Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • rekoh LOVA
    Wizard

    Comment


    • Dakle dvojac koji ne bi da se bavi politikom je ipak rešio da u politiku ponovo uđe jer treba spasavati tenis
      Beži odatle Novače i ne osvrći se, momentalno daj petama vetra.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pa kakav je to turnir kad ne mogu bodove da dobiju?
        Ali se prošle godine pričalo da je Rodžerova ideja bila da se boduje i da se na taj način dodatno motivišu igrači da učestvuju.

        Originally posted by Vladan View Post
        Meni samo nije jasno sto je Novak uopste prihvatio tu ulogu, to je toliko nepotrebno da nemam rijeci, koji ce mu k ta glupost u zivotu
        Potpis, pečat...Verujem da je mislio da može da promeni nešto.
        Ali se nadam da će sada kada vidi da ne može, doneti odluku da se povuče...mada znajući Novaka ne verujem. Mislim da će tek sada kada su se vratila ova dvojica da se bori da progura svoje ideje...

        Originally posted by bojanaBG View Post
        Smesno je sto bi radije pljuvao po Nadalu nego da prihvatis da su njihov dvojica jednostavno na istoj strani, koja god ona bila.
        Ovo mi malo "bode oči" .

        Znači sve dok su na istoj strani, makar i pogrešnoj, sve je super?
        Nije li najbitnije da svim igračima bude bolje?
        Naročito da se pomogne onima van top 100?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Ali se prošle godine pričalo da je Rodžerova ideja bila da se boduje i da se na taj način dodatno motivišu igrači da učestvuju.



          Potpis, pečat...Verujem da je mislio da može da promeni nešto.
          Ali se nadam da će sada kada vidi da ne može, doneti odluku da se povuče...mada znajući Novaka ne verujem. Mislim da će tek sada kada su se vratila ova dvojica da se bori da progura svoje ideje...



          Ovo mi malo "bode oči" .

          Znači sve dok su na istoj strani, makar i pogrešnoj, sve je super?
          Nije li najbitnije da svim igračima bude bolje?
          Naročito da se pomogne onima van top 100?
          Prvi bold: to apsolutno nije tacno, nikad se nije ni spomenulo da LC donosi prave ATP poene, nego on samo koristi ranking da bi se odredilo ko ce igrati, pod uslovom da igrac zeli da igra. Isto tako, po tome se i odlucuje koliko para igrac dobija za ucestvovanje, to je i glavni razlog zasto Vavrinka ove godine ne igra jer je trazio vise para nego sto mu po tom pravilu pripada.


          Drugi bold: totalno si pogresno shvatila moj post...njih dvojica su ocigledno na istoj strani, a sta zele mi to pojma nemamo, zato sam i napisala koja god ona bila...uostalom, za vreme tog "omrzenog" Kermoda su nagradni fondovi bas skocili, igraci koji izgube u prvom kolu slema dobijaju mnogo vece pare nego ranije, sad me mrzi da trazim ali znam da je bas ogromna razlika. U svakom slucaju, morali su da uvedu pravilo da ako igrac preda u 1.kolu slema dobija manje para, bas da bi sprecili da se polupovredjeni pojavljuju, predaju i uzimaju pare sto je pocelo masovno da se desava, sto sa druge strane znaci da se tim igracima isplacivalo da putuju na slem, budu tamo nekoliko dana i predaju.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Apsolutno je bilo priče (šuškanja) o bodovima...na kraju se ipak odustalo od toga (verujem privremeno) - uostalom prvi korak ka tome je zapravo napravljen kada je LC uključen u ATP kalendar...

            Slažem se sa ovim i podržavam
            pravilo da ako igrac preda u 1.kolu slema dobija manje para
            jer svi znamo koliko je njih to zloupotrebljavalo...najviše čini mi se pre par godina na Vimbldonu...
            Međutim, jako je čudno to Rafino i Rodžerovo slaganje posle svega i svih situacija kada su imali oprečna mišljenja.

            Moje mišljenje je pak da se njih trojica (Novak,Rodžer i Rafa) nikada neće složiti oko nekih stvari i da zato nije dobro da sede u savetu igrača, bar ne istovremeno.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Nadji clanak gde se pricalo o bodovima.

              Ocigledno se svasta desava jer ne bi njih dvojica, a posebno Roger, ponovo ulazili u taj savet. Roger ima jos 1-2 godine i to je to, sigurno mu ne treba da po 6,7h provodi na sastancima, sigurno je bolje da to vreme provodi sa decom. Uostalom, on je i prestao da bude predsednik 2014., znaci kad su mu se rodili decaci.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Onda je logično pitanje zašto se vraća...nemoj mi samo reći da je altruizam u pitanju...Članak ne mogu da tražim sada, ako nađem postaviću svakako.

                E,sad'...sve se manje vrti oko novca.
                Federer gura LC, a tu se opet vrti fini novac, dok je Novak za stari format DK gde nema novca.
                Pa onda imamo i Team8 -čist primer sukoba interesa...itd,itd.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Kakve veze imaju LC i DK?
                  Druga stvar, tesko da u novom DK nema novca kad je Kosmos grupa obecala silne pare, tako i dobila prava i doslo je do promene formata.
                  The 25-year agreement represents a total investment of US $3 billion into tennis, creating substantial and historic levels of investment into the global development of tennis through the ITF and its 210-member National Associations. There will be a significant increase in the nations' income from the competition and a new player prize fund of $20 million, elevating Davis Cup by BNP Paribas to Grand Slam prize money levels.
                  Jedini pravi rival DC je novi ATP Cup, posebno sto su se svi igraci izjasnili da ce to igrati, a DC ce retko ko.

