Strana 1250 od 1256 PrvaPrva ... 250 750 1150 1200 1240 1248 1249 1250 1251 1252 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 18.736 do 18.750 od 18829

Tema: Opste teniske diskusije,vijesti...

Active Member
    Datum registracije
    12.01.2012
    Moć reputacije
    214748675
    Citirati Originalno postavljeno od bojanaBG Pogledati poruku
    zanimljivo

Hvala za ovo. Voleo bih takodje da vidim ko je dobijao vise opomena, Novak ili Rafa. Gotovo sam siguran da je Novak dobijao vise opomena.

2. Your Google Adsense code here
    Active Member Prle! avatar
    Datum registracije
    26.06.2011
    Moć reputacije
    214748694
    DOduse, Ben ga je pitao u jednom trenutku da li se iza tog svog pristupa tenisu, lenjosti itd. krije, jer ako bi bio ozbiljan a ne bi napravio veliki uspeh, onda bi to znacilo da nije toliko dobar, Kirijos je rekao da je i to veoma moguce.

Mislim da je strah od neuspjeha bio najveća kočnica čitavoj plejadi talentovanih igrača koji nisu ostvarili ono što se od njih očekivalo, uključujući i Nalbandiana i sve ostale. Porazi puno više bole kad znaš da daješ sve od sebe nego kada mečeve ne shvataš ozbiljno. U potonjem slučaju svejedno ti je dobio ili izgubio, ali kada se lomiš, trudiš, radiš na ostvarivanju svojih teniskih ciljeva, a ostaješ kratak za njih, to ruši samopouzdanje, uništava psihu i sopstvenu aluziju da si dobar koliko si mislio da jesi.

I Kyrgios je plakao ko kišna godina nakon poraza od Federera na Laver Cupu, nema on muda da kroz takve emocije prolazi non stop. Mislim da ih nisu imali ni mnogi drugi koji su zbog toga postavljali sebi ljestvicu manje u odnosu na ono što su možda mogli postići. Tako će se o većini njih pričati standardna spika 'da su ozbiljno shvatali tenis nebo bi im bila granica', a niko neće spominjati da možda nisu bili dovoljno dobri za ono što im se predviđalo. Oni će se uglavnom zadovoljavati manjim uspjesima i stvarima kojima će održavati svoje aluzije o sebi, jer nemaju muda da idu po veće uspjehe iz straha da te sopstvene aluzije ne bi razbili.

Wow, kakva analiza.

Što se tiče dijela o Đokoviću, s nekim stvarima se slažem, sa nekima ne. Kako god, cijenim ovako brutalnu iskrenost.

Na Novaku je sada da mu odgovori na adekvatan način, bilo van terena, bilo na terenu. Kad se naredni put sretnu mora ići na to da ga deklasira, i to ne samo u narednom meču, nego svaki put kad se budu sastajali.

U svakom slučaju željno iščekujem te duele.
    Izmenio/la Prle!; 15.05.2019 u 20:36.
    "I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750003
    Sto se tice Djokovica, osim dela koji je vec ovde citiran, rekao je da smatra da ce da predje Rogera po broju slemova, ali da je za njega Fed GOAT. Usput je rekao da ce sledeci put kad buud igrali, ako bude pobedio da proslavlja pobedu kao sto to Djokovic radi, sa onim bacanjem srca, tako da jedva cekam sledeci mec
    Nadal je isto prozvao, da je drugaciji kad pobedi i kad izgubi i da nije u redu sto ga je isprozivao posle meca u Akapulku. Takodje, deo oko Akapulka je lud, jer je izlazio svako vece i ne moze da veruje da je uzeo tu titulu, pobedivsi onakve igrace
    Malo je vise pricao oko incidenta sa Vavrinkom i da to vuce jos od Kvinsa te godine...
    Dosta je pricao i o Cicipasu, kako je cudan, skroz i 100% fokusiran i da bi zeleo da mu pridje, ali da ne zna kako
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

http://s22.postimg.org/hehizzjup/5401_518787228167626_1930729164_n.jpg/

Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

Active Member
    Datum registracije
    09.09.2012
    Moć reputacije
    214748705
    Sharapova propusta RG
    Similis simili gaudet

Active Member
    Datum registracije
    09.09.2012
    Moć reputacije
    214748705
    Pobedom nad Tscicipasom (No.9 na pocetku nedelje u kojoj se turnir igrao) u finalu Mastersa u Madridu Djokovic ostvario 200 pobedu nad igracima iz Top10

Similis simili gaudet

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750003
    Izner se povukao sa RGa, a posto i Anderson ne igra, mislim da to znaci da su i Djere i Lajovic nosioci

Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

with experience.

