Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ajde bre sevaj,napisao sam ono kod Djokovica i to sam rekoa da se salim,a nemoj ti molim te da me ucis gramatici... A ovde sam samo pisao o konkurenciji nekada i sada...Hahahaha,"sram te bilo",sad necu moci da spavam zbog ovoga sto si mi napisao,ajde idi radi nesto pametno i ne smaraj vise... Poz...
    sigpic

    Comment


    • #62
      I jos jedno,ovo je jedno jedino mesto gde bi ti meni mogao tako da se obratis,tako da koristi priliku slobodno,necu vise citati sta pises...
      sigpic

      Comment


      • #63
        Denzel lakse malo,a ja mislim da je ova diskusija odavno izgubila smisao i da nema svrhe raspravljati vise na ovu temu ;)
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • #64
          Ако анализирамо Федерера и дајемо своје мишљење о неким нијансама где би га се могло добити, то не значи да пишемо лоше о њему, већ проналазимо пут којим га треба добити.. Феки је још увек велики и добар и озбиљна претња да се врати на врх.... и ако га обожавам ипак бих да се нешто мења на том врху... сетите се Шумахера и колико је свима досадио да буде нон-стоп први, а ипак су га сви волели.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Ziko, niko od nas nije reagovao zato sto vi analizirate njegovu igru, nego zato sto su neki ovde analizirali, a bolja je rec pljuvali i hejtovali njegovo ponasanje na terenu i van njega.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #66
              Dap, nije problem sto ga neki prosto ne vole, vec sto gaze i umanjuju vaznost i velicinu svega sto je uradio.

              Comment


              • #67
                Originally posted by bojanaBG
                I jednostavno je iskren, rekao je da je bio srecan sto je samo pobedjivao i dominirao.
                Vao... bio srecan dok je pobedjivao, sta se sve genijalno nece cuti od njega. I detetu je lepo kad je mali dok piski i kaki, pa opet nema prevelikog smisla da se priseca toga u narednim vremenima.

                Ili treba da bude lazno skroman, kao jedan odredjen igrac
                A ti znas da je on lazno skroman?

                Kojim to aparatom odredjujes da je jedan iskren, a drugi lazno skroman? Vidim da neki ljudi hejtuju ovde Federera mozda i previse za moj ukus, ali kada procitam ovakve podmetacine razumem da to pojedince razbesni.

                Comment


                • #68
                  Kakva rasprava? Pa sve ide svojim tokom, svemu dodje kraj, Federer je bio najbolji u svoje vreme, niko mu nije bi ni blizu i tu je jedinstven, sad njegovo je vreme proslo (mislim da su mu ovo poslednji trzajevi) i isto ce tako proci vreme Nadala i Djokovica za koju godinu, te ce se pojaviti neki novi igraci koje ce pomenute dobijati, to je biloski sat, svi starimo, ne moze se protiv toga! Dakle, treba postovati tog Federera, zasto? Evo dacu primer fudbalera Pele-a, covek je u svoje vreme bio neprikosnoven, niko mu nije mogao nista, davao je golove kako je hteo, pobedjivao kad je hteo i kako je hteo...to nije lako, najteze je biti najbolji u SVOM VREMENU. Eto isto tako mislim da taj Pele danas ne bi pored ovih gorostastih stopera (Vidic, Teri, Kjelini, Subotic, Pujol...) da igra na tom nivou kao sto je u tim svojim godinama, ali opet niko ne moze da mu ospori to da je bio majstor, jednostavno vremena se menjaju, sport kao i sve oko nas se usavrsava, postaje sve bolji i bolji i tu je poenta cele price!
                  Dakle, najteze od svega je biti najbolji u svoje vreme, u tom zakljucku se krije odgovor na ovu raspravu i ko je inteligenta iole shvatice, nezavisno od toga da li voli, ili, pak, ne tog Federera;)
                  Last edited by Brajkula; 01-04-11, 15:44.

                  Comment


                  • #69
                    A vidim i ovde se i dalje vodi rasprava oko Federera
                    ovo sam napisao u onom topiku tamo gde su vam prebaceni postovi
                    Originally posted by Brajkula View Post
                    Kakva rasprava? Pa sve ide svojim tokom, svemu dodje kraj, Federer je bio najbolji u svoje vreme, niko mu nije bi ni blizu i tu je jedinstven, sad njegovo je vreme proslo (mislim da su mu ovo poslednji trzajevi) i isto ce tako proci vreme Nadala i Djokovica za koju godinu, te ce se pojaviti neki novi igraci koje ce pomenute dobijati, to je biloski sat, svi starimo, ne moze se protiv toga! Dakle, treba postovati tog Federera, zasto? Evo dacu primer fudbalera Pele-a, covek je u svoje vreme bio neprikosnoven, niko mu nije mogao nista, davao je golove kako je hteo, pobedjivao kad je hteo i kako je hteo...to nije lako, najteze je biti najbolji u SVOM VREMENU. Eto isto tako mislim da taj Pele danas ne bi pored ovih gorostastih stopera (Vidic, Teri, Kjelini, Subotic, Pujol...) da igra na tom nivou kao sto je u tim svojim godinama, ali opet niko ne moze da mu ospori to da je bio majstor, jednostavno vremena se menjaju, sport kao i sve oko nas se usavrsava, postaje sve bolji i bolji i tu je poenta cele price!
                    Dakle, najteze od svega je biti najbolji u svoje vreme, u tom zakljucku se krije odgovor na ovu raspravu i ko je inteligenta iole shvatice, nezavisno od toga da li voli, ili, pak, ne tog Federera;)
                    A, ovo da li je neko skorman ili ne, ili je iksren ili ne, vam je mac sa dve ostrice, dakle moze se tumaciti ovako ili onako...svako voli svog igraca i o njemu musli sve najbolje, mislim da je nepotrebno upadati u ove rasprave, jer kao sto vidim neki ljudi ovde ne postuju iste vrednosti, to sam pokusao juce da objasnim oko toga ko za koga navija ili da li Srbin treba za Srbina da navija, ali ne ide, te bolje da se manemo corava posla i okrenemo vecerasnjim mecevima

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      I mene bi zanimalo kako bi to izgledalo,ali mislim da je to dobra odluka za Andy-a ipak,jos samo da vrati Miles-a
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Ne vijerujem da ce zasad od Milesa biti ista,nece se on vratiti
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • #72
                          Ma znam da nece,ali ne znam ko bi ga moga vratiti na pravi kolosijek ;)

                          Evo jedne zanimljivosti
                          http://sport.blic.rs/Tenis/195241/Pe...m-ga-Djokovicu
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            http://www.murraysworld.com/news/article/17806/

                            Comment


                            • #74
                              Jako zanimljivo,covjek koji ima samo jedno finale u dublu,najpoznatiji je po tome sto je sa Sampras-om odigrao mec u 5 setova na W-u 2001. u drugom kolu,kao 248. igrac svijeta!
                              Najbolji plasman mu je bilo 162. mjesto ATP liste,jeste da igracka karijera ne mora nista da znaci kad se radi o trenerskom poslu,ali opet uzeti njega,a nudi se Lendl,cudno,cudno...

                              Mozda je jednostavno prvoaprilska sala
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Dobro Vladane,bilo je cudno i kada je otisao Gilbert a dosao Miles,ta odluka je bila svima cudna,ali se pokazala fantasticnom
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X