Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MatijaT View Post
    Htedoh da pitam, sta je sa mojom omiljenom teniserkom Dinarom Safinom? Znam da je imala neku povredu, ali sto se ne vraca? Mlada je ona za zavrsetak karijere I sta je sa onom Rezai? Jedne godine (2010. cini mi se) je tukla sve redom
    Ne verujem da će se vraćati više Safina, imala mislim povredu leđa pa pokušala da pauzom izleči ali čisto sumnjam.

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Ne verujem da će se vraćati više Safina, imala mislim povredu leđa pa pokušala da pauzom izleči ali čisto sumnjam.
      Sad jurim na njenom sajtu, jeste povreda ledja koju vuce od polovine 2011.

      "Hey everybody. I just want to inform you that I AM NOT retiring at this time. I will continue to use therapy to try to treat my back injury and hope to return to competition eventually."

      To je zadnja vest koju sam nasao. Na Tviteru nema nista u vezi povratka. A bas mi zao
      link

      Comment


      • Tomas Enkvist ove nedelje u Verdaskovom timu?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Tomas Enkvist ove nedelje u Verdaskovom timu?
          Op, oppppp Resio lisac da se vrne u top 10 Ako je tako, neka je sa srecom pa zaista da padne neki povratak pa u top 15 dosta
          link

          Comment


          • http://new.livestream.com/ATP/SanLui...014CentreCourt

            Meč Meister-Di Mauro...poen od 70tak udaraca počinje na 1:29:37...šta su Rafa i Novak za njih, ništa

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              http://new.livestream.com/ATP/SanLui...014CentreCourt

              Meč Meister-Di Mauro...poen od 70tak udaraca počinje na 1:29:37...šta su Rafa i Novak za njih, ništa
              Shminka,
              Ti zezas ili si ozbiljan?
              Pa, sa vakvim udarcima mogu i 700 puta da prebace, nece biti razlike, jer ovo je prebacivanje loptice, a ne igra. Cak mislim da i ja jace udarim lopticu.

              Comment


              • vrhunski poen
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  http://new.livestream.com/ATP/SanLui...014CentreCourt

                  Meč Meister-Di Mauro...poen od 70tak udaraca počinje na 1:29:37...šta su Rafa i Novak za njih, ništa
                  Ja sam pomislio da je ovo trening.

                  Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Laura Robson
                    I wanted to inform my lovely supporters that I have decided to have minor wrist surgery at the Mayo clinic with one of the best wrist doctors in the world, Dr. Richard Berger. Dr. Berger is very confident that I will be able to return to the tennis court pain free before you even have time to miss me Although sadly, I will have to miss the French Open and Wimbledon.

                    Comment


                    • Nadalov intervju, malo je potkacio Wawrinku za godine, i po obicaju kuka kako je on jadan najvise bio povredjen u toku karijere


                      Rafael Nadal talks to the media in Barcelona
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Stalno to radi, kuka i prenemaze se u najvecoj meri kad pukne na sljaci.

                        Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • A sta je Nadal krivo rekao? Zar nije ispustio najveci broj Slemova zbog povrede? Govorim o velikoj cetvorci. Ali i sam je lepo rekao da ne zali zbog nista i da je i ovako njegova kariera veoma uspesna. I posle smo ja i Vladan hejteri
                          OVAKO

                          Comment


                          • Prvo iskuka, a onda kaze da ne zali
                            A druga stvar, sam je kriv, njegov stil je zahtevan, poprilicno dugo se zasnivao na konstatnom trcanju, vracanju loptice i na tome da izvuce iz protivnika neiznudjenu, a ne da ide na viner, logicno je da telo to ne moze da podnese.

                            Sta Delpo treba da kaze, on ce 2 godine da propusti zbog povrede?
                            Sta Haas treba da kaze? Stigao je do no.2 i onda su krenule povrede...
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • On je barem ostvario svoj potencijal, a kao sto je Bojana rekla,šta da kaže Delpo koji kad je trebao poceti svoj uspon u sami vrh povrede su ga sasjekle.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Glavu gore Rafa!
                                Iako nisam neki njegov navijac, ne volim da gledam kako se muci i gubi od Ferrera
                                Zato se nadam da ce sad u Barceloni pronaci opet svoju formu...ne bi sezona sljake bila ona prava da je Rafa 'u kanalu'

                                Comment

                                Working...
                                X