Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razumijem mu ja ovu njegovu braću u neku ruku. Kompleks manje vrijednosti, nemogućnost da postigne bar 1% bratovog uspjeha, a ni srednji ni mlađi nisu sezonu(niti jednu) završili u pozitivnom omjeru. Realno ni T od talenta nema ni u jednom ni u drugom. Razumijem da im je to teško prihvatiti, kad gledaju brata kako im je dobar.
    Bola ima života, pa nije sve tenis, nije sve sport. I šta će onda mala princeza, nego skrenuti pažnju na sebe, a obično je najlakše reći da si u depresiji. Kad si zdrav i imaš para, imaš sve u životu, ali ti je dosadno, reci da si u depresiji.
    Da se razumijemo, ne umanjujem opasnost psihološkog stanja depresije, znam da je opasno i da dosta ljudi ima problem ozbiljan sa tim, ali ovo je stvarno privlačenje pažnje na sebe i još gore povlačenje čitave obitelji na dno sa sobom. Ne znam koliko je Novak pametan, ali i da je najpametniji opet je sposobnost rasuđivanja umanjena kada je u pitanju obitelj. Tu su roditelji opet najracionalniji.
    Nakon ovih situacija samo još više cijenim Maria Ančića, a ovaj teletabis od Đokovićevog brata bi se za promjenu trebao ugledati malo na njega. Čovjek imao odličnu karijeru, te još puno godina potencijalno još bolje karijere. Oboli od ozbiljne bolesti i ništa više nije bilo isto. Završi fakultet, mislim još i da je doktorat u SAD-u, i eno ga sad u NBA ligi radi čovjek. Postigao nešto u životu, pored tenisa.
    Ajde onaj najmlađi je parazit druge vrste, al on je usmjerio korist od bratove slave u gonjanje žena, a ovaj srednji u "Djecu cvijeća"
    Last edited by luka; 01-11-16, 18:30.

    Comment


    • Za sve turnire postoji cut lista koja se pravi par nedelja pre turnira na kojoj se osredjuje ko moze da igra direktno na turniru a ko mora kroz kvalificikacije. Jel zna neko kako se to odreduje za zavrsni turnir? Tipa jel moze sada Nadal da kaze da bi ipak igrao zavrsni turnir ili ne?

      Comment


      • Originally posted by pedja5000 View Post
        Za sve turnire postoji cut lista koja se pravi par nedelja pre turnira na kojoj se osredjuje ko moze da igra direktno na turniru a ko mora kroz kvalificikacije. Jel zna neko kako se to odreduje za zavrsni turnir? Tipa jel moze sada Nadal da kaze da bi ipak igrao zavrsni turnir ili ne?
        Zavrsni turnir je drugaciji od svih drugih i cut lista moze da se pravi jedino kad se zavrsi poslednji regularni turnir sezone i nikako ranije.
        A hipoteticki, verujem da Nadal moze da igra zavrnsi turnir, ako bi zavrsio u top 8
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by pedja5000 View Post
          Za sve turnire postoji cut lista koja se pravi par nedelja pre turnira na kojoj se osredjuje ko moze da igra direktno na turniru a ko mora kroz kvalificikacije. Jel zna neko kako se to odreduje za zavrsni turnir? Tipa jel moze sada Nadal da kaze da bi ipak igrao zavrsni turnir ili ne?
          Na WTF ucestvuje 8 igraca koji imaju najvise osvojenih poena tokom sezone pocevsi od 01.01. pa do poslednjeg turnira pre njega . Ukoliko Nadal bude po broju bodova medju Top 8 on moze da igra WTF . Postoje i tzv rezerve koje se pozivaju da budu prisutni kako bi igrali u slucaju da se neko povredi.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Hvala, prvenstveno na drugu Bojaninu recenicu


            Znam kako funkcionisu rezerve i sve to u Londonu, ali mi je bas palo na pamet tipa ako igrac zavrsi ranije sezonu i nece da igra da li moze da se seti da igra zavrsni turnir ako upadne na njega. Za drugi turnir znam da to ne bi mogao.
            Zato verujem da na sajtu ATP nece da potvrdi da se 9. kvalifikovao( naravno ako Nadal ostane u prvih osam, a verovatno hoce) verovatno sve do ponedeljka. Onda ako se Nadal ne oglasi organizatorima oni ce i 9tog da uvrste.

