Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Denzel80 View Post
    A ko ne bude iznenadjenja prvi poraz bie u finalu od Rafe.
    Drugo,osvoice sigurno USO kad tad,jer mu ona podloga savrseno odgovara...
    Trece,Vladane jako su oni svsni svega sto Novak pravi ali im bas to i nije po volji pa umanjuju znacaj tome,poredeci broj GS sto nema veze s vezom,ne znam uopste zasto bi sadasnji Novakovi uspesi bili poredjeni sa bilo cim,ok,taj Svajcarac ce uvek biti najtrofejniji ali ne vidim kakove to veze ima sa onim sto Novak radi trenutno...
    Cetvrto,ja ne mogu da smislim svajcarca ali bi voleo da ga gledam na tour-u jos minimum 2-3 godine jer i u ovakvoj formi moze da pobdei 99% igraca...
    1.Samo da ne bude od Rochus-a
    2.I ja to mislim
    3.Federer i Nadal su postavili ljestvicu visoko,ali Novak stvarno radi velike stvari trenutno.
    4.Ja sam ubijedjen da ce Federer igrati na najvecem nivou jos 2-3 godine i dalje vjerujem da na W-u moze do titule.Ja inace postujem strasno njegovu iskrenost,sto na um to na drum
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      1.Samo da ne bude od Rochus-a
      2.I ja to mislim
      3.Federer i Nadal su postavili ljestvicu visoko,ali Novak stvarno radi velike stvari trenutno.
      4.Ja sam ubijedjen da ce Federer igrati na najvecem nivou jos 2-3 godine i dalje vjerujem da na W-u moze do titule.Ja inace postujem strasno njegovu iskrenost,sto na um to na drum
      Grdno se varas.

      Comment


      • Vidjecemo,dobro je on neki dan rekao,imam 29 godina,a ne 35 ;)
        Nije London bio tako davno...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Vidjecemo,dobro je on neki dan rekao,imam 29 godina,a ne 35 ;)
          Nije London bio tako davno...
          Ma nema sanse da igra jos 2-3 godine na najvecem nivou.Ko sto si rekao.

          Comment


          • Vidjet ces da ima,samo polako dpci ce Roger na svoje...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pa cekaj zar nije najveci nivo polufinale AO-a,IW-a i Miami-a kao i finale Dubai-a?To je sama zavrsnica svih turnira,sjeti se prosle godine,osvojio je AO,ali ovako konstantan nije bio ;)
              sigpic

              Comment


              • Zanimljivo ;)
                Fin de la collaboration entre Jo-Wilfried Tsonga et Eric Winogradsky, d'un commun accord. La FFT est aux côtés de Jo en ce moment important de réflexion sur la conduite de son projet sportif.
                Google translate

                End of collaboration between Jo-Wilfried Tsonga and Eric Winogradsky, by mutual agreement. TFF alongside Jo at this important time of reflection on the conduct of his sporting project.
                sigpic

                Comment


                • Igrace Roger na najvisem nivou makar jos dvije godine,osvojice sigurno jos par gs-a.Ova sezona i nije tako losa za Rogera,malo slabija od ostalih,ali to ne znaci nista.Samo da dodje sezona trave i Roger ce ponovi biti onaj stari.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Pa cekaj zar nije najveci nivo polufinale AO-a,IW-a i Miami-a kao i finale Dubai-a?To je sama zavrsnica svih turnira,sjeti se prosle godine,osvojio je AO,ali ovako konstantan nije bio ;)
                    Ma ja ti kazem da se 31,32 godine nece biti na najvecem nivou.

                    Comment


                    • Bas me iznenadila ova vijest da su Tsonga i Winogradsky zavrsili saradnju.Mislim da Jo nikad vise nece igrati kao na AO-u 2008. mada mozda ce mu promjena dobro doci...
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni nešto nije jasno.
                        Zašto stalno dominira, kroz mnoge komentare, na neki način osporavanje Novakovog uspeha? Zašto se stalno traži opravdanje za Feda i Nada, kroz njihovu lošu igru, loš dan, analizira neobjašnjiv ritern ili servis?
                        Zašto, mnogi, odmah vrše poređenja i tvrde kako "znaju" da Novak nikada neće dostići, niti prestići dostignuća i trofeje ove dvojice?
                        Da li će biti No.1 i koliko će se tu zadržati?
                        Da li to Nole uopšte mora da uradi? Da li je to njegov cilj?
                        I na kraju, da li on može da dostigne i prestigne Fedovih 16 GS ili Nadove 43 titule?


