Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jigsaw92 View Post
    Ja bih voleo ali takodje cisto sumnjam da ce Roger i za 2 godine moci da igra dobro kao do sada.
    Ja ne vidim sto ne bih mogao, ako sredi malo glavu, posto je ocigledno da ima neki pad, bar kad su u pitanju Nole i Nadal, ja ne vidim zasto ne bih mogao. Al' sto bi se reklo, vreme ce pokazati. A i mislim da cemo vecinu odgovora dobiti kad bude igrao W. Ipak je to njegov teren.

    Comment


    • Originally posted by Nikola_89 View Post
      Ja ne vidim sto ne bih mogao, ako sredi malo glavu, posto je ocigledno da ima neki pad, bar kad su u pitanju Nole i Nadal, ja ne vidim zasto ne bih mogao. Al' sto bi se reklo, vreme ce pokazati. A i mislim da cemo vecinu odgovora dobiti kad bude igrao W. Ipak je to njegov teren.
      Ne znam, kazem vole bih. Sto kazes videcemo an W.

      Comment


      • Pa i ja bih voleo da postane sto vise onaj stari, sto bi ljudi rekli, nije davno bio London. Iz 2 razloga, jer bi bilo lepo gledati tu magiju kako igra tenis, jos koji vrhunski mec protiv Rafe bi bio melem za oci, a i iz subjektivnih razloga kao navijac. A i misim da mu sad malo sto se psihe tice, odg i sljaka, jer je tu Nadal uvek br. 1, a sa druge strane konstantno se govori o Novaku, sta moze da uradi na sljaci, i kako stici do pozicije br. 1. Tako da mislim da je tu Fed isto dosta rasterecen, i verujem da ce se dobro pokazati sad. Pa videcu da li sam upravu bio na kraju ili ne.

        Comment


        • E ako moze link nekog od tih sajtova Zanimaju me neki mecevi koje nisam pogledao Unaprijed hvala !

          Comment


          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
            E ako moze link nekog od tih sajtova Zanimaju me neki mecevi koje nisam pogledao Unaprijed hvala !
            http://www.tennis4you.com/forum/index.php?board=18.0

            Comment


            • Sto se mene tice nema boljeg od ovog ;)
              http://www.elrincondeltenis.com/
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Sto se mene tice nema boljeg od ovog ;)
                http://www.elrincondeltenis.com/
                A gde su tu Williams mecevi?

                Comment


                • Hm,jesam li vec rekao da me WTA mnogo ne zanima?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Hm,jesam li vec rekao da me WTA mnogo ne zanima?
                    Pa mene zanima. I tu nema wta mecva ili ja nisam dobro video?

                    Comment


                    • Ja se iskreno nadam da si u pravu, mada mislim da je Fedex malo više psihički uzdrman posle ovih poraza od Novaka, a i sad i od Rafe ..

                      Comment


                      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                        Pa mene zanima. I tu nema wta mecva ili ja nisam dobro video?
                        Nema,to je za muski tenis,ima starih meceva,sve je fino rasporedjeno po turnirima,godinama
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nema,to je za muski tenis,ima starih meceva,sve je fino rasporedjeno po turnirima,godinama
                          Da video sam. Bice lepo podsetiti se Samprasa.

                          Comment


                          • Nadam se da je samo jedan trening u pitanju,jer ako bude ovaj covjek trenirao obojicu onda

                            roger rasheed
                            Good day at the office for me, gael and Jo w Tsonga going for it on the practice court - Thats what i like to see.. lets do it tomorrow boys
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad sam vas procitala i samo jedno mi nije jasno...
                              Kad pogledamo rezultate od poslednje Nadalovog osvojenog turnira, a to je bio Tokio jos u oktobru, i ako pogledamo istu tu nedelju za Federera,evo sta moze da se vidi...
                              Nadal je ispao u R16 u Sangaju, Pariz nije igrao, Lonodon je stigao do finala (izgubio od Feda), u Dohi je ispao u SF, AO je ispao u QF i ova 2 mastersa je igra u finalu i izgubio od Djokovica.
                              Federer je u Sangaju igrao finale, u Parizu SF, osvojio i Bazel u medjuvremenu gde je pobedio Djokovica, osvojio London gde nije izgubio nijedan mec protiv top 8, osvojio Dohu, igrao polufinale AO-a, finale Dubai-a i polufinala ovih mastersa.

                              I sada, Feda ste vec uveliko smestili u staracki dom, ususkali ga pred TV-om, a o Nadalu nista ne pricate, a ako pogledate malo bolje, videcete ko je imao bolje rezultate u poslednjih 5.5 meseci.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • U pravu si.

                                Comment

                                Working...
                                X