            Tipa za zavrsni turnir verovatno teniser ne mora da se prijavi da ce da ga igra kao neki obican turnir...
            Ne secam se kada je zadnji put nego dosta ranije otkazao ucesce na zavrsnom turniru.
            Last edited by 147; 01-11-16, 21:27.

            Comment


            • Živo me interesira na šta će ličiti boem Gulbis iduće sezone. Od Toronta ni traga ni glasa. Sanira ovu ozljedu ramena i počeo je raditi sa Stefankijem.
              Zadnji put kad je dao govorio za medije, rekao je da je u najboljim godinama i da ima još 4-5 godina tenisa ispred sebe.
              Nedostaje i on tenisu, od igre kada je u formi, pa sve do presica.

              Comment


              • Delpo, Del Bonis, Pella i Mayer za finale DC kod Argentine.
                Realno, Hrvatska već ima bod u parovima.

                Last edited by luka; 02-11-16, 21:47.

                Comment


                • Razmisljaju o novoj kategoriji turnira

                  Michal Samulski ‏@MichalSamulski
                  Rotterdam, Dubai, Beijing & Basel are interested in creating new tournament category ATP 750, said Roger Brennwald.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Razmisljaju o novoj kategoriji turnira
                    Interesantno. Mogli bi da razmisle i da Indian Wells i Miami vrede 1250 poena.

                    Comment


                    • Berdih ispao iz top 10 posle 328 uzastopnih nedelja, a nakon punih 14 godina (734) u ponedeljak ce sa njim pod ruku i Federer, tako da ludi Konors ostaje nedodirljiv vezavsi okruglo deceniju i po medju deset (788)
                      Nadal i Djokovic guraju i dalje sa 602, odnosno 503 sedmice

                      Comment


                      • Znala sam da sa ovim Britancima nešto nije u redu
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kratko pitanje: koja se lista gleda za kraj godine, jel to 21.11 ili 28.11?

                          Comment


                          • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                            Kratko pitanje: koja se lista gleda za kraj godine, jel to 21.11 ili 28.11?
                            28.11. i tada Endi gubi 275 poena od prošle godine iz finala DC.

                            Hehehehe

                            Wimbledon 2013: Champion Andy Murray is the world's real No 1, says coach Ivan Lendl

                            A zašto? Zato što je imao 2 Slema, a Novak i Rafa po jedan
                            Šta li sada tvrdi?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by goku
                              "Cisto da osporima malo Marejev N1: Naime od pocetka sezona trave (Kvins) pa sve do finala Pariza Endi Marej je igrao protiv 6 top 10 igraca. Znaci na 10 poslednjih turnira u MOCNOJ PREMOCNOJ seriji koju svi hvale i obozavaju on je morao da igra protiv 6 top 10 igraca. SMEJURIJA -KAKVA TEZINA, KAKVA MOC, KAKO PRETESKO!!!

                              A naravno niti jedan mec nije bio protiv top 5 igraca."

                              U Valjevu, 6.11.2016.
                              Sandugp




                              A sad ozbiljno, stoji to sve, ali nije Andi kriv za to, igra i pobedjuje sa onima koji stanu preko puta mreze. Niti je kriv sto je Djokovic na pola sezone poceo da izigrava ''inner peace'' fazon.

                              Comment


                              • Koja glupost, pa ne bira Marej sebi protivnike kao boskeri npr.


                                Послато са LGL23 уз помоћ Тапатока
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X