Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad mi nije bilo jasno, jer nije prvi put, jel namerno spinujes ili stvarno ne citas sta pisem?

    Prvo, uopste nisam rekla da je Zverev kod njega, nego si ti napisala da se sve ovo proculo zbog male, ja se nadovezala da nije samo zbog male vec i zbog Sase o kome se suska da ce da predje pod njegovo okrilje, a na konferenciji nije hteo o tome da komentarise. Vrv su pregovori u toku. Da li ce i do saradnje i doci, videcemo, pricam zasto je ovo izbilo u prvi plan.

    A kao drugo, ne vidim da se ovim sto si postavila sta je on tacno rekao menja bilo sta. Kakvo radjanje dece u 24 god pa ta koja hoce da batali tenis zbog porodice tako rano, prvo to je njen izbor i tenis joj nije bitan, a drugo da je zbog tog njenog prekida vazno nesto za istoriju tenisa da vidimo i ostane upamcena njena jaka karijera i talenat od 14.-24. godine??? Toliko glupa prica da reci nemam

    Ogranicenja i postoje da bi se deca zastitila, jer se jos uvek razvijaju i fizicki i psihicki. Neko jeste napredniji od drugih, ali besmisleno je na bilo kome da procenjuje ko je bas izabran. A sve ih staviti u isti kos moze biti i pogubno za tu decu. Cuj voleo je da vidi sta je Martinu Higins postigla u tim ranim godinama. Isuse!
    A mentorski sistem uvek moze da se postavi, nevezano za broj meceva i ostala ogranicenja juniora.

    I trece, to sto Novak savetuje naravno da veze sa vezom nema niti dodirnih tacaka sa ovim slucajem, jer ne savetuje za pare, tj. savetoprimcima ne menadzerise, nema sukoba interesa nikakvog, vec cista prijateljska uloga.
    Za razliku od Rodzerove.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma da sveti prepodobni Djokovic i zli Federer...apsolutno ne zelim vise da raspravljam, samo cu da ti kazem jedno, ti meni prebacujes kako ne podnosim Djokovica i kako mu merim svaku rec, a ti bukvalno isto radis kad je u pitanju Federer.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ma da sveti prepodobni Djokovic i zli Federer...apsolutno ne zelim vise da raspravljam, samo cu da ti kazem jedno, ti meni prebacujes kako ne podnosim Djokovica i kako mu merim svaku rec, a ti bukvalno isto radis kad je u pitanju Federer.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          Nikada nista lose nisam pisala o Federeru, ali NIKADA. Sto se za tebe ne bi moglo reci od kada ovaj forum postoji i tvojoj mrznji prema Novaku.

          Ovo sada sto se desava oko tih interesa u ATP i Federerove umesanosti, zapravo nekoliko godina unazad, sada samo ide ka kulminaciji svega i prevrsilo je svaku meru, zato sam se oglasila. Tako da to sto pises stvarno nije u redu, niti priblizno bilo kakvoj istini.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Obrisala sam ti post jer nije potrebno da se licno obracunavas sa Bojanom ili bili kim drugim, pogotovu ako nemas sta na datu temu da napises.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Imam šta da napišem na datu temu ali biće obrisano. A protiv Bojane nemam ništa lično samo mi je ta diktatura malo bljak i to je sve, ali dobro neću više da smaram.
              Do večeras..

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Nikada nista lose nisam pisala o Federeru, ali NIKADA. Sto se za tebe ne bi moglo reci od kada ovaj forum postoji i tvojoj mrznji prema Novaku.

                Ovo sada sto se desava oko tih interesa u ATP i Federerove umesanosti, zapravo nekoliko godina unazad, sada samo ide ka kulminaciji svega i prevrsilo je svaku meru, zato sam se oglasila. Tako da to sto pises stvarno nije u redu, niti priblizno bilo kakvoj istini.
                Iz tvog ugla ti nikad nisi lose pisala o Fedu, iz mog jesi kao sto vazi i obrnuto.
                A sta se desava u ATPu i koje tu upravu a ko nije, mi nemamo pojma.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Naravno da je Djokovic upravu, kako se to uopste dovodi u pitanje?

