Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cssr View Post
    nego cuh li dobro Wishkovica da ce se za 50 god tek poneko sjecati Mareja Vavrinke i komp?
    pa naravno da neki buduci laici nece, kao sto ni ovim danasnjim imena Kodesa,Nastasea.. ne znace nista
    Malo teze ide to zaboravljanje kad su visestruki gs sampioni u pitanju. Ali ono sto jeste tuzno je sto ce vrlo brzo pasti u totalni zaborav igracine poput Del Potra, Conge, Berdiha, Ferera, Nisikorija.. Koji su, po mom misljenju, u najmanju ruku jednako jaki kao i sampionska konkurencija Federera tokom "slabe ere": Rodik, Hjuit i Safin. Ja sam ubijedjen da bi svaki od navedenih "zaboravljenih" ubrao bar po jedan slem za sve ove godine, samo da nije bilo velike trojke. Ok, Delpo se upisao, ali to samo znaci da bi sigurno imao znatno vise.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Pa meni je bitno, eto možda recimo sa argumentima uspeš mene koja trenutno razmišljam kao on, da ubediš da promenim mišljenje...

      P.S. I tvoja reč ima težinu, pišeš na forumu koji čita određeni broj ljudi, da ne kažem publika, tako da je i ovde svaka izgovorena reč javna i dostupna širokim narodnim masama...

      Svako od nas mora imati stav o važnim temama. Nećeš mi valjda reći da nemaš stav i mišljenje o ovoj temi?

      Ako si za vakcinu a u nedostatku informacija onda msm da si podložna manipulaciji...i da letiš za masom...

      Ako si pak protiv vakcine onda se zapravo slažeš se sa Novakom u načelu i sve ono što si rekla pada u vodu...

      Eto valjda sada kontaš koliko je moje pitanje upućeno tebi bilo na mestu...

      Ali kao i obično konkretnog odgovora i direktnog nema, i verovatno ga neće ni biti, već sve nešto okolo, uvijeno itd....

      P.S. Ako teniserima za putovanje bude uslov vakcina protiv korone, zašto ih onda ne vakcinišu i protiv sezonskog gripa, npr.?
      Kad si me vec definisala skroz, zasto ja da se trudim da ti bilo sta objasnjavam?
      Ti vec imas sve if-then-else opcije, ja sam ocigledno visak
      a to sto m pitas za misljenje je cisto neka kurtoazija...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Pa gde si ti Maro da nam braniš zdrav stav. Koja polemika je nastala od jedne spontane rečenice u spontanom video snimku
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post

          Kon je ćutao kada su se kleberili na konferenciji za štampu, ćutao je na još mnogo štošta, ali je glasno obrusio Novaku Djokoviću na fejsbuku. Naravno da ću da stanem na drugu stranu, čak i da Novak priča najveću gluppst na svetu.
          Đoković da pazi šta govori

          Komentarišući izjavu tenisera Novaka Đokovića da „lično nije za vakcinaciju“ i da ne bi voleo da ga neko na to primorava, profesor Zoran Radovanović kaže da je najbolji teniser sveta uzor mnogima i da zato mora da vodi računa kakvu poruku šalje. „Ja provodim noći gledajući Đokovića. Ali za tako pametnog mladog čoveka ovo je jedan nepotrebni ispad“, kaže Radovanović.
          Radovanovic se nije smijao niti bio na konferenciji

          Pink utice ili moze da utice na penzionere i generalno SNS glasace. Djokovic na njih + druge

          Comment


          • Ne znam zasto se mesa u pricu dr Radovanovic? On to jeste sve rekao, ali na pitanje sta misli o tome da Novak "lično nije za vakcinaciju i da ne bi voleo da ga neko na to primorava", dakle istrgnuto iz konteksta. Ocigledno da dr nije odslusao Novaka.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Kad si me vec definisala skroz, zasto ja da se trudim da ti bilo sta objasnjavam?
              Ti vec imas sve if-then-else opcije, ja sam ocigledno visak
              a to sto m pitas za misljenje je cisto neka kurtoazija...

              Ne samo sam dala dve moguće opcije,nikakvu definiciju...
              Na tebi je da me razuveriš ili ne...


              Originally posted by Nerealan View Post
              Pa gde si ti Maro da nam braniš zdrav stav. Koja polemika je nastala od jedne spontane rečenice u spontanom video snimku
              Tu sam ja s' vremena na vreme kada treba...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Zaboravila sam juče...

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Odlican highlight finala Wimbledona prosle godine https://www.youtube.com/watch?v=aAgVlh5c_iI&t=1083s. Mozda fali po neki lep poen, ali sve u svemu vredi pogledati video i podsetiti se finala.
                  Last edited by 147; 01-05-20, 12:17.

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Odlican highlight finala Wimbledona prosle godine https://www.youtube.com/watch?v=aAgVlh5c_iI&t=1083s. Mozda fali po neki lep poen, ali sve u svemu vredi pogledati video i podsetiti se finala.
                    Kako je ovo izvukao samo on zna

                    Nego, mislite li da će biti GOAT na kraju? ima bolji skor protiv njih dvojice, najmlađi je, ubijeđen sam da će na kraju da ih prestigne ali i ova korona je sjebala stvar, igraće se eventualno samo US open od Grand Slemova.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Odlican highlight finala Wimbledona prosle godine https://www.youtube.com/watch?v=aAgVlh5c_iI&t=1083s. Mozda fali po neki lep poen, ali sve u svemu vredi pogledati video i podsetiti se finala.
                      Ne staviti onaj njegov 6. poen u zadnjem tb-u, poen pred mec-loptu, onu maestralnu bdtl.. to je kriminal! Ono je poen meca bio. Kako moze nekom pasti na pamet da to izostavi iz hajlajtsa najveceg meca svih vremena?

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Kako je ovo izvukao samo on zna

                        Nego, mislite li da će biti GOAT na kraju? ima bolji skor protiv njih dvojice, najmlađi je, ubijeđen sam da će na kraju da ih prestigne ali i ova korona je sjebala stvar, igraće se eventualno samo US open od Grand Slemova.
                        To ne moze niko da zna.Ko zna na sta ce tenis liciti posle ovoga, a i na sta ce Novakova forma i motivacijia liciti.Vise ne moze niko da prognozira bilo sta.Mozda i ostanu sa ovim brojem slemova, a mozda osvoje jos po neki.

                        Comment


                        • Brat Zile nastavlja dje je stao.
                          Veliki pozdrav za tebe legendo.

                          Comment


                          • Wizard

                            Comment


                            • Ima smisla [emoji23]

                              https://www.facebook.com/24410993700...8525677518701/

                              Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Ok, evo kviza za veceras
                                krece u 21:30 tj za nesto menje od tri sata
                                https://www.myquiz.org/p/263260
                                ako ne stignete bice postavljeno kasnije u temi Podsecanja

                                Comment

                                Working...
                                X