Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gaske kad je video na koliko je banovana, poceo da se cepa od smeha i povukao liniju, dve.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Sigurno da moze, ali nema logike kazniti nekog dvije godine(toliko je bila prvobitna kazna) zato sto je uzimala lijek koji je bukvalno do juce bio legalan i koji ima samo jedan problem, prozivodi se u Letoniji i nema dozvolu SADa i Zapada.

      To isto kao da ti uzimas andol i ne budes kaznjena, a ja uzmem midol i kazne me.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Gaske kad je video na koliko je banovana, poceo da se cepa od smeha i povukao liniju, dve.
        Kaki, povukao kilo. Prosuo dzacic na sto i zagnjurio glavu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Smesno je kako je branite, samo zbog pasosa i izgleda
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Sigurno da moze, ali nema logike kazniti nekog dvije godine(toliko je bila prvobitna kazna) zato sto je uzimala lijek koji je bukvalno do juce bio legalan i koji ima samo jedan problem, prozivodi se u Letoniji i nema dozvolu SADa i Zapada.

            To isto kao da ti uzimas andol i ne budes kaznjena, a ja uzmem midol i kazne me.
            Ako si profesionalni sportista, moras da pazis na svaku sitnicu koju unosis u organizam.
            Ona, koja je tolika zvezda i koja ima ogroman tim oko sebe, nije procitala mail, pa nije znala. To je bas ruganje, tako da je i kazna sasvim adekvatna.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • hahahahahah cuj Bojanu , a dobro zna koliko neki od nas koji je branimo, pre bana smo jedva cekali da ispadne sa turnira. To samo pokazuje koliko realno gledamo na ovu stvar
              Last edited by Mr. Wolf; 17-05-17, 11:46.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Kako to sad? Pa ako ga je uzela u decembru kad je bio dozvoljen onda je moguce da joj je bio u tijelu jos 2-3 mjeseca, mozda ga uopste nije uzimala prosle godine ali joj je ostao u organizmu do marta kad je i kaznjena

                Vrlo je moguce da ga je posljednji put uzela cekajuci novu godinu.
                Mogla je da se vadi i na to , ali po koncentraciji leka u krvi je moglo da se otkrije kada je uneta poslednja doza.
                A pride je i ona ispala glupa u društvu , kada je priznala da ga je koristila na AO .
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Ja je bas mrzim i mnogo mi je iritantna, i ravna je kao daska ima ramena sira od pola muskaraca, ima taj arogantni bicarski stav, nosem cepa oblake, puna je sebe bespotrebno, Sve u svemu kucka klasicna. Cak ni neko dupe nema, al ajde sportistkinja je pa su joj butke i guzovi ipak zategnuti.
                  Ali kada nesto nije u redu, onda nije u redu. A nije u redu da zbog porekla, tj zemlje proizvodnje odredjenog leka, droge, supstance (nebitno) najebu samo oni koji to kozumiraju, a ne i oni koji konzumiraju to isto, samo proizvedeno u Americi.
                  Last edited by Sandugp; 17-05-17, 11:42.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Ja je bas mrzim i mnogo mi je iritantna, i ravna je kao daska ima ramena sira od pola muskaraca, ima taj arogantni bicarski stav, nosem cepa oblake, puna je sebe bespotrebno, Sve u svemu kucka klasicna. Cak ni neko dupe nema, ali ajde sportistkinja je pa su joj butke i guzovi ipak zategnuti.
                    Ali kada nesto nije u redu, onda nije u redu. A nije u redu da zbog porekla, tj zemlje proizvodnje odredjenog leka, droge, supstance (nebitno) najebu samo oni koji to kozumiraju, a ne i oni koji konzumiraju to isto, samo proizvedeno u Americi.
                    Ni u Evropi nije dozvoljena supstanca.

                    U prvom delu si objasnio i zašto je koleginice ne vole.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ponavljam, ispala je glupa i sama je kriva.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Gaske trenutno.........

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Znaci svi vrlo dobro znaju da nikad za nju nisam navijao, stavise uvijek protiv nje, Rusi mi ni najmanje nisu simpaticni, ni generalno, a ni u sportu, sem Safina, Klisine i Isinbajeve nema tog ruskog sportiste kojeg sam simpatisao, ali nemojmo se praviti da ne znamo o cemu se ovdje radi. Jer svi vrlo dobro znamo. Odma je isla prica uzimao i mali Zverev meldonijum, ali izgeda od pravog proizvodjaca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Znaci vama je skroz super objasnjenje da nije procitala mail?
                            ne znam ni sta o vama da mislim
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ma vazno da je zasluzila 15 meseci bana ili koliko vec.

                              Da je Amerikanka, sve bi bilo u redu.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Zaboravih najveceg, izvini care


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X