                        Oooooooooooooooo, ljudi, aman!
                        Ovo što je do sada postigao je apsolutno najbolje što smo ikada imali od tenisa i pitanje je kada će neko opet slično ponoviti. Naravno ne treba se time zadovoljiti, pre svega Novak i sigurno će gurati dalje, ali zašto umanjivati njegov ogroman uspeh i u neku ruku ga omalovažavati? Ko je ikada tvrdio da on mora i treba da prestigne i dostigne nekoga iznad?
                        Radi taj svoj posao ne samo najbolje što ume, već i više od toga, tako da molim moje neistomišljenike, da nas ostale, ostave da uživamo, bez "kaljanja" zasluženih pobeda.

                        P.s. I ne morate stalno da potencirate, bar u većini svojih postova, kako ne volite Novaka... to već svi znaju, a i za to postoji posebna tema... Ja o onima, koji mi baš nisu simpatični, ne pišem stalno. Jednom je bilo dovoljno u pomenutoj temi.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ovo je potpuno nova situacija za Rogerove i Rafine navijače,potrebno im je vreme da se naviknu.
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Да Рафа и Ноле су генерација, лоше сам се изразио, тако да је испало да Рафе не припада ту, мисло сам да ће они од сада да владају на самом врху.....

                            Феки јесте способан да освоји турнир, али да на турниру нема Надала и Новака, што се може догодити, ако неко буде повређен или испадне раније... али то може да се догоди једанпут, а не често како би Феки освајањем турнира дошао до главних бодова. За Фекија је још једна срећна околност, што већина при врху игра игру која лежи Фекију... Мареј је већ показао да може да победи Фекија, Содерлиг тапка у месту, а Дел Потро би исто могао да га победи... не кажем да иде у пензију, са овом снагом коју сада има може да држи хладно високо местоу у топ 10. ја само калкулишем о реалности да поново буде први..... то што игра, то је то, више никаквих промена ту нема, јер један ударац се учи пет година... Рафа му задаје задатак да реши високе спинове на бекену већ неколико година и ја нисам видео да је Феки нешто радио на томе... дакле, користи то што има, и тврдим да му је трећа позиција нај реалнија..
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja bih voleo ali takodje cisto sumnjam da ce Roger i za 2 godine moci da igra dobro kao do sada.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Ovo je potpuno nova situacija za Rogerove i Rafine navijače,potrebno im je vreme da se naviknu.
                                тачно, само бих додао да је шок за све нас.... нико није ни сањао да овако освајање великих турнира, за редом у низу, може да се догоди, да ће пет мечева са Фекијем и Рафом да изађе као победник?

                                Додуше, после торбуленција око избора новог председника савеза, Срки је изјавио: "ок, ми идемо својим путем", а Новак прд нову годину изјављује да му је циљ у следећој сезони освајање гранд слема.... то је све изгледало, онако без везе, али испада да није без везе него озбиљно....

                                Раније се Срки доста дружио са људима по клубовима и слушали смо његове инпресије и предвиђања о будућности Новака и сви смо некако са неверицом примали то што прича, али сада се сви гледамо у очи и признајемо да је све био у праву и да ми који смо увелико били у тенису када се он појавио са голобрадим синчићем, у ствари немамо појма.... убеђивао нас да ће Србија сигорно бити првак света са Новаком, ми смо ћутали а у себи нисмо веровали да је и он сигуран... када је тврдио да ће Новак бити првак света, исто ... зато сада верујем да тај човак није обичан човек и да добро зна куда иде и шта ради.... зато ми је жао што му нису дали одрешене руке у савезу, јер верујем у његове способности и да зна зашто то тражи. . . али, шта је ту је....
                                Last edited by Žika; 04-04-11, 17:37.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X