Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ŠKOT OTKRIO DA JE PRIČAO SA SJAJNIM BOKSEROM

    Marej: Dejvid Hej me je pripremio za Vimbldon


    Britanac Endi Marej pokušaće da u naredne dve nedelje stigne do pehara na Vimbldonu, nečeg što 75 godina nijednom njegovom sunarodniku nije pošlo za rukom.



    Ne bežeći od činjenice da je pod strahovitim pritiskom javnosti, Marej je ispričao novinarima uoči početka Vimbldona da se za njega mentalno pripremao ćaskajući sa bokserom Dejvidom Hejom.

    "Bio sam strašno razočaran porazom u finalu Australijan opena. Nisam se tada dobro kretao, igrao sam loše. Da bih sprečio nove greške, promenio sam način pripreme. Sada sam na pravom putu jer sam mentalno stabilniji nego što sam bio u Melburnu. Pričao sam sa Dejvidom Hejom jer sam verovao da je dobro porazgovarati s nekim ko je na vrhu u svom sportu. On nije razumeo tehničke detalje oko tenisa, ali je bio pravi čovek za mentalnu pripremu. Svi su mi posle Melburna govorili da sam morao da igram agresivnije, ali to je glupost. Lako je to reći, ali nema veze sa onim što je zaista na terenu. Sve je u glavi. Zaista mi je puno pomogao razgovor sa Hejom", rekao je Marej.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bilo bi lepo kad bi neki Noletov stariji mec pustili na Sk,bas mi se svidja ovo zagrevanje za vimbldon...Nedeljno popodne Nadal-Murray,ubica....
      sigpic

      Comment


      • Ne mogu da vjerujem da sam zaboravio na to?!

        I jos prikazivali taj mec.

        Comment


        • Teskih nekih ljudi ima na ovde...Federer ne moze do GS titule posle 2012 ako uopste bude igrao tenis nakon toga,mozete samo da se zanosite tim glupostima...
          Da,vrh mec... A pretpostavljam da od sutra nece vise biti....
          sigpic

          Comment


          • Nema vesti o Janku?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ako neko ima ESPN Classic, sad ce u 18h da bude neka emisija o Fedu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Denzel80 View Post
                Teskih nekih ljudi ima na ovde...Federer ne moze do GS titule posle 2012 ako uopste bude igrao tenis nakon toga,mozete samo da se zanosite tim glupostima...
                100%

                Comment


                • Evo nesto za Janka...

                  http://www.sportske.net/vest/tenis/d...ena-44562.html

                  Comment


                  • Nema nista zvanicno za Janka, jos uvijek nije otkazao W, a ne javlja se cak ni na tviteru od sinoc...
                    Ovaj posljednji clanak mi se ne cini kao neka zvanicna informacija, to u vise njihova nagadjanja... ;)

                    Comment


                    • Ma da, tekst je kao i kod svih, osim što su "doneli odluku" da će igrati sutra. ;)
                      A na tweetu ga baš pratim da nešto saznam, ali muk.
                      Ne sviđa mi se to, ali možda obavlja razne pretrage i možda je pod različitim tretmanima, pa čeka da vidi... ;)
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • JOj ljudi jedva cekam sutra najstariji turnir da pocne i nadam se da ce novak sve oprati onako kako je prao na od pocetka godine,pa svi da se veselimo.

                        NAPRED NOLE CELA SRBIJA JE UZ TEBE

                        Comment


                        • American Sam Querrey underwent surgery for bone spurs in his right elbow in New York and could be out for a couple of months, his double partner, John Isner said. Querrey injured his elbow while competing at the grass court tournament at Queens and was forced to pull out of Wimbledon.
                          Bice da je Kverijeva pobjeda ozbiljna...

                          Comment


                          • Sumnjam da ce Janko da otkaze... Nadam se da nece :/ Jedva cekam da sutra to pocne i da uzivamo u tenisu svi zajedno!

                            Comment


                            • