Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se ne bunim, ako onaj lik sto je stavljao meceve sa Eurosport Player-a na torent nastavi to da radi

    A od gledanja na samom Europsortu nema nista, to je jasno
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Vidjecemo sta ce biti sa prenosima Vimbodona na SK, moguce je da ce i ostati i pored ESa. Sto se ostalog tenisa tice sve je produzeno.
      sigpic

      Comment


      • Pa u onom članku ex-yu zemlje nisu navedene kao one gde će imati ekskluzivna prava, tako da se nadam da to znači da ostaje i na SK. Uostalom, kao što ste već rekli, ne znam koliko će ES sa svojim prenosima na jednom kanalu da skida neke gledaoce SK-u, pogotovo do 1/4 finala. A i tad ne znam zašto bi se bilo ko odlučio za Banjca, Ceronju i reklame koje potraju i do završetka prvog poena u gemu

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Pa u onom članku ex-yu zemlje nisu navedene kao one gde će imati ekskluzivna prava, tako da se nadam da to znači da ostaje i na SK. Uostalom, kao što ste već rekli, ne znam koliko će ES sa svojim prenosima na jednom kanalu da skida neke gledaoce SK-u, pogotovo do 1/4 finala. A i tad ne znam zašto bi se bilo ko odlučio za Banjca, Ceronju i reklame koje potraju i do završetka prvog poena u gemu
          Tacno, a ovamo se lepo uglavili hljeb Tonus i ispratis sve kao covek. Ne propustis nista.
          Jedini razlog da se odlucis za Smiljana i Damira je da pocujes neku novu njihovu i da vidis kako brutalno dominiraju...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • A afrička šljiva ne pada?

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Cekam info ali cisto sumnjam, javljam. Sa pet na dva kanala, jos ce na jednom da pici biciklizam cijeli dan
              E sad sam se smorio najstrasnije, bolje da nisam ulazio ES otima jos jedan GS, da poludis.
              Radvanska, Carolina i ostala klapa u live prenosu!!!

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE
                A ne razmisljate mozda da ce ta torba danas/sutra ko zna kada... otici mozda na neku aukciju pa da se uzme lova i da u dobrotvorne svrhe.
                Taj budzovan koji je kupi imace dve simbolike a daj boze i tri.
                1. Novakova sportska torba
                2. Sa ovom torbom je uzeo zlato
                3. To je sve uradio u Riju 2016
                Dakle torba k`o torba ali brazilska torba e to je vec unique !

                Jel ce i znojnice na aukciju? I duks i ovi ulosci? Pa mogao je onda da bude covek do kraja lepo da nabaci i kacket i majicu i patike i ogrlicu i naocare, da resi nemastinu u Brazilu lepo. Ne znam zasto imate potrebu da razlazete ovu bezazlenu raspravu, niko ne ide u simboliku, teoriju zavere ili sta ti ja znam, pitanje je ciste estetike i kraj price. Nekome je previse, nekome nije kao i za sve ostalo u zivotu
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Jel ce i znojnice na aukciju? I duks i ovi ulosci? Pa mogao je onda da bude covek do kraja lepo da nabaci i kacket i majicu i patike i ogrlicu i naocare, da resi nemastinu u Brazilu lepo. Ne znam zasto imate potrebu da razlazete ovu bezazlenu raspravu, niko ne ide u simboliku, teoriju zavere ili sta ti ja znam, pitanje je ciste estetike i kraj price. Nekome je previse, nekome nije kao i za sve ostalo u zivotu
                  Dobro de sh`o si tako zajedljiv , znojnice svakako baca po publici, dukseve ce podeliti tamo po selu al` torbu i rekete "valjda nikom nece davati" treba igrati sa njima.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Dobro de sh`o si tako zajedljiv , znojnice svakako baca po publici, dukseve ce podeliti tamo po selu al` torbu i rekete "valjda nikom nece davati" treba igrati sa njima.
                    Ma nesto sam se uozbiljio, nije ni krenuo turnir a vec se analizira svaki detalj Hvala bogu pa necu biti tu vec cu samo da saznam rezultat finala I to par dana posle istog
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Ma nesto sam se uozbiljio, nije ni krenuo turnir a vec se analizira svaki detalj Hvala bogu pa necu biti tu vec cu samo da saznam rezultat finala I to par dana posle istog
                      A kada si ti pa bio tu za neki turnir?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Kada Bojana ovo komentariše to ne može da ima neku težinu jer je pristrasna u negativnom kontekstu. Ali ja kao novakov navijač kada kažem da mi smeta to ima težinu. Nije u redu da na OI kada predstavlja Srbiju, upravo kao srpski sportista bude u bojama papagaja, a ne u našoj trobojci.

                        Nebitno što je trening, u ovo vreme globalizacije ovakve slike se vide u svakom kutku planete. Tenis ne gledaju svi, ali OI gledaju i daj jbt. obuci srpska obeležja, nemoj se uvlačiti svima gde god stigneš.

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj
                          Manite se da nije ovaj, bilo bi ovako, a zato sto je Djokovic onda je ovako. Komentarisite samog coveka i njegov postupak zar je to toliko tesko. Meni je isto preterano, ajde da su samo znojnice ili tako nesto al ovaj se ceo okitio. I to ce sve biti ok ako tako ostane na ovim treninzima a kad krene OI onda batali. I ovde ne dolazi u pitanje bilo kakvo povezivanje sa patriotizmom, glup je svako ko Novaka Djokovica osporava po tom pitanju, posle svega sto covek radi i izjavljuje.
                          Mozes li mi molim te objasniti koja je to mjerna jedinica patriotizma i zasto su ljudi koji to osporavaju glupi?
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment


                          • Novak je najbolji srpski sportista, ali ovako nešto se moglo očekivati od njega. Mene baš briga, može šahovnicu da obuče, nisam ostrašćen, njemu na dušu.
                            Sportista top level, čovek dobar, ličnost totalno antipatična. Od svih izjava, preko postupaka, igranja sa decom, pevanja, gangam styla, itd. Totalno fejk. Zato gledam njegove mečeve i čim se završi meč gasim tv. Trudim se da ga pamtim samo kao tenisera i samo njegovu igru, u suprotnom bih verovatno navijao za Nadala.

                            Comment


                            • Samo jedna mala ispravka, Novak je najbolji svjetski sportista.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako sam znala da će Uroš da se javi.
                                Šteta što pišeš samo kada te nešto Novak iziritira, tako da čovek i nema neki utisak da ne navijaš za Nadala.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X