Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • totalni off topic, ali moram
    fiksni nemoj nikad vise da promenis avatar, mnogo si sladak
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      totalni off topic, ali moram
      fiksni nemoj nikad vise da promenis avatar, mnogo si sladak
      Ne staji mi na muku...izgubio sam opkladu,od Markana( fudbal sugavi)...stajace pcelica Maja...do 15 maja

      Comment


      • I Maša se povukla iz Majamija, povreda leve podlaktice, a taj problem ima još pre suspenzije.


        Koliki ti taj avatar, tek ga sada prvi put vidim lepo sa računara
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Igra li Dolgopolov ?
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Mislim da ne.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Evo, ovi sigurno ne igraju:

              Murray
              Seppi
              F. Mayer
              Nadal
              Wawrinka
              Tsonga
              Lu
              Pouille
              Dolgopolov
              Benneteau
              Lorenzi
              Ramos Vinolas
              Thiem
              Cuevas
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Hvala lepo. ;)
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  New Balls Please kampanja 2002., penzioneri i no.1

                  Nevezano za ove ikseve, ali kako je ta mlada generacija 1980, 1981. i 1982. (nedostaje argentinski dvojac Nalbandian-Coria) oduvala ovu propalu 1975, 1976, 1977, 1978. i 1979. Sa izuzetkom šljake jer tu smo dobili Gugu i Špance, sve ostalo je za zaborav. Tadašnji Dimitrovi, Raonići, Nishikoriji...

                  Žao mi je što to pišem u kontekstu povlačenja Tommyja Haasa i možda to nije lijepo pisati sad, ali vrijeme je pokazalo da je u pitanju izgubljena generacija koja je bila idealna da ne smeta generaciji rođenoj s početka 70-ih i taman kad su bili u najboljim godinama, dočekala ih je generacija s početka 80-ih.
                  Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                  Comment


                  • [emoji23] zenski zreb

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      [emoji23] zenski zreb

                      Pu majku mu

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        [emoji23] zenski zreb

                        Spoiler


                        Osaka u I kolu na Serenu

                        tt
                        Budi dobra i postavi sama sebi sliku

                        Baš me zanima kako će Osaka reagovati posle ove pobede. Da li će biti izduvani balon protiv Serene ili će još više da kida

                        Comment








                        • I zene kvale



                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ne verujem kakav žreb Jedino će mi biti drago što će Svitolina ispasti na startu.

                            Comment


                            • Pa moraju li Muguruza i Garcia svaki put u isti dio

                              Comment


                              • Originally posted by wanderer View Post
                                Ne verujem kakav žreb Jedino će mi biti drago što će Svitolina ispasti na startu.
                                Što navijaš protiv Svitoline?

                                Comment

                                Working...
                                X