Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vajda je OK lik, garantujem !! Dobrodušnost mu izbija iz očiju i verujem da je do jaja ortak, zato Nole i neće da ga menja !!

    Comment


    • #17
      To stoji,zato nisam siguran koliki je autoritet
      Inace jedan covjek je po meni napravio cudo s Novakom,Gebhard Phil-Gritsch ;)
      sigpic

      Comment


      • #18
        To se Vladane slazem,covijek je cak napisao i knjige o tome kako poboljsati fizicku spremu,a mislim da je trenirao ako se ne varam jednog od fizicki najjacih igraca ikada Thomasa Mustera
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #19
          Da,da,pa samo treba vidjeti kako sad izgleda Muster i sve je jasno,covjek je masina
          sigpic

          Comment


          • #20
            Inace Muster je jos uvek zvanicno aktivan igrac zato sto je igrao prosle godine neke Celendzere, doduse nije se bas proslavio ostvario je samo jednu pobedu
            A sto se Novaka tice definitivno najzasluzniji za njegov uspeh su njegovi roditelji, mnogi pljuju po Srdjanu, ali da on nije odlucio da silan novac ulozi u Novaka ne bi on danas bio profesionalni teniser.

            Comment


            • #21
              Igrao je Muster i danas, uzeo 3 gema protiv Fischera Vladane šta uradi sa teme da sam ovo ja napravio to bi bilo očekivano

              Comment


              • #22
                Originally posted by notorious View Post
                Igrao je Muster i danas, uzeo 3 gema protiv Fischera Vladane šta uradi sa teme da sam ovo ja napravio to bi bilo očekivano
                Trebao bi muster da se definitivno povuce,a ne da se bruka sa 3 osvojena gema protiv fisera.

                Comment


                • #23
                  Muster-a smo komentarisali dosta prosle sezone,ma neka igra,ne mislim da unistava reputaciju...
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Vladan View Post
                    To stoji,zato nisam siguran koliki je autoritet
                    Inace jedan covjek je po meni napravio cudo s Novakom,Gebhard Phil-Gritsch ;)

                    Napravio je od Novaka mashinu
                    I to zanimljiva stvar je da ga je Novak angazhovao nakon mecha u MC-u sa Nadalom 09-e chini mi se,shvativshi shta treba da se pobedi Nadal na shljaci...
                    A znamo koliko je to bitno.Murray kakav je zhgoljavko bio,pa je nabacio neverovatnu masu,snagu pa je tu gde je.Znachi neverovatan rad na fitnessu kod obojice.....(Murray je izgleda sveopshti teniski argument za diskusiju,svuda ga ima )
                    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                    Comment


                    • #25
                      Murray oce da nadje trenera prije pocetka sezone sljake,znaci za par dana cemo vidjeti koga je izabrao ;)
                      http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/tennis/12916181.stm
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Nek' nadje nekog koji mu moze, ako tako mogu reci, pomoci oko psihicke spreme. Jer ocito da mu ovi porazi nisu bas najbolje seli, on ponekad igra toliko optereceno kao da je ceo svet na njegovim ledjima. Mora biti smireniji u buducnosti ako zeli do trofeja na velikoj sceni tj na GS

                        Comment


                        • #27
                          Anderson je otkazao Hjuston.

                          Comment


                          • #28
                            Ja bih Mareju dao Stefankija, ali ..

                            Comment


                            • #29
                              Verujem da ce to biti Lendl... On bi bio genijalan izbor za turneju po sljaci

                              Comment


                              • #30
                                Nadajmo se da ce izabrati onog pravog...Lendl nikada nije trenirao ikoga kol'ko ja znam,tako da bi bilo mozhda chudno za tako neshto...

                                Bilo bi najbolje da se Miles vrati,a Kohl nek se snalazi
                                “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                                Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                                Comment

                                Working...
                                X