Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa naravno ja sam se zbog Noleta i tenisa i učlanio ovde.
    Na basket sam otišao samo da sprdam Lošmija i Dekarda, zanimljivi su mi..

    Comment


    • Oooo vidi Fiću al je ružan -.-
      Nego ajd neka ima krov

      Zato ti je Chiwwi avatar [emoji7]
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Da Oljice znam da ti se svidja, zato sam ga i postavio..

        Comment


        • Zar ga ne nosis jer si izgubio neku opkladu?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            Bavio i nažalost prestao zbog povrede ledja pre povrede pobeđivao Pašanskog što i nije neki uspeh 😎


            Što se tiče uslova u Melburnu i zvaničnih saopštenja organizatora kao i grada uopšte... blaga reč je kriminal...

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
            Pobediti nekog ko je bio u top 100... pa u pravu si I nije neki uspeh.
            Ja bih time svaki razgovor pocinjao.
            - E buraz jel izlazimo veceras.
            - Znas ja kada sam dobio Pasanakog, e pa to vece kada sam izasao, pravi haos.

            - Dobar dan gdine Cacanin zovem vas iz kompanije Kirby da li bi ste bili zainteresovani za prezentaciju u vasem domu.
            - Dobar dan, znate ja otkako Sam pobedio Borisa Pasanakog nisam kucu ocistio kako treba, dodjite slobodno, taman cu vam I slike pokazati kako klepam forhend.

            - Buraz nista od fudbala veceras, moram zenu da vozim do njenih, smor.
            - Kad sam ja dobio Borisa Pasanskog nigde nisam vozio zenu mesecima.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Zar ga ne nosis jer si izgubio neku opkladu?
              Ne..
              Otkud ti to?

              Malo sam samo hteo da ulepšam našeg najboljeg reprezentativca.. Fali mu samo taj grb da bude kao takav i zvanično prihvaćen..

              Comment


              • Nista ne razumem, a i nije bitno. Ovo je za Tadbas
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by L a z a R View Post
                  *cacanin
                  Bravo, dobar je bio Pasanski I cela ta generacija.
                  Gde si trenirao, kod "Trce", na Borcevim kod Dzeksona? Tad Cojba jos nije imao terene ili jeste?
                  Da, kod Džeksona u početku, Ivaninog dede legende 💪, Cojba još nije počeo, kakvi su to prelepi tereni bili dok ih poplava nije odnela , sad imaju dva onako solidna ali će od ove godine biti sredjeno nekoliko cim se pored završi staza... Javi se da prebacimo neku rekreativno bez cimanja...
                  Originally posted by Indigo View Post
                  Pobediti nekog ko je bio u top 100... pa u pravu si I nije neki uspeh.
                  Ja bih time svaki razgovor pocinjao.
                  - E buraz jel izlazimo veceras.
                  - Znas ja kada sam dobio Pasanakog, e pa to vece kada sam izasao, pravi haos.

                  - Dobar dan gdine Cacanin zovem vas iz kompanije Kirby da li bi ste bili zainteresovani za prezentaciju u vasem domu.
                  - Dobar dan, znate ja otkako Sam pobedio Borisa Pasanakog nisam kucu ocistio kako treba, dodjite slobodno, taman cu vam I slike pokazati kako klepam forhend.

                  - Buraz nista od fudbala veceras, moram zenu da vozim do njenih, smor.
                  - Kad sam ja dobio Borisa Pasanskog nigde nisam vozio zenu mesecima.
                  Ja bih razgovor završio sa nekom terapijicom.

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Da, kod Džeksona u početku, Ivaninog dede legende 💪, Cojba još nije počeo, kakvi su to prelepi tereni bili dok ih poplava nije odnela , sad imaju dva onako solidna ali će od ove godine biti sredjeno nekoliko cim se pored završi staza... Javi se da prebacimo neku rekreativno bez cimanja...

                    Ja bih razgovor završio sa nekom terapijicom.

                    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                    Pa naravno. I treba ako vec imas problema.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Marej ponovo odlozio povratak

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Vreme je za penziju

                        Comment


                        • Je li moguce da je Stan ovakav trol??



                          (klik na sliku)

                          Comment


                          • jedini realan odgovor, svi ostali ocekuju novog slam sampiona, kako da ne [emoji23]

                            Comment


                            • Ako vec nije neko objavio...

                              ATP potvrdio da će ove sezone na nekoliko turnira na šljaci u upotrebi biti Hawk-Eye.

                              Prvi od turnira na kojima će igrači imati priliku da provjere odluke sudija biće onaj u Rio de Janeiru, dok će ostale objaviti naknadno.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Neće Deda još dugo.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X