Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pojedinim trenucima imam utisak da neki Djokovicevi navijaci imaju kompleks od ove dvojice,i stalno uporedjuju Novaka sa njima,mada ne vidim svrhu tog poredjenja
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Novak samo treba da stigne do finala Roland Garosa, i bice prvi!

      Comment


      • Federerovci,
        ako je Vama prosla i ova uspesna za Federera(cela sezona), onda mu svaka takva bila.
        2009g. je na RG pobedio Soderling, posto je zveknuo rafu, kojeg RG nije dobio na cigli od "postanja". Posle znamo sta je bilo.
        Uzdravlje

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          U pojedinim trenucima imam utisak da neki Djokovicevi navijaci imaju kompleks od ove dvojice,i stalno uporedjuju Novaka sa njima,mada ne vidim svrhu tog poredjenja
          Ako neko radi ono sto Novak trenutno radi, pa necemo ga upoedjivati sa Congom ili Verdaskom, nego sa najboljim u teniskoj istoriji.
          Stavrno Vam Novak "dize pritisak".

          Comment


          • Pancev ti si rekao da je sve bitne meceve u poslednje 2 godine izgubio, ja sam ti nabrojala samo par njegovih najbitnijih turnira, a posebno 2009. godinu, gde je konacno kompletirao GS.
            A to sto se Nadal nije pojavio u finalu 2009. godine je samo njegov problem, znaci da nije bio dovoljno dobar da igra finale.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Pancev ti si rekao da je sve bitne meceve u poslednje 2 godine izgubio, ja sam ti nabrojala samo par njegovih najbitnijih turnira, a posebno 2009. godinu, gde je konacno kompletirao GS.
              A to sto se Nadal nije pojavio u finalu 2009. godine je samo njegov problem, znaci da nije bio dovoljno dobar da igra finale.
              Nisam mislio bas SVE meceve. Mozda sam trebao da stavim " ". Ipak je to najbolji igrac ikada pa nece bas sve da izgubi. Ako ne lazu podaci, prosle godine je osvojio AO, igrao SF US Opena, i dva 1/4 finala RG i Wimbledon. Kada vidim sezonu 2004-2006-2007g. pomislim da je mogao da "zvekne"komlet da nije bilo Rafe. To bi bilo fascinantno.

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Nisam mislio bas SVE meceve. Mozda sam trebao da stavim " ". Ipak je to najbolji igrac ikada pa nece bas sve da izgubi. Ako ne lazu podaci, prosle godine je osvojio AO, igrao SF US Opena, i dva 1/4 finala RG i Wimbledon. Kada vidim sezonu 2004-2006-2007g. pomislim da je mogao da "zvekne"komlet da nije bilo Rafe. To bi bilo fascinantno.
                Pa nijedan realan Federerov fan ne ocekuje da se ponove te godine kad je dominirao i kad je u 2 sezone imao manje od 10 poraza ukupno.
                Ali ja samo tvrdim da njega ne treba nikad otpisivati, posebno ne na GS, posto on zna kako se igraju ti turniri.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Pa nijedan realan Federerov fan ne ocekuje da se ponove te godine kad je dominirao i kad je u 2 sezone imao manje od 10 poraza ukupno.
                  Ali ja samo tvrdim da njega ne treba nikad otpisivati, posebno ne na GS, posto on zna kako se igraju ti turniri.
                  Slazem se, Roger mozda uprska na manjim turnirima i ispadne u 3, 4 kolu, a kad se to poslednji put dogodilo na GS? ;)

                  Comment


                  • Ja nikad nisam sumnjala da je Novak ista "klasa" kao Rafa i Roger, ali mu je malo falilo da bude na njihovom nivou. Sada to ima, i nema sumnje da je trenutno najbolji igrac, odnosno je u najboljoj formi. Ali ipak ove diskusije treba voditi sa vremenske distance, da vidimo kako ce zavrsiti godinu, da vidimo prvo kako ce biti na RG i Wimbledonu, pa onda pricajmo. A, sto se sponzora tice nije on jos miej brand kao Roger i Rafa, i za to to treba vremena. Novakovi navijaci su sada euforicni, i to je sasvim ok, uzivajte u momentu, ali ipak Rafa i Roger obelezilu su tenis uopste, ne samo zadnjih nekoliko godina, a plus Rafa je Novakova generacija. . .
                    Da vidimo kako ce biti na RG, to je ono pravo GS. . .

                    Comment


                    • Nishikorijev tviter i fb:
                      Hi everyone, just wanted to give you a little update. I went back to Japan to get a second opinion from a Japanese doctor last Saturday. After some examinations and more treatment from the doctors here in Tokyo, I am feeling better and I am ready to play the French Open. Had my first practice today in Tokyo and I am leaving Japan tomorrow to join my coaching team in Paris and start preparing for the French Open.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Pa nijedan realan Federerov fan ne ocekuje da se ponove te godine kad je dominirao i kad je u 2 sezone imao manje od 10 poraza ukupno.
                        Ali ja samo tvrdim da njega ne treba nikad otpisivati, posebno ne na GS, posto on zna kako se igraju ti turniri.
                        To i nije realno.
                        Naravno da nema otpisivanja RF. Ali mislim da je i realno 3. po sansama. Jedva cekam da ga vidim u Londonu.

