Strana 1331 od 1331 PrvaPrva ... 331 831 1231 1281 1321 1329 1330 1331
Rezultati 19.951 do 19.959 od 19959

Tema: Opste teniske diskusije,vijesti...

Active Member Srkisa avatar
    Datum registracije
    22.07.2014
    Moć reputacije
    214748629
    Citirati Originalno postavljeno od NI Pogledati poruku
    2.
    Ako postoji zainteresovanost za tenis bez publike, gotovo je izvjesno da ce se negdje moci igrati u junu.

3.
    Bez obzira sto to na prvi pogled ne izgleda tako, talijansaka kriva novih slucajeva skoro u dlaku slijedi kinesku. Stvari su nesto gore za Spance. Za sada kasne 3 dana sa Kinezima. Sve to moze da se promijeni ako popusti disciplina.

Veci broj zarazenih u Evropi je posljedica oklijevanja sa drasticnim mjerama. To narocito vazi za neke od velikih gradova. Zato ce London i Njujork da imaju bitno vece brojeve od Madrida. Englezi i Amerikanci su oklijevali sa drasticnim mjerama. Medjutim, proporcije su manje vise iste.

Pik broja mrtvih kasni 4-10 dana. (Za Kineze je bilo 8 dana.) Kad se postigne pik u broju mrtvih, blizu si zaustavljanju epidemije.

4.
    Niko mladi ne bi imao protiv 6 nedjelja odmora o drzavnom trosku. Za dizanje opsteg imuniteta, to bi bila jako dobro jeftina mjera, ali politicki je to nemoguce prodati narodu. Znas kako bi to zvucalo: "Dok su roditelji u karantinu, mladi se provode."
    U Italiji mozda se i bude moglo igrati sa publikom u avgustu zato sam i juce rekao da me ne bi cudilo da ubace Rim na mesto Uso pre Rga,a mozda i Madrid,a da americka turneja bude u oktobru u novembru i to moguce sa Iw i Majamijem pred Uso

Zasto mislis da ne postoji zainteresovanost za tenis bez publike?Ako fudbal moze moze i tenis ne vidim razliku,cak je navijacka komponenta u fudbalu bitnija nego u tenisu,odrzali bi oni Vimbldon i bez publike da sacuvaju novac da su mogli

2. Your Google Adsense code here
    Um caruje! NI avatar
    Datum registracije
    12.11.2010
    Moć reputacije
    214748966
    Citirati Originalno postavljeno od Srkisa Pogledati poruku
    U Italiji mozda se i bude moglo igrati sa publikom u avgustu zato sam i juce rekao da me ne bi cudilo da ubace Rim na mesto Uso pre Rga,a mozda i Madrid,a da americka turneja bude u oktobru u novembru i to moguce sa Iw i Majamijem pred Uso

Zasto mislis da ne postoji zainteresovanost za tenis bez publike?Ako fudbal moze moze i tenis ne vidim razliku,cak je navijacka komponenta u fudbalu bitnija nego u tenisu,odrzali bi oni Vimbldon i bez publike da sacuvaju novac da su mogli
    Meni se svidja ideja da imamo evropsku sezonu sljake u ljeto i americku sezonu na hardu u jesen. Puno toga treba da se uklopi da bi nesto tako bilo moguce.

Tehnicki gledano, Uimbldon se mogao odrzati bez publike, ali organizatori to nisu htjeli. Kako ce na tako nesto gledati drugi turniri? Ne znam. Ja licno mislim da je bolje igrati bez publike nego ne igrati.