                  Mozes da trazis clanak koliko hoces, neces ga naci jer ne postoji, nema poena u LC.

                  A ne znam zasto se vratio, sve vreme i pricam da je ocigledno ogroman haos cim su njih dvojica odlucili da se vrate, posebno Federer koji ima 38 godina, koji ima jos 1-2 godine i ne treba da trosi energiju na to.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ih haos vidio RF da mu ovaj mali počeo sve uzimati, em br.1 em još i prešjednik. Ko veli lakše ću ga ovde smaketi sa br 1 nego na terenu.

                    Comment


                    • Ma sve to u redu, neka su se vratili obojica.
                      Mada za Feda ne razumem, ima jos dve godine, sta njemu znace te promene ne znam, nikakve logike nema.

                      Voleo bih da se Novak otkaci iz tog kola dok je vreme jer kad krene masinerija da ga jebe sa svih strana na USO nece mu biti dobro.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Kakve veze imaju LC i DK?
                        Druga stvar, tesko da u novom DK nema novca kad je Kosmos grupa obecala silne pare, tako i dobila prava i doslo je do promene formata.


                        Jedini pravi rival DC je novi ATP Cup, posebno sto su se svi igraci izjasnili da ce to igrati, a DC ce retko ko.

                        Mozes da trazis clanak koliko hoces, neces ga naci jer ne postoji, nema poena u LC.

                        A ne znam zasto se vratio, sve vreme i pricam da je ocigledno ogroman haos cim su njih dvojica odlucili da se vrate, posebno Federer koji ima 38 godina, koji ima jos 1-2 godine i ne treba da trosi energiju na to.
                        Govorim o starom formatu DC, ali verovatno nisi videla da sam to i napisala, koji je promovisao tenis na najbolji način, čineći da i ljudi sa manje novca mogu da gledaju velikane na delu...Svuda u svetu.
                        Ovakvi formati timskih takmičenja poput novog DC,LC,ATP cupa vraćaju nas u ono vreme kada je tenis bio rezervisan za više staleže i određene delove sveta.

                        I još jednom, Rodžerovim povratkom imamo klasičan primer sukoba interesa...kao i u LC uostalom kome se pred premijeru ATP cupa "ljulja stolica"...

                        Od svega ipak najviše šanse da opstane ima ATP cup...Odličan je termin, biće super kao pripremni turnir za AO...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Govorim o starom formatu DC, ali verovatno nisi videla da sam to i napisala, koji je promovisao tenis na najbolji način, čineći da i ljudi sa manje novca mogu da gledaju velikane na delu...Svuda u svetu.
                          Ovakvi formati timskih takmičenja poput novog DC,LC,ATP cupa vraćaju nas u ono vreme kada je tenis bio rezervisan za više staleže i određene delove sveta.

                          I još jednom, Rodžerovim povratkom imamo klasičan primer sukoba interesa...kao i u LC uostalom kome se pred premijeru ATP cupa "ljulja stolica"...

                          Od svega ipak najviše šanse da opstane ima ATP cup...Odličan je termin, biće super kao pripremni turnir za AO...
                          Ali kakve veze ima Fed sa DK?
                          On nikako ne podrzava nov format, javno je prozvao Pikea i sigurno ga nece igrati.

                          LC i ATP Cup nikako nisu jedan drugom konkurencija jer je jedan u septembru, traje 3 dana, a drugi je na pocetku sezone i bice priprema za AO.
                          Ne zeli bez razloga DC termina LCa, zna da tu imaju mnogo vece sanse da im igraju najbolji igracu nego u sadasnjem terminu.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ovde provejaja jedan jaci spin oko Kremondea.
                            Sad bas da on ima zasluge jer su nagradni fondovi povecani, oke neka ih ima, no svuda su nagradni fondovi povecani u sportu, nenormalne se cifre vrte i svake godine se povecavaju.

                            Ali sasvim je drugo da li je gdin Kremonde za pravilniju i pravedniju raspodelu tih para i sta je sa onim igracima nize rangiranim. Koliko znam to mu je najvise zamerano, jer je navodno bio prortiv te preraspodele.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ja mislim da uopste nije toliki problem sto je Kermode otisao, nego sto ne postoji jasan plan ko ce doci umesto njega.
                              Moguce da je planirano da Gimelstob bude umesto njega, ali on je napravio sta je napravio i samim tim nikako vise nije mogao da bude ozbiljan kandidat.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ali kakve veze ima Fed sa DK?
                                On nikako ne podrzava nov format, javno je prozvao Pikea i sigurno ga nece igrati.

                                LC i ATP Cup nikako nisu jedan drugom konkurencija jer je jedan u septembru, traje 3 dana, a drugi je na pocetku sezone i bice priprema za AO.
                                Ne zeli bez razloga DC termina LCa, zna da tu imaju mnogo vece sanse da im igraju najbolji igracu nego u sadasnjem terminu.
                                Naprotiv... jesu konkurencija...Ukoliko se visokorangirani igrači odluče da igraju ATP Cup, velika je verovatnoća da će im interesovanje za LC opasti. Samim tim i interesovanje publike za isti opada...
                                Fed guranjem i forsiranjem priče sa LC obezvređuje DC... a to što je prozivao Pikea...pa i za to imam dva traga - iskrena kritika nekoga ko nema veze sa tenisom a želi da organizuje takmičenje ili ga je prosto doživeo kao konkurenciju...

                                @Olja msm da se ipak ovim ide na varijantu da vrate Kremondea, jer eto "on je jedina i najbolja opcija" trenutno...A znamo da ga ova dvojica podržavaju.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X