                        Comment


                        • Ima tu raznih uglova gledanja ali je cinjenica da su Rodzer i Rafa NAJVECI iz mnogo razloga.
                          Svet njih dozivljava kao teniske sinonime. Rodzer prefinjen, elegantan na terenu i van njega i tako ga teniska dolar masinerija i prikazuje,
                          Rafu kao atletu,razbijaca i borca tako da su njih dvojica kao dve totalne suprotnosti a opet kao komplet
                          jako "lepo upakovana prica za uzimanje para". To su sve njih dvojica zasluzili u to nema sumnje i svaka im cast na tome.
                          Sada se pojavljuje Novak koji sada dobija punu paznju i sada ulazi u tu masineriju: tenis na avionu,tenis na pucini mora,tenis na ne znam cemu sto donosi ogromne obrte novca
                          i sticanje novih navijaca.
                          Ja kao veliki Novakov fan zelim da on to sve dostigne i igracki i marketinski ali da ce biti tesko bice ali nadam se.
                          Samo kada pomislim na Finale W izmedju Rafe i Rodzera krv mi se zaledi, to je bio najbolji mec u istoriji tenisa i mnogo ce vremena proci dok budemo cekali nesto slicno tome.
                          Novak zelim ti sve najbolje i samo gazi,rusi sve pred sobom.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • [QUOTE=Niki;494656]Ja nikad nisam sumnjala da je Novak ista "klasa" kao Rafa i Roger, ali mu je malo falilo da bude na njihovom nivou. Sada to ima, i nema sumnje da je trenutno najbolji igrac, odnosno je u najboljoj formi. Ali ipak ove diskusije treba voditi sa vremenske distance, da vidimo kako ce zavrsiti godinu, da vidimo prvo kako ce biti na RG i Wimbledonu, pa onda pricajmo. A, sto se sponzora tice nije on jos miej brand kao Roger i Rafa, i za to to treba vremena. Novakovi navijaci su sada euforicni, i to je sasvim ok, uzivajte u momentu, ali ipak Rafa i Roger obelezilu su tenis uopste, ne samo zadnjih nekoliko godina, a plus Rafa je Novakova generacija. . .
                            --- More, videcete tek sta je euforija. Rafa je bio fizicki Rambo za svoje godiste i dobar deo rezultata je postigao fantasticnom fizickom pripremom. E sada je telo pocelo da kaze No, No i "preskace" pomalo.
                            Da vidimo kako ce biti na RG, to je ono pravo GS. . .
                            --- Naravno. Ali necemo valjda da cutimo do kraja godine.
                            Isto tako se moze reci da vreme radi za Novaka( dok je suprotno za RF i RN). Treba videti kako ce igarti Del Potro, Marej, Soderling... I oni ce skidati "skalpove".

                            Comment


                            • Originally posted by Niki View Post
                              Ja nikad nisam sumnjala da je Novak ista "klasa" kao Rafa i Roger, ali mu je malo falilo da bude na njihovom nivou. Sada to ima, i nema sumnje da je trenutno najbolji igrac, odnosno je u najboljoj formi. Ali ipak ove diskusije treba voditi sa vremenske distance, da vidimo kako ce zavrsiti godinu, da vidimo prvo kako ce biti na RG i Wimbledonu, pa onda pricajmo. A, sto se sponzora tice nije on jos miej brand kao Roger i Rafa, i za to to treba vremena. Novakovi navijaci su sada euforicni, i to je sasvim ok, uzivajte u momentu, ali ipak Rafa i Roger obelezilu su tenis uopste, ne samo zadnjih nekoliko godina, a plus Rafa je Novakova generacija. . .
                              Da vidimo kako ce biti na RG, to je ono pravo GS. . .
                              Rafa nije Novakova generacija ,jednu godinu je stariji Novak ima 23 a Nadal 24 sad ce obadvoje (Novak 22 maja , a Nadal 3 juna da napune po jos jednu godinu);)
                              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                              Comment


                              • Originally posted by MiljanVR View Post
                                Rafa nije Novakova generacija ,jednu godinu je stariji Novak ima 23 a Nadal 24 sad ce obadvoje (Novak 22 maja , a Nadal 3 juna da napune po jos jednu godinu);)
                                Ma znam naravno, ali to je samo godinu dana razlike, zar to nije ista generacija A uvek govorimo o Rogeru i Rafi a oni su 5 godine razlike, a sada cemo o Rafi i Novaku. To puno govori o Nadalu Kada je on dostigao ono cemu sada ide Novak? Zato je potrebna vremenska distanca, za da se daju ozbiljniji sudovi. Inace svakako je super diskutirati i imati razlicita misljenja. . .svi imamo svog favorita zbog nekog razloga. Meni je Nadal nesto posebno kao kompletna sportska licnost

                                Comment

                                Working...
                                X