Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista lose Rafa nije rekao. . .ili neistinito. I ne moze se uporediti sa Del Potrom ili Haasom, jer on fino kaze, ako se uporedi sa direktnim konkurentima on je najvise patio od povrede i zbog toga propustio GS. Uopste se nije uporedio sa svim igracima i njihovim povredama. Sam si je kriv, takav mu je stil. . .a kakav da mu bude? Niko ne moze biti nego drugi, ali biti kriv zato sto daje sve od sebe i tako shvata sport, ne znam. Da nije Rafa takav, ne bi smo nikad imali priliku videti meceve kao sto smo videli. I niko zbog toga ne treba biti kaznjen povredom.
    Ali, ponavljamo se opet. Ja ne vidim nista strasno kad on izjavi nesto sto se u sustini najvise tice njega samoga.

    Comment


    • Pa to nije kukanje, nego cinjenice. On je zaista propustio najvise Slemova od velike cetvorke, ali kako je i sam rekao on ne zali i on je zadovoljan sa tim sto je ucinio do sada. Nemoj mi spominjati Delpotra i Hasa, sta ako su bili zdravi, da ne bi osvoili neki Slem mozda? Hajde Delpo, ali Has? Nemoj da me zajebavas. Zamisli da je bio zdrav i da je odigrao jos po neki Slem, ko zna sta bi bilo. Za njegov stil igre to je tako, ali ti posto mrzis Nadala svaka njegova izjava je za tebe kukanje, cak i kada izjavi nesto sasvim normalno, kao sto je ovo izjavio.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Niki View Post
        Nista lose Rafa nije rekao. . .ili neistinito. I ne moze se uporediti sa Del Potrom ili Haasom, jer on fino kaze, ako se uporedi sa direktnim konkurentima on je najvise patio od povrede i zbog toga propustio GS. Uopste se nije uporedio sa svim igracima i njihovim povredama. Sam si je kriv, takav mu je stil. . .a kakav da mu bude? Niko ne moze biti nego drugi, ali biti kriv zato sto daje sve od sebe i tako shvata sport, ne znam. Da nije Rafa takav, ne bi smo nikad imali priliku videti meceve kao sto smo videli. I niko zbog toga ne treba biti kaznjen povredom.
        Ali, ponavljamo se opet. Ja ne vidim nista strasno kad on izjavi nesto sto se u sustini najvise tice njega samoga.
        Prvo kaze jedno, tipa: jadan ja, kakva je moja sudbina, najcesce sam bio povredjen a posle kaze: ali necu da placem
        Isuvise cesto prica o svojim povredama, smorio je sve njegove navijace necu da racunam...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Pa to nije kukanje, nego cinjenice. On je zaista propustio najvise Slemova od velike cetvorke, ali kako je i sam rekao on ne zali i on je zadovoljan sa tim sto je ucinio do sada. Nemoj mi spominjati Delpotra i Hasa, sta ako su bili zdravi, da ne bi osvoili neki Slem mozda? Hajde Delpo, ali Has? Nemoj da me zajebavas. Zamisli da je bio zdrav i da je odigrao jos po neki Slem, ko zna sta bi bilo. Za njegov stil igre to je tako, ali ti posto mrzis Nadala svaka njegova izjava je za tebe kukanje, cak i kada izjavi nesto sasvim normalno, kao sto je ovo izjavio.
          Samo pogledaj kakve je sve povrede Haas imao tokom karijere i sta mu se sve desilo u privatnom zivotu, pa onda kazi da li te zajebavam ili ne.

          ali ja cu ti pomoci, da ne trazis sam:
          http://tennis.matchstat.com/PlayerInjuries/22
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Prvo kaze jedno, tipa: jadan ja, kakva je moja sudbina, najcesce sam bio povredjen a posle kaze: ali necu da placem
            Isuvise cesto prica o svojim povredama, smorio je sve njegove navijace necu da racunam...
            Hoces da kazes da se nasa rec "odbrane" ne vazi, jer nama nista ne smeta sta kaze?
            Meni ne smeta sta kaze o sebi, mene vise brine njegova igra. Nek govori sta zeli, ali neka zaigra vec jednom, ovo nije uopste dobro, a vec uveliko traje sezona sljake.
            Tebe nerviraju izjave, ja bih vise voljela da te nerviraju njegove pobede. Figurativno, naravno, nista licno.

