Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Nema veze, nije igrao Đoković. Nemoj mnogo da se kurobecaš jer možemo da gledamo i period kad su stasali ko igrači pa ti miljenik ode daleko ispod crte...
    Prvo, budi pristojan, takve izraze upotrebaj u svom okruzenju, a ne ovde.
    A drugo, 2005. je Nadal uveliko stasao kao igrac jer je uzeo slem i osvojio 10+ titula.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Prvo, budi pristojan, takve izraze upotrebaj u svom okruzenju, a ne ovde.
      A drugo, 2005. je Nadal uveliko stasao kao igrac jer je uzeo slem i osvojio 10+ titula.
      Pa sa Nadalom nek se poredi kad već sa Noleom ne mere

      Što bi reko onaj glumac "pa ti onda gledaj film u novinama". Tutavela

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Igraču sa 17 GS titula i toliko trofeja na betonu "kao i uvek zavisi od žreba"?

        Šta sve neću pročitati...

        Jimmy, znači više od pola karijere Rogera možemo da osporimo... Mislim u poređenju njih trojice ja to i radim, ako se gleda ko je od njih trojice bolji onda je fer gledati samo vremenski period kad su igrali sva trojica, tj. bili aktivni u karijeri.
        Pa sto citas onda? Jel te tera neko?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Kako me iznervirala ova budala, bas mi bzvz sto je otkazao. A najsmjesnije u cijeloj prici je sto je Nadal skoro nikakva prijetnja Novaku na betonu danas. Medo, a narocito Tim su mu mnooogo veci problem tu. Ali umjesto rastereceno da napada titulu, da je otme od Rafe, sad je komplet pritisak sručen na njega. Sad kao on da brani titulu. Sad mora da opravda pred "klincima" da je i dalje najbolji, a Tim je, realno, makar u ravni sa njim na betonu sad.

          Sto bi dobro bilo da ga Nole osvoji, posle deset setova u sf i f. I onda dodje na sljaku i.. isto tako uzme i RG, u maratonima sa Timom i Nadalom. King is dead! Obrnuta igrica. Sezona bez poraza. Cao zdrao.

          Comment


          • Citam komentare na Novakovu sliku podrske za Bejrut, plac. Srbi ga pljuju sto nikad ne spomene neku podrsku za njih javno, ovi ostali pisu da mu se nece brojat USO ako ga osvoji hahahahah Joj ludila

            Comment


            • novak je velemajstor da se ukopa

              on sve radi iz dobre namere,al se ipak ukopa
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post

                Sto bi dobro bilo da ga Nole osvoji, posle deset setova u sf i f. I onda dodje na sljaku i.. isto tako uzme i RG, u maratonima sa Timom i Nadalom. King is dead! Obrnuta igrica. Sezona bez poraza. Cao zdrao.
                Realno i ne očekujem manje. Mnogo su ga iznerviralo dušebrižnici nakon Balkan Korona Toura, a znamo šta Novak radi kada se naljuti.

                Comment


                • Novak navodno nesiguran za US Open.Mislim da ne bi trebao da propusti taj turnir, ali izgleda da ce otkazati i on.

                  Comment


                  • Jašta će, samo gledaj.
                    Već neko vrijeme trenira sa ovogodišnjim lopticama USOpena

                    Comment


                    • Po onoqme sto izbacuje na instagramu deluje kao da je u full treningu.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • jel moze arejoplan da mu dobaci do NY
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                          Po onoqme sto izbacuje na instagramu deluje kao da je u full treningu.
                          Pa normalno je da bude u full treningu, ali to nista ne znaci.Jedino sto raduje je to sto trenira na betonu, ali mislim da otkazuje i Novak.Preveliki pritisak se stvara sada oko pravila i putovanja ka tamo.Svakako taj turnir uzima neko od klinaca najverovatnije.

                          Comment


                          • Posle Pavljucenkove, Gerges isto propusta USO

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Zile90 View Post
                              Novak navodno nesiguran za US Open.Mislim da ne bi trebao da propusti taj turnir, ali izgleda da ce otkazati i on.
                              Kako znas to? Ozbiljno, daj taj link.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Kako znas to? Ozbiljno, daj taj link.
                                Last edited by DinoFC; 06-08-20, 17:11.

                                Comment

                                Working...
                                X