?
        sigpic

        Comment


        • Koellerer banned for life for match fixing

          Austrian player Daniel Koellerer has been banned from the sport for life and fined $100,000 after being found guilty of offenses under the Uniform Tennis Anti-Corruption Program. Nicknamed "Crazy Danny" for his history of confrontations. Koellerer was found guilty of: contriving or attempting to contrive the outcome of an event; soliciting or facilitating a player not to use his or her best efforts in an event; and soliciting, offering or providing money, benefit or consideration to any other covered person with the intention of negatively influencing a player’s best efforts in any event

          The three violations occurred between October 2009 and July 2010. The life ban applies immediately. No details of the hearing or decision will be made public.
          http://www.tennis.com/articles/templ...12312&zoneid=6

          Comment


          • Eeeeee moj Danijele Steta,bio je simpatican teniser
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Fernando Gonzalez ce igrati W. ;)
              Tviter...

              Comment


              • Kreten je konacno dobio sta je zasluzio

                Comment


                • Dovidjenja Crazy Danny!

                  Comment


                  • Taj covek je oduvek i bio sramota za tenis

                    Comment


                    • "Dva puta u dva dana Vića oprašta Škotlanđaninu. Mnogo, brate. Marej je četvrti igrač sveta, bio zreo za pakovanje kofera, ali poklon je prihvatio oberučke. Mnogi bi rekli – u tome je razlika između najboljih i onih ispod. Ponašanje u najvažnijim momentima. To je tačno, ali je isto tako tačno da to može i da se nauči. Zato se iskreno nadam da će ova teška lekcija biti katalizator nekih velikih budućih pobeda. Jedan kineski filozof je rekao sledeće: Poznavati druge je inteligencija, poznavati sebe je mudrost. Kontrola drugih je snaga, kontrola sebe je prava moć. I to su uradili najveći igrači – diplomirali su sebe"
                      Evo sta Viskovic kaze.....i u pravu je....!
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Evo sta Viskovic kaze.....i u pravu je....!

                        Nije samo on, većina igrača ima isti problem, nažalost, Janko i Viktor su u toj grupi Odličnu je rečenicu izvukao kao primjer, podudara se sa ovim mentalnim gromadama, bravo za Viška.

                        Comment


                        • Viktor je pokazao zavidnu mentalnu snagu protiv Lodre u DC,a sta se desilo danas i juce-ne mogu da objasnim..
                          sigurna sam da je njemu krivo više nego nama i da će ,kao što reče Viško, izvući pouku..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG
                            za ovaj bold pa x100000000

                            a za ovu pricu o slaboj eri, mogu samo da se nasmejem...
                            ja isto tako mogu da kazem da trenutno Djokovic nema protiv koga da igra osim mozda Nadala, posto je Marej psihicki slab, Federer je mator i spreman za penziju (to su vase reci), a ostatak top 10 je presmesan, dovoljno je sto je jedan Almagro bio u top 10....
                            Pa zar nije tada bila slabija konkurencija nego sada ???
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Originally posted by MiljanVR View Post
                              Pa zar nije tada bila slabija konkurencija nego sada ???
                              Odakle ti to da je bila slabija konkurencija?
                              To sto je Federer dominirao ne znaci da je bila slabija konkurencija, nego znaci da je bio ubedljivo najbolji i da mu niko nije mogao nista, to i znaci dominirati.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG
                                za ovaj bold pa x100000000

                                a za ovu pricu o slaboj eri, mogu samo da se nasmejem...
                                ja isto tako mogu da kazem da trenutno Djokovic nema protiv koga da igra osim mozda Nadala, posto je Marej psihicki slab, Federer je mator i spreman za penziju (to su vase reci), a ostatak top 10 je presmesan, dovoljno je sto je jedan Almagro bio u top 10....
                                To za Almagra,mislim da si malo subjektivna i malo preostra,znam da ga ne volis ;)
                                Ali,taj covek je definitivno zasluzio da se tu nadje pre, pre svega Melzera,moze se reci Monfilsa,Verdasco se takodje raspada....
                                A sto se Novaka tice,samo nek on osvaja,ja bih bio prezadovoljan sa 6-7 slemova,pored Federera i Nadala to bi bilo neverovatno,a ne zaboravimo i Delpa i Mareja.Ali,nikako se ne slazem da bi Rodzerovih 16 bili kao Novakovih 8.GS je GS i ne postoji manje vazan i vise vazan,makar za mene.Svaki je stecen postenim radom i zalaganjem i nema potrebe za nekim nipodastavanjem i osporavanjem Rogerovih magicnih 16 titula
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X