            Comment


            • Originally posted by Niki View Post
              Hoces da kazes da se nasa rec "odbrane" ne vazi, jer nama nista ne smeta sta kaze?
              Meni ne smeta sta kaze o sebi, mene vise brine njegova igra. Nek govori sta zeli, ali neka zaigra vec jednom, ovo nije uopste dobro, a vec uveliko traje sezona sljake.
              Tebe nerviraju izjave, ja bih vise voljela da te nerviraju njegove pobede. Figurativno, naravno, nista licno.
              Ako vec moram da biram, neka me nerviraju izjave, ne bunim se
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Samo pogledaj kakve je sve povrede Haas imao tokom karijere i sta mu se sve desilo u privatnom zivotu, pa onda kazi da li te zajebavam ili ne.

                ali ja cu ti pomoci, da ne trazis sam:
                http://tennis.matchstat.com/PlayerInjuries/22
                Da uvrstis Has u istu recenicu sa Nadala je prava ludost. Ja gotivim Tomija ali ne bi se nesto drasticno smenilo ako ne bi bile te povrede, ne u odnosu na Nadala, Djokovica i Federera.
                OVAKO

                Comment


                • Stefane, nadam se da ce tebi bolje ici rasprava sa Bojanom u vezi Nadala, jer sam je otisao u penziju po tom pitanju

                  Comment


                  • Nije mi zelja da ja nju ubedjujem da voli Nadala, nego smeta mi kad hejtuje a covjek dao sasvim normalnu izjavu i bukvalno nije kukao oko nista. Desavalo se da se Rafa pozali zbog podloge i brzine terena, to je ok, ima tu materijala da hejtuje, ali ovo je sasvim nerealno. Ali kako oce, ne mogu sada da promenim mislenja ljudima
                    OVAKO

                    Comment


                    • da li Cela pomenuo PRP terapiju?

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nadal je u sasvim novoj situaciji ove godine. Narusena mu je "bezbedna zona" - njegova sljaka. Po prvi put tu nije siguran. Od najboljih igraca svako ima svoju bezbednu zonu, gde uvek moze ispraviti ono sto nije islo tokom sezone. To za Nadala je sljaka. A, on i tu je slab, daleko od dominantan. Jer podloga nije samo kako se njegov spin prima ili kako gradi poen, nego za njega je to i mentalna sila koju crpi iz igre. Ali, sada je tu pred velikom iskusenju. To ce biti mnogo lakse proslediti za one koje ne navijaju za njega, a zanima ih vakva situacija. Za mene je stresno, kao i za svakog navijacu Nadala, ali sportski je ispratiti njegov odgovor na sve ovo. Jednostavno njegova karijera je takva i ovo je faza koju niko nije mogao predvideti.

                          Comment


                          • Da mi je neko pred start sezone rekao da ce Vavrinka posle MC-a imati osvojen slem i masters i da ce Nadal na skoro samom pocetku evropske sezone sljake imati dva poraza, od dva spanca, rekao bih mu da je lud Kakva cudna sezona, mada ne mogu da kazem da nije zanimljiva, videcemo sta ce dalje da se desi ... I da naravno to zaboravih, da ce Marej da gubi od koga god stigne, jeste da je bio povredjen, ali neki njegovi porazi su me bas iznenadili...
                            Last edited by Sandugp; 26-04-14, 12:43.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Samo pogledaj kakve je sve povrede Haas imao tokom karijere i sta mu se sve desilo u privatnom zivotu, pa onda kazi da li te zajebavam ili ne.

                              ali ja cu ti pomoci, da ne trazis sam:
                              http://tennis.matchstat.com/PlayerInjuries/22
                              Tomi povreda covek bas nema rece

                              Comment


                              • Pravi si navijac Rafe, i osecam potrebu da ti iznesem moje misljenje. Po meni, "velika kilometraza"igranja sa njegovim jedinstvenim stilom, pocinje da pokazuje negativne efekte, na njegovu vanserijsku igru. On je nevidjeni radnik i ratnik na terenu, i sto se tice treniga i taktike,on ce i dalje dati sve od sebe,ali je pitanje , da li on vise ima mogucnosti"psiho fizicki", za neki napredak-da nije dosao da svog vrhunca Po njegovom trudu, se vidi ogromna zelja, ali je igra ne prati, i to ga frustira, tako da pokazuje znake raspada igre, sto je ranije za njega bilo nepojmljivo. Po njegovim fer izjavama, parafraziram, tipa- to je sport, ali ja cu i dalje da vredno treniram, i nadam se da cu izaci iz krize-, imam utisak, da shvata da od njega vise ne zavisi mnogo, a zeleo bih da se varam.
                                Nemoj da shvatis da sam ijednom recju hteo da ti sipam"so na ranu", vec naprotiv. Verovatno znas , da sam "vatreni navijac Novaka"ali se trudim da budem realan pri tome, jer previse volim ovaj sport.
                                Ostaje nada, a bice"interesno"sta donosi bliska perspektiva, da smo zivi i zdravi Pozdrav za Stefana
                                Last edited by jovan; 28-04-14, 15:17.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X