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750091
    Citirati Originalno postavljeno od Srkisa Pogledati poruku

Ne, Wimbledon je bio izricit, ili se organizuje sa publikom ili nikako.
    A oni su u najboljoj situaciji, imaju dovoljno para plus su osigurani od pandemije/epidemije, IW je isto siguran jer imaju bogatog vlasnika, ali sta ce biti sa malim turnirima, cak je i RG u problemu jer su investrali u nov krov, a mogu sad da ostanu bez turnria.
    TV prava jesu bitna, ali su bitni i navijaci, nisu tu samo pare od ulaznica, nego ti navijaci po ceo dan provode vreme na terenima i trose pare na hranu, pice, suvenire itd
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

http://s22.postimg.org/hehizzjup/5401_518787228167626_1930729164_n.jpg/

Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

Active Member Srkisa avatar
    Datum registracije
    22.07.2014
    Moć reputacije
    214748629
    Nisam to procitao,ako je tako ondaa je jasno sto su odlozili vec sada,ipak im pare nisu presudne

DjokoTilden cssr avatar
    Datum registracije
    23.06.2012
    Moć reputacije
    214748676
    Citirati Originalno postavljeno od NI Pogledati poruku
    Meni se svidja ideja da imamo evropsku sezonu sljake u ljeto i americku sezonu na hardu u jesen. Puno toga treba da se uklopi da bi nesto tako bilo moguce.
    Rolan garos bez publike ili u hali Bersi? US open u nekoj od njujorskih Nhl/nba dvorana?
    nesto ne vjerujem u te scenarije, tako da vec lagano mozemo da svodimo racune za ovu god.
    Ko je jamio,jamio

uz malo srece sezona 2021. ce krenuti po rasporedu, cime bi Australian open dodatno zacementirao status najboljeg turnira u ovom stoljecu

Um caruje! NI avatar
    Datum registracije
    12.11.2010
    Moć reputacije
    214748966
    cssr,

Kako sad stvari stoje, AO 2021. je barem ugrozen koliko USO. AO treba da dodje usred drugog talasa.

Trebas da gledas vecu sliku. Znas li koje ce ekonomske posljedice biti ako ovo potraje 12 mjeseci. Znaci bice pritisak da zivis sa manjim restrikcijama od trenutnih. Restrikcijama koje usporavaju epidemiju ali ipak omogucavaju koliko toliko normalan zivot. Moguce je da cemo svi hodati sa maskama narednih 18 mjeseci. Treba proizvesti toliko maski, ali ako je to nacin, proizvesece se. U Sigupuru su tako zaustavili epidemiju. Tu se moze otvoriti i prostor za tenis.

Medjutim, ne smijemo zanemariti i faktor pozitivnog iznenadjenja. Puno se para ulaze i u vakcine ljekove itd.
    Izmenio/la NI; 03.04.2020 u 20:51.

Active Member joshmor avatar
    Datum registracije
    28.01.2017
    Moć reputacije
    214748515
    Citirati Originalno postavljeno od bojanaBG Pogledati poruku
    Ne, Wimbledon je bio izricit, ili se organizuje sa publikom ili nikako.
    A oni su u najboljoj situaciji, imaju dovoljno para plus su osigurani od pandemije/epidemije, IW je isto siguran jer imaju bogatog vlasnika, ali sta ce biti sa malim turnirima, cak je i RG u problemu jer su investrali u nov krov, a mogu sad da ostanu bez turnria.
    TV prava jesu bitna, ali su bitni i navijaci, nisu tu samo pare od ulaznica, nego ti navijaci po ceo dan provode vreme na terenima i trose pare na hranu, pice, suvenire itd
    daj mi reci molim te,ko je bio tako dalekovid da se osigura protiv pandemije/epidemije i koja je to osiguravajuca kuca najebala...?

razumem za zemljotrese,prirodne katastrofe etc,ali da se dosete i pandemije mi je sajens fiksn
    ovaj avatar....ovaj avatar...ovaj avatar je srecan avatar

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750091
    Pokusacu da nadjem tvit pa cu postaviti, ali znam da je dobar novinar, sa dobrim izvorima.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

http://s22.postimg.org/hehizzjup/5401_518787228167626_1930729164_n.jpg/

Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

Hero Member cacanin avatar
    Datum registracije
    04.04.2011
    Moć reputacije
    214748825
    Ova sezona bar što se tenisa tiče je najverovatnije završna.

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

Strana 1331 od 1331 PrvaPrva ... 331 831 1231 1281 1321 1329 1330 1331

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •