Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Pa Dimitrov i Nisikori imaju vise fanova od Novaka i Mareja npr.
    Ocigledno su glasali Federerovu fanovi za Dimitrova, Nisikori ipak ima Aziju iza sebe, mada smo vidjeli koliko je i tu Djokovic jak. Dimitrov i Nisikori zajendo na fb nemaju milion lajkova, Djokovic pet i po miliona o sponzorima i podrsci na najvecim terenima svijeta i da ne pocinjem.
    Nadal ima najvise pratilaca i na tviteru i na fb-u, pa je Role lagano dobio 65% glasova

    A odakle ti ideja da su Roletovi fanovi glasali za Dimitrova?
    koliko sam ja videla, tamo se upise mail adresa...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Tako sto nema tog univerzuma u kojem Grigor Dimitrov moze dobiti od svojih navijaca vise glasova nego Djokovic, Marej i Del Potro od svojih. Niko ne kaze, cekaj, koji se turnir igra ove nedelje? Valensija, tamo je Dimitrov, moram da idem da ga gledam. To je Dimitrov, nobody gives a fuck i sad je on treci. Kopija, zato je dobio glasove, ako se Federer prije njega povuce(sto je veliko ako) preuzece mu vecinu navijaca, sto je tuzno. Ja necu navijati za Anduhara kad se Novak povuce, pucace mi za Spanca kao i do sad.
      sigpic

      Comment


      • Ocigledno kazu, posto je zvanicno 3. najpopularniji igrac
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Aha, a sponzora nidje, sto propustaju ti ljudi nisu ni svjesni, Federer i Nadal TOP 10 po Forbsovoj listi, Djokovic TOP 20, a Dimitrova nidje. Steta sto ne znaju da je toliko marketinski mocan
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Aha, a sponzora nidje, sto propustaju ti ljudi nisu ni svjesni, Federer i Nadal TOP 10 po Forbsovoj listi, Djokovic TOP 20, a Dimitrova nidje. Steta sto ne znaju da je toliko marketinski mocan
            Dimitrov ima Nike, Wilson, za Rolex je potpisao pre par nedelja i u Roletovoj je agenciji, gde je jos i Delpo, a i sad je potpisao neki hokejaski golman.
            Zar mislis da bi ga Role uzimao da nije provalio da ce Dimitrov biti marketinski jak?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Moze on da ima sto oce, moze da ne osvoji nijedan trofej u sezoni, ali ako je treci najpopularniji igrac u najpopularnijem individualnom sportu na svijetu ipak bih ocekivao da udje na listu najplacenijih sportista svijeta. A nema ga ni na mapi
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Shardonnay View Post
                Vi ste se razmahali oko Federera...

                Npr ja uopste ne mislim da je on dusa od coveka na terenu, ali volim tu njegovu aroganciju. Nagrada je btw smesna i nema nekog dubljeg smisla.
                Ih šta sve ja voliiim... a nagrada je naravno smešna.
                Ne verujem da je iko rekao da bi Novak trebalo da dobije nagradu, a ovde je ipak akcenat na Rodžerovom fer-pleju... tako da upoređivanje sa ovim nema, jer malo ko može to da radi poslednjih godina... mislim da se poredi...

                Spoiler
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Meni jedna stvar nije jasna, svake godine svi vi tvrdite da je nagrada smesna i da nista ne znaci, ali nas ipak minimum 10 stranica ubedjujete kako Role ne treba da je dobije i kako je ne zasluzuje.
                  Ako je vec toliko nebitna nagrada, zasto trosite svoje vreme?

                  Ja volim sto Role skoro redovno dobija te 2 nagrade i aposlutno ne krijem, smatram da je ipak bitno sto ga njegove kolege redovno izglasaju za najfer medju njima i sto je toliko voljen medju fanovima.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Nagrada je smijesna koliko i ona na Goal.com gdje je Edin Dzeko svake nedjelje "Man of the match"
                    A sto se Dimitrova tice on se dosad "proslavio" s 2 stvari
                    1.Rogerova kopija
                    2.Decko Marije Sharapove
                    Na tenisu mora jos da poradi.Ali ko zna,i Roger je u njegovim godinama bio "nobody" gledano s navijacke strane,taj covjek nikom nije simpatican bio.Mozda i Grisha eksplodira i u naredne 3/4g osvoji 8GS i postane najveci i najposteniji gospodin

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Meni jedna stvar nije jasna, svake godine svi vi tvrdite da je nagrada smesna i da nista ne znaci, ali nas ipak minimum 10 stranica ubedjujete kako Role ne treba da je dobije i kako je ne zasluzuje.
                      Ako je vec toliko nebitna nagrada, zasto trosite svoje vreme?

                      Ja volim sto Role skoro redovno dobija te 2 nagrade i aposlutno ne krijem, smatram da je ipak bitno sto ga njegove kolege redovno izglasaju za najfer medju njima i sto je toliko voljen medju fanovima.
                      Naravno da je nagrada smešna i besmislena, ne zato što je ne dodeljuje Novaku, već zato što je Rodžer dobija od 2004. sa jednom godinom izuzetka. Dok Novak ne zaslužuje da dobije tu nagradu, po meni, a i uostalom on je po merilima i shvatanjima kolega miljama daleko od tog nekog njihovog poimanja fer-pleja.
                      Razumem te da voliš tu nagradu, suprotno tvrdanjam tvojih drugara, baš kao i što ja volim da Novak na kraju godine bude prvi, ma koliko neki tvrdili da to nije bitno. Meni jeste bitno, nadam se i Novaku.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pa Dimitrov i Nisikori imaju vise fanova od Novaka i Mareja npr.
                        Ocigledno su glasali Federerovu fanovi za Dimitrova, Nisikori ipak ima Aziju iza sebe, mada smo vidjeli koliko je i tu Djokovic jak. Dimitrov i Nisikori zajendo na fb nemaju milion lajkova, Djokovic pet i po miliona o sponzorima i podrsci na najvecim terenima svijeta i da ne pocinjem.
                        A koliko fanova ima jadan Čilić pa je uletio u završnicu

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          A koliko fanova ima jadan Čilić pa je uletio u završnicu
                          Cilic je bio nominovan za Stefan Edberg nagradu, a ni ne spominje se za fan favorite.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Cilic je bio nominovan za Stefan Edberg nagradu, a ni ne spominje se za fan favorite.
                            aha, ovih 10 stranica je bilo o fan favorite, ok

                            Comment


                            • Clay, gledam sad ovu sliku sto je postavila Olja - kako to da Edberg 22 pobede vise i 35 poraza manje od Nastasea, ali zato 17 titula manje. Pa cak i od agasija ima nekih 60 pobeda manje ali zato i 20 titula manje. Jel cesto gubio finala i polufinala?
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment




                              • Da ljudi znaju o čemu pričaš...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X