Active Member torpedo avatar
    Datum registracije
    13.10.2016
    Moć reputacije
    214748545
    Hvalio ili kudio jednako mi je ljigav

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750003
    sutra svecano otvaranje krova na terenu no.1, vise nece biti problem ko ce dobiti CC a ko no.1

with experience.

netolerantan Mr. Wolf avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214748985
    Sad ce odjednom poceti Rodzera da stavljaju na taj teren

Spoiler
    ..........ako uopste bude ostao na turniru dovoljno dugo.
    Izmenio/la Mr. Wolf; 18.05.2019 u 18:18.
    Wake the fuck up, samurai! We have a city to burn.

Member gagana avatar
    Datum registracije
    22.05.2012
    Moć reputacije
    214748632
    Ovo je super stvar jer kisa stvarno moze sve da poremeti.Dobro i za igrace ,a i za nas ovdje na forumu

Active Member Chiwwi avatar
    Datum registracije
    11.05.2016
    Moć reputacije
    214748516
    Odlična vest.

Apropo teme i Philipe Chatrie je rekonstruisan i odmah nakon završetka ovogodišnjeg RG-sa kreće da se postavlja krov polako. Tako da će za 2020-tu biti gotov.

Ne znam samo kakva je situacija sa reflektorima da li će i oni pričekati sledeću godinu ili su spremni već za ovu?

U planu je pored krova na PC bila i rekonstrukcija Suzan Lenglen koja je takodje završena i osvetljavanje svih terena u kompleksu.
    Pa porukaaa... poruka anglomanijskoj Srbiji, poruka jeee... kace budu policija, naši navijači, Srbi ujedinili, bićemo stvarno lideri u regionu, stvarno rideri u Ruskoj federaciji, u Ruskoj dumi, u Evropskoj uniji, u Americi, u Njujorku, Srbi će biti lideri i taj dan će doći. Kada umesto bombi budu dlanovi goreli, vratili smo, vratićemo se šalovima, iii drago mi je što je danas derbi, mnogo sam srećan, znači dali Partizan dobio ili ne, ubiću se od alkohola večeras, goreće Srbija, goreće Beograd. Partizan mora da napadne visoki presing na zadnju liniju štopersku Zvezde, ako budemo to uradili, Partizan dobija sa dva-nula, hvala.

... Saša Djani Ćurčić ... 139. Večiti derbi

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750003
    Ja nesto mislim da RG dobija ove godine reflektore, ako ne svi tereni, PC sigurno

with experience.

Active Member
    Datum registracije
    12.01.2012
    Moć reputacije
    214748675
    Ja nesto mislim da RG dobija ove godine reflektore, ako ne svi tereni, PC sigurno
    Koliko bi to bilo lepo. Steta sto to nisu uradili pre 10tak godina.
    Bas bih voleo da vidim Rafu na RGu protiv jakog protivnika pod reflektorima...

Active Member Larisa avatar
    Datum registracije
    19.08.2012
    Moć reputacije
    214748657
    Citirati Originalno postavljeno od 147 Pogledati poruku
    Koliko bi to bilo lepo. Steta sto to nisu uradili pre 10tak godina.
    Bas bih voleo da vidim Rafu na RGu protiv jakog protivnika pod reflektorima...
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

Active Member
    Datum registracije
    09.09.2012
    Moć reputacije
    214748705
    Prostor oko terena koji je najveci na PC od svih CC-e na GS-a ima ogroman znacaj za Nadala.
    Ne verujem da su ista tu pomerali , barem na ovoj slici ne izgleda

Similis simili gaudet

Strana 1250 od 1256 PrvaPrva ... 250 750 1150 1200 1240 1248 1249 1250 1251 1252 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •