Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od svezijih secanja sto se Partizana tice - Nolan Smit i Augzburg, bukvalno da sam umro u tim trenucima, ne bih se bunio. Mnogo tezak osecaj, poremetilo me na 10 dana, i uvek se stegne nesto u grudima kad se setim. Zato ne postoji ni blizu osecaj kao kad Bertans da trojku ciganima u poslednjoj sekunci i ja otimam mikrofon na velikoj maturi da krenem "uzalud trud, dzaba vam sve...", kad Kecman da kos sa celog terena u sred Zagreba, kad Leo skoluje CZV... ma gol u derbiju, tesko da ima neki slican osecaj koji ja mogu da dozivim vezano za sport.
    Last edited by mark !t zer0; 03-02-20, 11:29.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Jedna motivaciona...

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Kako neko moze da se nervira zbog fudbalske reprezentacije?
          Bojanice, kako neko ko se nervira zbog Švajcarskog tenisera može da se čudi bilo kome..

          I ne nerviram se zbog njih, nego se iznerviram kad pomislim na njih, muka mi je..

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Bojanice, kako neko ko se nervira zbog Švajcarskog tenisera može da se čudi bilo kome..

            I ne nerviram se zbog njih, nego se iznerviram kad pomislim na njih, muka mi je..
            Taj svajcarski teniser daje svoj maksimum u svakom trenutu i postuje svoje navijace, sto za nasu fudbalsku reprezentaciju ne bi moglo da se kaze.
            Apsolutno nisu vredni da se zbog njih gube nervi...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Taj svajcarski teniser daje svoj maksimum u svakom trenutu i postuje svoje navijace, sto za nasu fudbalsku reprezentaciju ne bi moglo da se kaze.
              Apsolutno nisu vredni da se zbog njih gube nervi...
              Očigledno je da me nisi razumela.. Ajde polako ću..
              Fudbalska reprezentacije me iznervira i to blato koje ide uz nju, muka mi je od nje, ja se zbog nje ne nerviram..


              A čak i kad bi se nervirao zbog svoje reprezentacije to je mnogo normalnije nego nervirati se zbog Švajcarskog tenisera.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Očigledno je da me nisi razumela.. Ajde polako ću..
                Fudbalska reprezentacije me iznervira, muka mi je od nje, ja se zbog nje ne nerviram..


                A čak i kad bi se nervirao zbog svoje reprezentacije to je mnogo normalnije nego nervirati se zbog Švajcarskog tenisera.
                Aj i ja cu polako...
                Fudblaska reprezentacija Srbije ne zasluzuje da se zbog nje gube nervi, kako god, da li zbog igre, da li na samu pomisao, bilo sta.

                A hvala sto si mi rekao da sam nenormalna, davno niko nije
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Nije ti rekao da si nenormalna.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Nisam ti ja to rekao, ti si to sama nešto zaključila..

                    Ja sam samo rekao da je ovo normalnije..

                    Comment


                    • Aha
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Molim admine da ovde prebace diskusiju o RGu. Elem, da bi se znalo kolike sanse kladionice daju Rafi morate da imate obe kvote ( i da ce da osvoji i da nece). Jedina takva kladionica za koju ja znam je marathonbet. Oni daju Rafi nesto manje od 50%. Malo iznenadjujuce, ali mozda i ne toliko. Ako Rafa pokaze da je zdrav i dobru formu pre turnira gotovo sam siguran da ce imati nesto vise od 50%.

                        Tesko je reci ko ima vece sanse na RGu, Novak ili Thiem. Kladionice trenutno daju blagu prednost Novaku, ali to svakako moze da se promeni do pocetka turnira. Doduse Thiem ce gotovo sigurno nece biti medju prva dva nosioca sto znaci da ce vrlo moguce morati obojicu da pobedi. Bice jako bitno sa cije je strane Tim. Ako je sa Novakove a Rafa je zdrav bice veliki favorit. Ako je pak sa Rafine mislim da je sve moguce. Prosle godine da je Rafa imao Novakov zreb i Novakove termine odigravanja meceva, mislim da ne bi osvojio turnir. U ostalom ima jos dosta vremena do tada, pa ne vredi previse diskutovati o tome. Jedino se slazem da Novak ne treba nesto specialno da se posveti tom slemu kao prosle godine.

                        Comment


                        • Da nije toliko mali razmak izmedju RG i Wimbledona, Novak bi mogao da iz petnih žila izvuče Rolan Garos. Uz malo sreće u žrebu. Ovako ako ga uzme nista nece ostati za Wimbledon bojim se. No, nema veze. Uz malo sreće na šljaci u žrebu on može ući u finale a tamo je već sve moguće. Novak je izuzetan na šljaci. U raspad sistemu je uzeo Rafi set prosle godine u Rimu. Osvojio je Madrid.

                          Verujem da ove godine Rafa ne uzima Rolan Garos.

                          Comment


                          • Na ovom RG-u ce Novak biti nesto rastereceniji u odnosu na proslu godinu. Ipak je na zadnjem RG-u on ponovo napadao cetvrti slem u nizu, sto jeste svojevrstan pritisak. Takodje, ovog puta je Tim isplivao kao mozda i veci favorit od Novaka, sto ce Novaku svakako koristiti psiholoski.

                            Comment


                            • Nije on u godinama kad treba da se napreže.
                              Cilj ove godine mora da budu nedelje, Vimbldon(tesno povezan sa br. nedelja) i Olimpijada..

                              Comment


                              • Iz ovog ugla bas deluje nekako klaustrofobicno

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X