Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sanse.

    Comment


    • i pocinje omalovazavanje USO-a kao slema...koliko sam ispratio,prva je pocela naravno debela berta



      https://www.tennis365.com/us-open/ma...ot-showing-up/
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Uthred View Post
        i pocinje omalovazavanje USO-a kao slema...koliko sam ispratio,prva je pocela naravno debela berta
        https://www.tennis365.com/us-open/ma...ot-showing-up/
        Nisam ocekivao ovakve gluposti od Bartoli. Ona je intelegentna zena.

        Kao prvo, tenis ce nastaviti da se igra i kad se velika trojka povuce. Konkurencija ce biti losija. Svejedno, osvajace se titule. Taj dan je dosta blizu.

        Drugo, Federer je povrijednjen i ne moze igrati. Povreda je bilo i prije. Dakle sve se svodi na to sto je Nadal odustao a odustao je jer zeli da bude spreman za RG koji je uzeo tudji termin.

        Trece, svi su izgledi da ce konkurencija biti losija na RG-u nego na USO-u. Doduse, igrace Rafa, ali dobar dio top igraca ce doci nespreman na RG, osim ako ne poispadaju u prva dva kola na USO. Mozad u tom grmu lezi zec. Francuskinja zali sto nisu svi preskocili USO tako da imamo pravi RG.

        Comment


        • ne,nije inteligenta a ovo je samo pocetak...boli nju peeeeep za RG

          nece biti strasno ako neko drugi osvoji,ali ako to bude novak...videces samo...
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Nisam ocekivao ovakve gluposti od Bartoli. Ona je intelegentna zena.

            Kao prvo, tenis ce nastaviti da se igra i kad se velika trojka povuce. Konkurencija ce biti losija. Svejedno, osvajace se titule. Taj dan je dosta blizu.

            Drugo, Federer je povrijednjen i ne moze igrati. Povreda je bilo i prije. Dakle sve se svodi na to sto je Nadal odustao a odustao je jer zeli da bude spreman za RG koji je uzeo tudji termin.
            To je glavni problem, sto je Nadal bio neiskren. Da je Novak uradio sto i on, razvukli bi ga po drustvenim mrezama sa teorijom da njegovo odsustvo nema nikakve veze sa pandemijom, nego je jednostavno pragmatican i sprema se za podlogu na kojoj ima najvise sansi. A to je glavni i JEDINI razlog zasto je Rafa odustao. Nema to nikakve veze sa koronom, vec su ta dva slema preblizu, a on ne zeli da u mjesec dana igra i beton i RG. To nikad nije radio, a narocito ne zeli takav eksperiment na zalasku svoje karijere. On je, doduse, rekao da je to takodje uticalo na njegovu odluku, ali ja sam ubijedjen da je to jedina i primarna stvar u cijeloj prici. Da je iskreno rekao kako stoje stvari, USO bi znatno dobio na znacaju, a Nadal bi morao da pretrpi odredjene napade zbog kalkulantnosti, ali to je njegovo pravo na kraju krajeva. Medjutim, ispalo je kako je Amerika gubava, tamo se crkava masovno i svi bjeze od nje, osim oportunisti zeljni kradje trofeja, kakav je "lopov Novak". Nije, nego..

            Sto se prvog dijela tvog posta tice, takodje je ziva istina i to ce tek vremenom doci do izrazaja. Jer u istoriji ce biti zapisano da su na ovom slemu ucestvovali sampioni, znaci osvajaci slemova: Tim, Medvedev, a vjerovatno i preostala dvojica od te cetvorke mladjih, Zverev i Cicipas ce takodje u svojoj karijeri imati po neki slem. Tek tada ce se potpuno izbrisati ta mrlja sa ovog slema i postace jasno kakva je konkurencija bila.

            Uostalom, nece ni cijela Velika trojka otici u penziju istovremeno. Jedan od njih trojice ce ostati poslednji i igrace slemove bez druge dvojice, pa sta onda? Treba li i tad da se mudruje i kukumace kako nije fer? Bolestina od price, kakvu teniski svijet nije gledao do pojave ovih velikana, a ja cu reci do pojave Rodzera, za koga je svjetska javnost spremna svakakve ludorije da radi, ne bi li odbranili nekako njegove rekorde. Ovoliki otrovi i ovakve zavjere nikad nisu bile prisutne u vrijeme Borga, Konorsa, Mekenroa, Lendla Samprasa, Agasija.. Ovo pricam u globalu kada je u pitanju fenomen zvani "Novak Djokovic", ne samo kad je ova pandemija u pitanju. Dokumentarac od 3 sata se moze napraviti o tome sta je javnost sve radila tom covjeku na njegovom putu do vrha.