                  Spoiler
                  Salim se ljudi, mnogo tenzija ima na forumu i previse se pise o drugim stvarima. Samo opusteno.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Iz tvog ugla ti nikad nisi lose pisala o Fedu, iz mog jesi kao sto vazi i obrnuto.
                    A sta se desava u ATPu i koje tu upravu a ko nije, mi nemamo pojma.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Pa sve stoji zapisano, kako iz tvog ugla, iz mog ugla???

                    Nikada ga nisam napadala javno, niti ruzno pisala o njemu ovde ili bilo gde javno, cak ni na svojim drustvenim mrezama. To sto ti znas i sto drugi znaju da mi siguno nije u vrhu omiljenih, ne mozes iz tog razloga da podmeces ovako. I sa tobom sam oduvek ulazila u sukobe samo oko Novaka, zbog Rodzera do sada nikad, jer o njemu nisam ni pisala ruzno. A ruku na srce nisam ni sada.

                    I jos nesto. Posto uvek skaces kada neko u nekoj rasparvi pomene Federera, a nije bilo o njemu rec, da samo kazem da si i ti isto to uradila ubucavsi bez ikakve potrebe Novaka, koji veze blage nema sa pricom oko Teama8 i menadzerisanja.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Mogla sam da uzmem primer Nadala, koji ima svoju akademiju, Munar je jedan od najpoznatijih, ne smem ni da zamislim sta bi se pisalo da Fed ima svoju akademiju...

                      Nikad se necemo sloziti i jednostavno ne zelim vise da se raspravljam.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ali Novak nema akademiju, niti je menadzer trenutno.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Verujem da su iz WTA svojevremeno uradili ozbiljnu analizu kada je doneto pravilo da se ogranici broj nastupa mladih igracica. Glavni povod je bila Kapriajti i njeno moralno posrnuce pre i nakon 18 rodjendana, akcija je bila brza pa su vec tokom '94 doneta nova pravila koja su trebala da stupe na snagu vec od '95, Hingisova je uspela da ih za dlaku izbegne jer je debitovala tokom '94, pa se na nju nisu odnosila. Kada se pogleda karijera Hingisove nakon toga, mozda bas i nije bilo pametno sto je uletetla tako mlada, jer se to sve kasnije manifestovalo pa je vec sa 22 otisla u prvu penziju i imala je velikih poroblema sa povredama. S druge strane 5 GS titula, broj 1 nekoliko godina, par WTA Finals, najmladja GS sampionka i najmladji broj 1, mnogo GS titula i u dublu. Da li bi sve to ostvarila da je recimo tek sa 18 krenula da igra punom parom, pitanje je.

                          Andrea Dzeger i Trejsi Ostin su takodje "negativne" price, rano zasijale i brzo se ugasile. Gabrijela Sabatini je sa 15 godina igrala polufinale RG, penzionisala se sredinom trece decenije zivota, ostala je nedorecena tokom karijere. Prica oko Kaprijati je mnogima poznata, i nakon povratka, vac sa 28. je napustila tenis usled brojnih povreda. Stefi Graf je takodje rano pocela, ali je imala lagan start, tek sa 17 je bila na Top nivou, mada je i ona imala mnogo problema sa povredama u drugom delu karijere, a vec sa 30 se penzionisala. Sta bi bilo sa Monikom mozemo na zalost samo da nagadjamo.
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Novak i Rafa obezbedili zavrsni



                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • medo u desetku...imace da mrze jos nekog
                              Wizard

                              Comment


                              • Zanimljiv tekst u spanskoj Marki. Nadal, Federer y Djokovic... ¿Los veremos en 2030? (Nadal, Federer i Djokovic... hocemo li ih gledati i 2030?) Porede ih sa Roling Stonsima.
                                https://www.marca.com/blogs/tirandoa...asta-2030.html

                                Comment

                                Working...
                                X