Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    http://goo.gl/Tw1OM


    But XIX Entertainment say the Scot is not chasing former great Lendl to come aboard and guide his team. Murray announced a split this week with part-time advisor Alex Corretja of Spain after a three-year run. He also announced that Venezuelan best friend Dani Vellverdu - once ranked 727 - would now take over as coach after playing a hitting partner role on Team Murray.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #32
      Steta,zanimalo me kako bi to izgledalo...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • #33
        Originally posted by Zika
        и јесете тако било, а ти види како је сада Новаку....добро Надалу је лакше он је прошле године све лако побеђивао, али се све некако окреће и кад мало попусти одмах му неко дахће за вратом... у Фекијово време је било лагодније, није имао праве ривале, зато и игра овако господски и не уме да се прилагоди фрци кад наиђе равноправна борба, него некако размажено одустаје ... некако чека да лежерно добије меч...

        прошле године у ово време је први био Феки , други Новак, трећи Надал.... убрзо затим Надал оде на прво Феки на друго новак на треће, па касније Новак оде на друго место и ту боравио дуго да би на крају Феки избио на друго место, а Новак једва сачува трећу позицију од Мареја и Бердиха, Содерлига, дакле пуно добрих играча у конкуренцији.
        Kako se samo podcenjuju asovi te generacije... Safin, Nalbandian, Hewit, Henman, Roddick, Moya, Ferrero, Gaudio, Corretja. Jbt kao da su oni bili 10x slabiji od jednog Berdycha i Soderlinaga ili Murraya.

        Stvar je u tome da u ovoj generaciji igra Djokovic i zato je ova generacija prejaka, da je nekim slucajem Djokopvic igrao tokom '90-ih e onda bi bila ta najbolja generacija. Nemoj da smo subjektivni. Ja licno mislim da je svaka generacija bila posebna prica i najbolja na svoj nacin.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Zika
          и јесете тако било, а ти види како је сада Новаку....добро Надалу је лакше он је прошле године све лако побеђивао, али се све некако окреће и кад мало попусти одмах му неко дахће за вратом... у Фекијово време је било лагодније, није имао праве ривале, зато и игра овако господски и не уме да се прилагоди фрци кад наиђе равноправна борба, него некако размажено одустаје ... некако чека да лежерно добије меч...

          прошле године у ово време је први био Феки , други Новак, трећи Надал.... убрзо затим Надал оде на прво Феки на друго новак на треће, па касније Новак оде на друго место и ту боравио дуго да би на крају Феки избио на друго место, а Новак једва сачува трећу позицију од Мареја и Бердиха, Содерлига, дакле пуно добрих играча у конкуренцији.
          To sto se on ne udara u grudi i ne dere se vamos, ne znaci da je razmazen
          Kako mozes da kazes za coveka koji je osvojio najvise GS u istoriji, koga mnogi smatraju za najveceg igraca ikada, da razmazeno odustaje i da nije borac.

          I da ponovim:
          Dominating is not about winning it is about difficult looking easy.

          E to je bio slucaj sa Federerom kad je dominirao svetskim tenisom i zato mnogi misle da nije bilo prave konkurencije.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #35
            Ja ne znam sta je ovo danas , 1000 postova losih o Federeru
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #36
              Originally posted by bojanaBG View Post
              To sto se on ne udara u grudi i ne dere se vamos, ne znaci da je razmazen
              Dominating is not about winning it is about difficult looking easy.

              E to je bio slucaj sa Federerom kad je dominirao svetskim tenisom i zato mnogi misle da nije bilo prave konkurencije.
              Ne vredi objasnjavati... ne vole Federera i na sve moguce nacine ljudi pokusavaju umanjiti njegove uspehe.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Prototype View Post
                Kako se samo podcenjuju asovi te generacije... Safin, Nalbandian, Hewit, Henman, Roddick, Moya, Ferrero, Gaudio, Corretja. Jbt kao da su oni bili 10x slabiji od jednog Berdycha i Soderlinaga ili Murraya.

                Stvar je u tome da u ovoj generaciji igra Djokovic i zato je ova generacija prejaka, da je nekim slucajem Djokopvic igrao tokom '90-ih e onda bi bila ta najbolja generacija. Nemoj da smo subjektivni. Ja licno mislim da je svaka generacija bila posebna prica i najbolja na svoj nacin.
                Pa bas se i ne bi slozio pogotovu pre nego sto je ovaj svajcarac zaposeo ssvetski vrh,menjao se ko je hteo,bio je dovoljan jedan turnir i odmah si prvi,Ljubicic nije osvojio masters do prosle godine a bio treci reket sveta,e to danas tesko da moze....
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Dale View Post
                  Ja ne znam sta je ovo danas , 1000 postova losih o Federeru
                  Haha, a ja mislila da sam ja najveci federeromrzac.
                  Salim se, on je meni antipatican i ljudi su mi cesto govorili da ga kao ne podnosim, ali sad kad vidim koliko su ljudi nerealni i sta sve lupetaju, postace mi jos simpatican.

