Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kazi mi da ti kazem
    Nemam pojma zasto sve ovo nije moglo da se organizuje tokom decembra i onda na vreme da pocne AO...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mozda zato sto sada svuda virus luduje, oko praznika ce biti mozda opet rast, a posle u januaru ocekuju neko kakvo-takavo smirivanje, nagadjam samo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Da Federer ima više vremena da se spremi, izi

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Mozda zato sto sada svuda virus luduje, oko praznika ce biti mozda opet rast, a posle u januaru ocekuju neko kakvo-takavo smirivanje, nagadjam samo
          Ne luduje u Australiji i tamo nece rasti sigurno jer ljeto ide a ako misle da sto ce organizovat turnir sa testiranim igracima i izolacijom dovest u opasnost cijeli kontinent. hhahahha. S obzirom na njihove mjere nece biti nikakvih praznika tamo. Kao sto nece biti nigdje osim nekih porodicno-prijateljskih okupljanja.
          Ma nek se samo odrzi i organizacija turnira u doba korone je kao sve ostalo vezano za ovo cudo. Puno nelogicnosti, besmislica i odluka na silu da se pokaze neka kvazi principijelnost i odgovornost.
          Last edited by DinoFC; 02-12-20, 13:56.

          Comment


          • Nisam jos nigde procitala koliko ce publike biti, ali ako dozvole samo stanovnicima Viktorije (ne ni cele Australije), onda bi mogli da imaju pune tribine jer su oni skoro objavili da 28 uzatopnih dana imaju 0 novozarazenih, 0 mrtvih, 0 aktivnih slucajeva.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ma ako bude 25% trebamo svi da pjevamo od srece

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Ne luduje u Australiji i tamo nece rasti sigurno jer ljeto ide a ako misle da sto ce organizovat turnir sa testiranim igracima i izolacijom dovest u opasnost cijeli kontinent. hhahahha. S obzirom na njihove mjere nece biti nikakvih praznika tamo. Kao sto nece biti nigdje osim nekih porodicno-prijateljskih okupljanja.
                Ma nek se samo odrzi i organizacija turnira u doba korone je kao sve ostalo vezano za ovo cudo. Puno nelogicnosti, besmislica i odluka na silu da se pokaze neka kvazi principijelnost i odgovornost.
                Dolaze ljudi iz delova gde divlja.
                Koja je poenta da u decembru odu u Aust budu u karantinu i ko zna koliko bi bilo zarazenih medju njima, ne samo teniserima vec gen svima koji ulaze kontinent zbog tenisa.
                A drugo treba odrzati to stanje koje je kod njih trenutno, sto duze.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nisu oni jos otvorili granice, imaju strogu kontrolu ko moze, a ko ne moze da udje u zemlju.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Dolaze ljudi iz delova gde divlja.
                    Koja je poenta da u decembru odu u Aust budu u karantinu i ko zna koliko bi bilo zarazenih medju njima, ne samo teniserima vec gen svima koji ulaze kontinent zbog tenisa.
                    A drugo treba odrzati to stanje koje je kod njih trenutno, sto duze.

                    John Milman drzavljanin Australije je nedavno isao u 14-dnevni karantin, sumnjam da bi ja kada bi isao tamo prosao bolje. Tako da nema putovanja te turisticke prirode.
                    I samim tim nema neke prijetnje. Postujem sto su hermeticki zatvorili kontinent ali vise od toga je budalastina


                    EDIT: Poenta price je sto su sjebali kalendar za februar a moguce i mart a vjerovatno bespotrebno
                    Last edited by DinoFC; 02-12-20, 15:04.

                    Comment


                    • A jbg, tesko je uskladiti sve pogotovu sto ovo nije samo sportsko pitanje, zapravo najmanje je to. Koliko je ispravno ne mogu da sudim, manji turniri ce ionako platiri najveci ceh, vecina se nece igratu, ili tek u nekoj rupi u kalendaru, ako se pojavi, ali to sve treba u hodu regulisati.
                      I uvek ce neko biti ostecen, ne misim samo na turnire, vec pre svega na one najvaznije karike, tenisere.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nisu oni jos otvorili granice, imaju strogu kontrolu ko moze, a ko ne moze da udje u zemlju.
                        Znam da nisu otvorili granice, poenta je da kada bi sada birali ko moze a ko ne od igraca iz Evrope da udje, odbili bi sve. A ako bi i usli, pitanje koliko bi njih u karantinu i kada pokazalo prve simptome. Evropa trenutno gori.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Znam da nisu otvorili granice, poenta je da kada bi sada birali ko moze a ko ne od igraca iz Evrope da udje, odbili bi sve. A ako bi i usli, pitanje koliko bi njih u karantinu i kada pokazalo prve simptome. Evropa trenutno gori.
                          Malo ti je ovo teatralno. Daj mi reci koji ti je izvor za koji misliš da je ozbiljan, da ga pratim i ja, pošto u Srbiji se mere poštuju na nivou Beograda. Gori samo od brojeva koje plasira neko tamo, kome ja lično ne verujem.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Malo ti je ovo teatralno. Daj mi reci koji ti je izvor za koji misliš da je ozbiljan, da ga pratim i ja, pošto u Srbiji se mere poštuju na nivou Beograda. Gori samo od brojeva koje plasira neko tamo, kome ja lično ne verujem.
                            Misliš ne poštuju na nivou Beograda.

                            Dodatak, jako bedno po ko zna koji put.
                            https://twitter.com/atptour/status/1...749679104?s=19

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Milman nominovan, Milman
                              sreca, pa nema sanse da dobije pored ovih
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Milman nominovan, Milman
                                sreca, pa nema sanse da dobije pored ovih
                                Ako moze jedan igrac 17 puta moze i neki dzelat jednom ahahhaha Sto da ne, svakako je sprdnja.

                                Svarcika i Tim se profilirali kao neke dobrice. Cool, al Rafa to kupi jer ide na glasove navijaca ono?!

                                Comment

                                Working...
                                X