Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Znam, ali glavno je ovo polufinale. A vi Federovci bi htjeli da vam Novak posluzi kao novi Sederling. Znam vas.

    Vasoj sreci ne bi bilo kraja.
    Kako je glavno polufinale, ako moze vec u QF da im dodje

    normalno da bi bilo savrseno da Djokovic i Nadal budu u istoj polovini, nezavisno od Federerovog rezutata, makar bi imala za koga da navijam u finalu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Ti sto ne pravis razliku izmedju prime i peak-a to je tvoj problem, ja ti tu ne mogu pomoci. Ali u si u pravu u jednom za prime je potreban kontinuitet.
      U stvari hajde da ti objasnim na plasticnom primeru. Ne znam da li si cuo Edvina Mozesa. Ako nisi to je bio cuveni atleticar na 400 m sa preponama koji je vladao ovom disciplinom punih 12 godina. To je njegov prime. 4 puta je postavljao svetski rekord to su pikovi. Jel' ti sad jasnije?
      Čuo sam za Mozesa i apsolutno shvatam šta hoćeš da kažeš i bez ovog primera, ali to nam ne treba. U atletici možeš da izmeriš šta je pik i sam si rekao to je svetski rekord, ali kako u tenisu izmeriti šta je pik. Zato držimo se termina prajm i toga da postoji SAMO JEDAN.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Znam, ali glavno je ovo polufinale. A vi Federovci bi htjeli da vam Novak posluzi kao novi Sederling. Znam vas.

        Vasoj sreci ne bi bilo kraja.
        Pravio bih zurku cele nedelje.

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Znam, ali glavno je ovo polufinale. A vi Federovci bi htjeli da vam Novak posluzi kao novi Sederling. Znam vas.

          Vasoj sreci ne bi bilo kraja.
          Ako se desi da Novak odigra ulogu Soderlinga, tj da u eventualnom 1/4 ili 1/2 izbaci Nadala a onda u finalu izgubi od Federera e onda bukvalno do mojega!!!
          Ja mislim da bi nam shminker dupe pomerio.
          A sa Novakom ko zna sta bi se desilo nakon toga (sto je daleko bitnije od naseg medjusobnog zeza)

          A tek Mitrandir .... ajoj na to ne smem ni da pomislim.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ako se desi da Novak odigra ulogu Soderlinga, tj da u eventualnom 1/4 ili 1/2 izbaci Nadala a onda u finalu izgubi od Federera e onda bukvalno do mojega!!!
            Ja mislim da bi nam shminker dupe pomerio.
            A sa Novakom ko zna sta bi se desilo nakon toga (sto je daleko bitnije od naseg medjusobnog zeza)

            A tek Mitrandir .... ajoj na to ne smem ni da pomislim.
            Sta ste se uplasili,Novak ne moze da izgubi od Rogera na Gs van Wim i možda Uso

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ako se desi da Novak odigra ulogu Soderlinga, tj da u eventualnom 1/4 ili 1/2 izbaci Nadala a onda u finalu izgubi od Federera e onda bukvalno do mojega!!!
              Ja mislim da bi nam shminker dupe pomerio.
              A sa Novakom ko zna sta bi se desilo nakon toga (sto je daleko bitnije od naseg medjusobnog zeza)

              A tek Mitrandir .... ajoj na to ne smem ni da pomislim.
              Zato Novak i treba da preskoci Madrid. Pisao sam o tome u Novakovoj temi. A Federer bez ikakve sumnje ove godine juri RG.

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Zato Novak i treba da preskoci Madrid. Pisao sam o tome u Novakovoj temi. A Federer bez ikakve sumnje ove godine juri RG.
                Zasto ga juri i kako misli da ga osvoji,nije mi jasno...
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Zato Novak i treba da preskoci Madrid. Pisao sam o tome u Novakovoj temi. A Federer bez ikakve sumnje ove godine juri RG.
                  On juri RG ko što Džesika Alba juri mene.

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    On juri RG ko što Džesika Alba juri mene.
                    To gokaro, to kralju komparacije!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Zasto ga juri i kako misli da ga osvoji,nije mi jasno...
                      Mare, pisao sam o tome u Novakovoj temi. Ako Nadal pre RG ostane na 5.mestu moze se desiti da se voljom zreba Novak i Nadal sretnu u 1/4 finalu i tako obavi pola posla za Federera kao sto je uradio Soderling narocito ako Novaka u 1/2 finalu bude cekao Ferer. Niko do sad nije pobedio Nadala i osvojio RG. Tako da Novak ima 2 dosada nepremostiva zadatka. Mislim da ce RG ove godine biti kruna sezone.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Jesi li probao malo oko Nadalovog broja winnera na šljaci, postoje li ti podaci negdje?
                        notorious,

                        Broj vinera je jako odokativan i subjektivan. Zavisi od turnira do turnira. Njega sluzbene statistike ne prate. Jedino da se sjecas meca i pogledas video.

                        U finalu MC 2006 je bilo 3:1 za Nadala i 65 winera za Federera 44 za Nadala. U finalu Rima iste godine je bilo 3:2 za Nadala i poslije 4. seta, ne mogu da nadjem 5., 51 viner za Federera a 35 za Nadala. U Rimu su izgleda bili strozi sa vinerima.

                        Sve u svemu malo je vjerovatno da je Nadal bna sljaci prije 2012 imao vise od 60 vinera u bilo kojem mecu.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Pravio bih zurku cele nedelje.

                          Kladim se da bi. Bojana i shminka bi ti se pridruzili. Sandu, ja i jos poneko bi napustili forum dok se Federer ne povuce. Da ne podnosimo tu blamazu.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Kladim se da bi. Bojana i shminka bi ti se pridruzili. Sandu, ja i jos poneko bi napustili forum dok se Federer ne povuce. Da ne podnosimo tu blamazu.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Nadamo se da bi to bilo samo napuštanje foruma

                              Comment


                              • gokara,

                                Slazem se da su prajm i pik dvije razlicite stavri. S tim sto ja mislim da je jedan prajm a moze biti vise pikova. I naravno moze biti pik u okviru prajma. Prajm je period kad si igracki najbolji. Pik je period kada si u izetno dobroj formi.


                                Federerov prajm je od 2004. do 2007. (4 godine) I ima pik 2005. i 2006. Izvan prajma Federer ima pik jesen 2011. do ljeta 2012. i u manjoj mjeri 2014.

                                Nadalov prajm je 2008. do 2013. Novakova 2011. i povrede su ucinile da to nije ocigledno. I nekoliko pikova: sredina 2008, druga polovina 2010, pocetak 2012, dobar dio 2013. Zbog povreda, Nadalovi pikovi su ocigledni.

                                Novak ima prajm od 2011. do danas. Sa pikovim 2011, druga polovina 2012, druga polovina 2013. i druga polovina 2014. Izvan prajma Novak je imao pikove: ljeto 2007, prva polovina 2008. i kraj 2009.
                                Last edited by NI; 08-04-15, 21:35.

                                Comment

                                Working...
                                X