Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wozniacki u penziji

    Comment


    • Del Potro ponovo ide na operaciju, ova prosla nije uspela jer ne samo da nije bilo sanse da igra tenis, nego je imao problem i da ide uz stepenice

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ja mislim da je i njemu i Endiju vreme da zavrsavaju karijere. Zdravlje je mnogo bitnije od tenisa.

        Comment


        • Na žalost mislim da je ovo kraj
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sta je sa Marejem?
                Nece igrati nista do IW?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • I dalje nije 100% spreman, ne znam sta planira sledece da igra
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ne uspijevam da nadjem to na netu, a bas me zanima.. neka lista najstresnijih sportova za fanove. Naravno, to je sve subjektivno, nekome je i bilijar (snooker) stresan, sve zavisi koliko ko voli neku igru. Ali ipak se mogu postaviti neki realni parametri, na osnovu kojih se moze "izracunati" drama, napetost, a samim tim i stres. Od ovih najpopularnijih, kolektivnih sportova mi je basket u samom vrhu. Tu se u zadnjoj sekundi moze prelomiti mec, da covjek poludi totalno.. Ali tenis??? Da Booog sacuva... kao da je izmisljen s ciljem da gledaoca ostavi bez zivaca.

                    Comment


                    • Sve zavisi koliko se emotivno trosis, koliko pratis tim/igraca
                      Sto se mene tice Fed, kosarkaska reprezentacija Srbije i ne znam da li postoji jos nesto
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Meni je tenis najstresniji, tj. Nole da budem precizniji, evo još mi lupa srce od finala, ništa ne može da me izstresira kao Nole ni Srbija ni Partizan tek..

                        A najviše se iznerviram kad pomislin na fudbalsku reprezentaciju, muka mi bude.

                        Comment


                        • Kako neko moze da se nervira zbog fudbalske reprezentacije?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Meni je tenis najstresniji, tj. Nole da budem precizniji, evo još mi lupa srce od finala, ništa ne može da me izstresira kao Nole ni Srbija ni Partizan tek..

                            A najviše se iznerviram kad pomislin na fudbalsku reprezentaciju Borishu kako nas veceras razvaljuje, muka mi bude.
                            Opravdani strahovi...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Nista ne moze da me iznervira, a samim tim ni obraduje ni blizu kao Partizan. Ovo ostalo bukvalno gledam mirno najcesce, mada u poslednje vreme kako se Novak blizi Federeru i Nadalu, znaju da budu stresni i ovakvi mecevi na GS-u, jer bih bas voleo da bude nesumnjivi no.1.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Drugovi, ja sam bio grobar par ekselans. Jos imam u nekoj koverti 30-ak ulaznica sa juzne tribine, uglavnom derbiji i evropski kupovi.. To je nekih 10-ak godina, od 1996-e do 2006-e...

                                Znao sam da ludim zbog Partizana i sve to stoji, ali fudbal jednostavno nije igra koja te moze tako izluditi kao basket ili ne daj boze tenis. Svako malo razlika izmedju tvog i protivnikovog poena je pola centimetra, chelendzi, nema ogranicenog vremena... To je ustvari najgore sto nije vremenski ograniceno, pa mislis evo ga kraj, to je to.. Kad ono se desi neki horor i sve se okrene naglavacke i onda jos pola sata-sat mucenja. Ja nikad necu zaboraviti ono polufinale sa Nadalom na RG, jos imam traume od one mreze i smeca...

                                Comment

                                Working...
                                X