Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel da? Ja vidjeh da Rodzerovi fanovi likuju sto se bodovi ne diraju. Ako se skidaju, onda bi trebalo da je prednost u odnosu na Nadala uvecana za 315 bodova?

    Comment


    • Nego kad se igra IW sigurno? Pitam zbog Bojane...?
      😎
      Biće ove sezone svašta u svetu sporta, pogotovo u tenisu.

      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Kakva budalastina, ne mogu da vjeruem

        Sve do Wimbledona ce biti poremeceno , ovi su otvorili pandorinu kutiju niko nece smijeti ni pomislit odrzat turnir ako u tom gradu ima jedan covjek sa simptomima gripe
        Last edited by DinoFC; 09-03-20, 07:02.

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Kakva budalastina, ne mogu da vjeruem

          Sve do Wimbledona ce biti poremeceno , ovi su otvorili pandorinu kutiju niko nece smijeti ni pomislit odrzat turnir ako u tom gradu ima jedan covjek sa simptomima gripe
          Teška , Klipersi i Lejkersi igraju juče u zatvorenoj areni u grotlu od preko 19.000 ljudi... dok u pustari nema žive duše do same završnice i to ako igra neko iz big 3 a svi učesnici već stigli.

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Kakva budalastina, ne mogu da vjeruem

            Sve do Wimbledona ce biti poremeceno , ovi su otvorili pandorinu kutiju niko nece smijeti ni pomislit odrzat turnir ako u tom gradu ima jedan covjek sa simptomima gripe
            Korona virus nije budalastina. Svijet je na rubu katastrofe i stanje u vecini drzava je ALARMANTNO! Svakodnevno ljudi u velikom broju umiru od ovog virusa... Staro, mlado, zdravo, bolesno... kosi sve redom. Naravno da ce da otkazu turnire.. i treba da otkazu. Sad je najvaznije uvesti karantine i obustaviti vecinu svakodnevnih aktivnosti, a pogotovo bilo kakva masovna okupljanja(osim litija u Crnoj Gori... njih Bog cuva).

            Comment


            • Originally posted by Alistair Drake View Post
              Korona virus nije budalastina. Svijet je na rubu katastrofe i stanje u vecini drzava je ALARMANTNO! Svakodnevno ljudi u velikom broju umiru od ovog virusa... Staro, mlado, zdravo, bolesno... kosi sve redom. Naravno da ce da otkazu turnire.. i treba da otkazu. Sad je najvaznije uvesti karantine i obustaviti vecinu svakodnevnih aktivnosti, a pogotovo bilo kakva masovna okupljanja(osim litija u Crnoj Gori... njih Bog cuva).
              Mislio sam na odluku. U Americi, u drzavi od 340 miliona ne znam da li ima ukupno 100 potvrdjeni slucajeva, klasicno preseravanje. Da je Italija u pitanju, bilo bi mi skroz okej al ovo je vec panicarstvo i nema veze sa stvarnom prijetnjom
              Last edited by DinoFC; 09-03-20, 07:24.

              Comment


              • Bodovi se oduzimaju!

                Otkazan Indijan Vels! - B92.net
                https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1664078

                Masters u Indijan Velsu otkazan je zbog koronavirusa, saopštili su organizatori turnira.

                Titulu je osvojio Dominik Tim koji je u finalu savladao Rodžera Federera.

                Kada je reč o poenima, oni će se oduzeti, baš kao što se radi pred svaki turnir.

                Comment


                • Originally posted by cacanin View Post
                  Nego kad se igra IW sigurno? Pitam zbog Bojane...?
                  [emoji41]
                  Biće ove sezone svašta u svetu sporta, pogotovo u tenisu.

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                  Nocas je otkazan, prosle nedelje se igrao celendzer na istim tim terenima sa publikom (ali ti dalje od Djokovica ne dobacujes), svi teniseri su tamo i u soku zbog otkazivanj...ali su ispali glupi, trebali su samo tebe da pitaju
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Bas sad prvi potvrdjen slucaj u juznoj Kaliforniji? Meni vise krivo sto necu gledat tenis tako da nisam objektivan sekunde al opet mislim da je prekasno donesena odluka i rigorozna

                    Comment


                    • Bojana za koga navijaš izmedju Partizana i Zvezde?
                      Nemoj samo da mi daješ neke politički korektne odgovore i da smaraš sa Federerom..

                      Dakle, zanima me izmedju Partizana i Zvezde, izaberi makar i na eci peci pec, samo mi daj jednog.

                      Radim neko istraživanje.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Bojana za koga navijaš izmedju Partizana i Zvezde?
                        Nemoj samo da mi daješ neke politički korektne odgovore i da smaraš sa Federerom..

                        Dakle, zanima me izmedju Partizana i Zvezde, izaberi makar i na eci peci pec, samo mi daj jednog.

                        Radim neko istraživanje.
                        Nema sta da biram, za Zvezdu, tako sam vaspitana, moj tata bio u Bariju [emoji41][emoji4]

                        Drugo je pitanje da li sad pratim domaci sport i da li se nerviram...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • E šabanko..

                          Dakle, nijedan moderator ne navija za Partizan.

                          Sad ću da organizujem litije na forumu.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            E šabanko..

                            Dakle, nijedan moderator ne navija za Partizan.

                            Sad ću da organizujem litije na forumu.
                            Za koga?

                            [emoji14] [emoji14]
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment




                            • Dobro, dobro..

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nocas je otkazan, prosle nedelje se igrao celendzer na istim tim terenima sa publikom (ali ti dalje od Djokovica ne dobacujes), svi teniseri su tamo i u soku zbog otkazivanj...ali su ispali glupi, trebali su samo tebe da pitaju
                                Drzak i bezobrazan odgovor.

                                Lepo sam napisao da je IW na staklenim nogama, nisam bio siguran da će biti otkazan pa nisam ni napisao
                                Ti ulećeš klizeći i dva puta mi repliciraš kako će se sigurno odigrati.

                                Priznaj jednom "poraz", grešku nije ništa strašno čak i RF to zna da uradi u nekim situacijama.

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X