Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivane postajes prenaporan
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Federer placa direktora jednog slema, znaci lik je zaposlen kod njega, u sustini Federerov agent mu dodje sef. Od kada Federer pocinje da ga stipendira, podloga na Ao se menja, krov se spusta i klima se pali, termini kao iz bajke. A ti decko sto se stalno mesas u rasprave a nista konkretno da izneses, bolje idi kod nekog pravnika da ti malo objasni o cemu se radi i da li postoji (a postoji) temelj za formiranje krivicnog postupka. Pazi, ti omogucujes coveku da na laksi nacin osvoji trofej (uz to i veliku sumu novca) tako sto ispunjavas njegove zahteve. Tu bi morao i sportski sud da radi a bogami i civilno tuzilastvo.
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Ljudi, ajde da banujemo Bojanu. Mislim jel hoce neko od admina ili da hakujem sajt ?

        Spoiler
        Salim se. Niste fer prema Bojani. Po meni je ona skroz upravu.
        Samo se nadam da nece mnogo na mene da se naljuti zbog prvog dela komentara

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          Ljudi, ajde da banujemo Bojanu. Mislim jel hoce neko od admina ili da hakujem sajt ?

          Spoiler
          Salim se. Niste fer prema Bojani. Po meni je ona skroz upravu.
          Samo se nadam da nece mnogo na mene da se naljuti zbog prvog dela komentara
          E moj ti, ne ljutim se ja tek tako lako, a sta su mi sve ovde govorili, to tvoje je bas benigno
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Strika Gogi ako je favorizovao Novaka na S.O. mora biti gonjen. Ali opet, mesamo babe i zabe. Uporedjujemo neki tamo beznacajan turnir sa jednim AO-om.

            Direktor jednog slema je stipendiran od strane jednog igraca i gle cuda, taj isti igrac osvaja 2x turnir od kada je sklopljen taj poslovovni pakt. Sve je tu jasno kao dan, i onaj krov i oni grdni nocni termini i sve je to veoma gnusno i nemoralno.
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • A zasto niko ne spominje USA?
              Oni su isto umesani u LC, isto postavljaju Rogera u udarne termine, a sa druge strane USO je nikad sporiji, ne slusaju sefa
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Direktor Tili (AO) je ocigledno vise umesan od drugog kolege
                Totalno besmislena rasprava.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  I Djokovic ima bolji tretman u odnosu na 99% drugih tenisera, pa ne vidim da nesto skacete zbog toga
                  Federer je najpopularniji, najblizi penziji i niko ne zna da li ce i sledece godine igrati taj turnir i sad je strasno sto mu se izlazi u susret

                  U kom svetu vi zivite?
                  Možda su i Djoković i Nadal pred penzijom.Što se njima ne izađe u susret?!
                  Pristrasna si Bojana ovaj put jako.
                  Kada igrač plaća direktora turnira to je ozbiljan sukob interesa.
                  To više nije pitanje onih sitnih ustupaka tipa termina za meč ili da li je krov spušten ili ne.
                  Ovo je ispunjavanje svakog uslova igrača da bi on osvojio turnir.
                  Ovde ja ne napadam Federera nego branim princip.
                  Direktora treba smeniti...
                  Tomi Has je Federerov prijatelj pa mu ne čini ustupke na IW...tko da je stvar više nego jasna.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Možda su i Djoković i Nadal pred penzijom.Što se njima ne izađe u susret?!
                    Pristrasna si Bojana ovaj put jako.
                    Kada igrač plaća direktora turnira to je ozbiljan sukob interesa.
                    To više nije pitanje onih sitnih ustupaka tipa termina za meč ili da li je krov spušten ili ne.
                    Ovo je ispunjavanje svakog uslova igrača da bi on osvojio turnir.
                    Ovde ja ne napadam Federera nego branim princip.
                    Direktora treba smeniti...
                    Tomi Has je Federerov prijatelj pa mu ne čini ustupke na IW...tko da je stvar više nego jasna.
                    Normalno da je bila jako pristrasna , ali čisto sumnjam da bi to priznala.

                    Comment


                    • AO je postao prćija Rodžera Federera i tu je poenta cele priče. Benetou čestitke za hrabrost.
                      sigpic

                      Comment


                      • Reci mi koji veci turnir nije, na prste jedne ruke mozes da nabrojis o manjim da ne govorim.


                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Ako cemo tako (iako nema veze sa istinom), placa i USO, pa ne vidim da imate problema sa tim turnirom


                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Ma ima on vrhunski osjećaj za igru, pješke u prvih 20 dogodine bez povreda
                            Ti to ozbiljno? Ja bas ne vjerujem u njega,a dobro ako ne bude tih top 20 tu su povrede.

                            Comment


                            • Originally posted by DejZ View Post
                              Ti to ozbiljno? Ja bas ne vjerujem u njega,a dobro ako ne bude tih top 20 tu su povrede.
                              Ne znam šta ti je toliko skrivio da ga non stop napadaš. Povrede ili ne sve će vreme pokazati

                              Comment


                              • Uf uf ovo bas ne zvuci lepo. Ne zelimo nikome povrede valjda
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X