Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kulambara View Post
    pa sto se mucis.nazanimljive meceve imas na YT,ukljucis i gledas

    evo,nisam ni znao,W pustio finale '14. jos 3. maja-ja video danas[emoji3]

    https://www.youtube.com/watch?v=OWBdi9uwMVw
    E jeste, sad si izmislio toplu vodu.
    I na kraju kakav je to snimak na yt bez Mice Dusanovica, molim lepo?
    Pa nikakav.

    Danas snimak finala RG1990. Seles-Graf (7:6 6:4)


    Da se ja pitam, Partizanu ne bih nikad dozvolila publiku
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ne, ne mozes da spustis na tako jednostavno pitanje.
      Ti si napao W sto su ga otkazali i rekao si da su mogli da ga organizuju u avgustu, a to bi onda znacilo da teniseri u 2 meseca igraju 3 slema, da putuju Evropa-USA-Evropa i da menjaju sve 3 podloge.
      Ali ti volis sport, a ja volim samo show
      Znaci, ne mozes-neces da odgovoris na prosto pitanje? To je to...

      Comment


      • Sta ti pricas Joker

        Koja je poenta sporta onda?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Cek, ti bi takodje vise volio da se turniri ne igraju, nego da se igraju bez publike? Jesam dobro shvatio?

          Comment


          • Cek, znaci ti bi voleo da gledas SP, EP, OI, NBA, EL, ABA, tenis, boks, ovo, ono, sve bez publike, mrtvu tisinu, samo da se odigra? Jesam dobro shvatio?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              E jeste, sad si izmislio toplu vodu.
              I na kraju kakav je to snimak na yt bez Mice Dusanovica, molim lepo?
              Pa nikakav.
              Originally posted by Joker View Post
              Znaci, ne mozes-neces da odgovoris na prosto pitanje? To je to...
              o oprosti što hocu da pomognem,nece se ponoviti

              @joker-evo ja se usuđujem da kažem da ne bi trebalo tako da se igra,sad imam u glavi sliku kako sablasno deluje AA stadion dok se čuje udaranje loptice
              Wizard

              Comment


              • Nekako mi pade na pamet priča kad je sestrina mala imala 5-6 godina. Djetetu bilo dosadno i u jednom momentu se prodera: dajte mi neko dijete da se igramo Tako i ja, dajte neki sport pa makar i bez publike - nemere se više vako izdurat

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Cek, znaci ti bi voleo da gledas SP, EP, OI, NBA, EL, ABA, tenis, boks, ovo, ono, sve bez publike, mrtvu tisinu, samo da se odigra? Jesam dobro shvatio?
                  Naravno. Ja ne mudrujem i ne ostavljam prostora za dvosmislenost. Ako je izbor tako mrsav i to je sve sto imamo, naravno da biram sport - u odnosu na opciju koja iskljucuje sport u potpunosti. Tu nema dileme nikakve kad sam ja u pitanju.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Nekako mi pade na pamet priča kad je sestrina mala imala 5-6 godina. Djetetu bilo dosadno i u jednom momentu se prodera: dajte mi neko dijete da se igramo Tako i ja, dajte neki sport pa makar i bez publike - nemere se više vako izdurat
                    Tako sam i ja dok nisam gledala Bundes, juupiii pocinje fudbal i Bajern-Dortmund.
                    Neka, hvala, bilo dosta.

                    Ok, derbi mecevi ce se gledati jos kad krenu ostali, ali je bzvz mnogo.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ali, covek se navikne na svasta, sta god pricao prvo.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Naravno. Ja ne mudrujem i ne ostavljam prostora za dvosmislenost. Ako je izbor tako mrsav i to je sve sto imamo, naravno da biram sport - u odnosu na opciju koja iskljucuje sport u potpunosti. Tu nema dileme nikakve kad sam ja u pitanju.
                        Ali onda nema potrebe da nekom ko drugacije razmislja ubacujes kako vise voli show, a da mu je igra najmanje bitna.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ubacujem?? Mislis, nesto kao podmecem, imputiram.. Druze, ako ti kazes da bi radije da se ne igra, nego da se igra bez publike, ti si sam rekao da su ti publika i atmosfera vazniji od igraca i nadmetanja. To je toliko jasno i ocigledno, da zaista nema potrebe za ovolikim palamudjenjem...

                          Comment


                          • Ako stvarno mislis da je to tako prosto - "ne zelim da gledam sport mesecima bez publike" = "ti volis show, igra ti je najmanje vazna "- okej onda, necu te ubedjivati u nesto drugo.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              "ne zelim da gledam sport mesecima bez publike"
                              A evo i ti mudrujes sad. Reci mi, molim te, ko se sa ovom izjavom ne bi slozio? Svako normalan ce se sloziti, niko ne zeli gledati sportske okrsaje bez publike. Ali ako je to jedina opcija, a ti ubijes i tu jedinu sansu da sport prezivi, samo zbog toga sto na tribinama nece biti publike (a nas milione pored tv-a ko hebe), onda jeste - vrlo je prosto.

                              Comment


                              • Samo sto nije isla tako diskusija, nego si ti rekao da je W pogresio i da je trebao da se odigra u avgustu.
                                A ja sam ti napisala da to nije uopste tako lako kao sto ti zamisljas...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X