            Comment


            • korekcija-od tri DANA,samo nece to biti nikad...

              a moguce i da ce ova trojica zajedno u penziju,oni su jedni drugog terali i istiana je da bi fed daaaaaavno okacio reket da nije ove dvojice-doduse,imao bi i minimum 10 slemova vise

              zdruzeni i nepoverljivi kao clanovi prvog trijumvirata...

              a u prilog mojoj teoriji

              Attached Files
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Nema to nikakve veze sa koronom, vec su ta dva slema preblizu, a on ne zeli da u mjesec dana igra i beton i RG. To nikad nije radio, a narocito ne zeli takav eksperiment na zalasku svoje karijere. On je, doduse, rekao da je to takodje uticalo na njegovu odluku, ali ja sam ubijedjen da je to jedina i primarna stvar u cijeloj prici. Da je iskreno rekao kako stoje stvari, USO bi znatno dobio na znacaju, a Nadal bi morao da pretrpi odredjene napade zbog kalkulantnosti, ali to je njegovo pravo na kraju krajeva. Medjutim, ispalo je kako je Amerika gubava, tamo se crkava masovno i svi bjeze od nje, osim oportunisti zeljni kradje trofeja, kakav je "lopov Novak". Nije, nego..
                Nadalova odluka ne moze imati nikave veze sa koronom. Od sredine juna na ovamo, Njujork je najsigurnije mjesto na planeti sto se korone tice. To je ucinio izuzetno jaki prvi talas.

                Sve price o koroni kao problemu u Americi su samo izgovor onih koji su, iz ovih ili onih razloga, fokusirani na RG.

                Comment


                • Nema Kyrgiosa, nije slem

                  Comment


                  • https://www.tennisworldusa.org/tenni...kovic-s-coach/

                    Molim vas, recite mi kako vama zvuci poslednja recenica iz ovog teksta? Jesam ja lud ili...

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      https://www.tennisworldusa.org/tenni...kovic-s-coach/

                      Molim vas, recite mi kako vama zvuci poslednja recenica iz ovog teksta? Jesam ja lud ili...
                      Misao kaze ocigledno tj. da Novak igra da bi oborio rekorde. Isto radi Rafa, isto je radio Federer. Isto radi Serena. To je potpuno prirodno. Ne samo to, Tim, Medvedev, Zverev itd. iso tako dosli ad osvoje svoj PRVI slem.

                      S druge strane, misao je izrazena tendecioznom recenicom. Kad je procitas stekao bi utisak da Novak radi nesto atipicno. To novinari rade svakodnevno. Ne trebas to primati k srcu. Inace, da je Novak preskocio USO, turnir bi bio jos losiji.

                      Na istom mjestu neces procitati: "Nadal je preskocio USO da bi imao vremena da se pripremi za RG." Ni to nije niste neuobicajeno. Federer je godinama preskako RG jer je smatrao da mu to daje bolje sanse za druge turnire.

                      Comment


                      • Ne, to nije ono sto pise u toj recenici. Tamo ne pise da "Novak igra da bi oborio rekorde", vec da je on odlucio da podje na USO iskljucivo iz razloga sto ne zeli da propusti ovakvu priliku. To vec nije uobicajen, takmicarski kontekst i cak uopste nije istina! Jer bi on posao tamo i sa Fedalom i bez njih. Ovo nije samo tendenciozno, vec izvrtanje. Samo dan nakon njegovog kristalno jasnog saopstenja da bi svakako isao na USO.

                        Sa druge strane, dje je takva neka umotvorina o Nadalovim motivima da ne ide na USO, koja bi, za razliku od ovog laganja, zaista bila istina? Neka se drznu da napisu: "Nadal nije htio da putuje na USO iz razloga sto zeli da se skoncentrise na RG"? Neeee.. vec je korona u prvom planu tu, uzas od masovnog pomora i njegovi krajnje moralni motivi. Oh, pljuc, bljak, fuj...

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Federer je godinama preskako RG jer je smatrao da mu to daje bolje sanse za druge turnire.
                          Jos jedan dokaz da dovoljno puta izgovorena laz vremenom postaje istina.
                          Cuj Federer godinama preskakao RG...
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Jos jedan dokaz da dovoljno puta izgovorena laz vremenom postaje istina.
                            Slažem senajbolji primer je RF - najlepši, najpametniji, najosjećajniji i naravno najbolji teniser svih vremena. Marketing je čudo.

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Slažem senajbolji primer je RF - najlepši, najpametniji, najosjećajniji i naravno najbolji teniser svih vremena. Marketing je čudo.
                              Nema veze s vezom ovaj primer, ali neka si rekao, sigurno si sad srecan.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nema veze s vezom ovaj primer, ali neka si rekao, sigurno si sad srecan.
                                Ih, pa znaš da sam ja svakom loncu poklopacgodišnje imam po jedan do dva komentara na tu temu.

                                Comment

                                Working...
                                X