                  Comment


                  • #39
                    Bilo je drugacije bodovanje stari moj

                    Comment


                    • #40
                      Nisam ja bez razloga ubacila ovaj smajli , danas je bas potreban.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #41
                        Malo da se ukljucim u ovu rapsravu o Rodgeru.Coek je osvojio sve sto se moze osvojiti i zbog toga beskrajno postovanje,Ali druga strana price, njegov karakter, njegovo ponasanje prema Rafi i Noletu i drugim teniserima?Pa dajte ljudi,molim Vas!Toliko spustanja, omalozavanja i ostalih osobina....Kada ste videli da nekome aplaudira za dobar poen,nikad!Znaci ja sam najbolji, a svi ste vi ispod.Stvarno neznam kako mozete da navijate za takvog coveka.Nole i Rafa Foever!!!

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Prototype View Post
                          Bilo je drugacije bodovanje stari moj
                          Pa oces da kazes da je imao istu konkurenciju,o cemu pricate bre budite realni barem mrvicu!!! Ba on sa svim tim igracima koje ste nabrojali na celu sa rodikom ima skor po 10:0,sta bre pricate? A kakav skor ima sa Rafom ili Murrey-om?I uskoro ako Bog da Novakom!
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by dbugarinovic View Post
                            Malo da se ukljucim u ovu rapsravu o Rodgeru.Coek je osvojio sve sto se moze osvojiti i zbog toga beskrajno postovanje,Ali druga strana price, njegov karakter, njegovo ponasanje prema Rafi i Noletu i drugim teniserima?Pa dajte ljudi,molim Vas!Toliko spustanja, omalozavanja i ostalih osobina....Kada ste videli da nekome aplaudira za dobar poen,nikad!Znaci ja sam najbolji, a svi ste vi ispod.Stvarno neznam kako mozete da navijate za takvog coveka.Nole i Rafa Foever!!!
                            A zasto je to toliko bitno? On igra mec, skoncentrisan je na igru, a ne na to da se svidi publici ili svom protivniku.
                            Medjutim, isti ti igraci su ga izabrali 5 ili 6 puta za sporstmanship nagradu Stefan Edberg, a isto tako ga je publika birala kao najomiljenijeg igraca.

                            Ali bitno je da vi, koji ga najverovatnije nikad niste ni videli komentarisete da je on razmazen, uobrazen, nadobudan itd.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • #44
                              Tenis je nezahvalan sport za poredjenje i analizu. Gotovo da nema smisla porediti rezultate na razlicitim podlogama, a kamoli igrace iz razlicitih perioda, ili iz dubl i singl konkurencije.

                              Federer je ostvario fantasticnu karijeru, i to mu niko ne moze osporiti jer sto bi rekao Dule Vujosevic "Sta bi smo u sportu cenili, ako ne rezultate". Ali opet, stoji pitanje "Koliko bi Federer bio dominantan da je 87 ili 88 godiste, tj da je zapoceo sa tenisom onda kada su zapoceli Nadal, Nole i Marej".

                              Moj je utisak, a on svakako nije nesto definitivno, da bi broj titula na njegovom saldu bio znatno manji.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Denzel80 View Post
                                Pa oces da kazes da je imao istu konkurenciju,o cemu pricate bre budite realni barem mrvicu!!! Ba on sa svim tim igracima koje ste nabrojali na celu sa rodikom ima skor po 10:0,sta bre pricate? A kakav skor ima sa Rafom ili Murrey-om?I uskoro ako Bog da Novakom!
                                Nalbandian ima skor sa Nadalom 2-2 i to ga je Nadal zadnji put pobedio prosle godine. Federer ima 10-8 protiv njega. Znaci Nalbandian je los

                                Federer protiv Roddicka ima 20-2 dok Rodick protiv Djokovica ima 5-3. Roddick los.

                                Davydenko ima H2H 6-4 protiv Nadala. Federer ima pozitivan skor sa Rusom 15-2. Davidenko los.

                                Pogledaj koliko Federer ima dobojenih finala u GS protiv tog famoznog Murraya pa ga onda digni u visine.

                                Pogledaj i koliko je samo Federer igrao finala na sljakastim mastersima protiv Nadala. A koliko je igrao Nadal na brzim podlogam sa Federerom.


                                Dobije se zakljucak da ako Federer ima dobar skor sa nekim onda je taj igrac los.

                                Nadal i Djokovic all the way... NOT!!

                                Comment

                                Working...
                                X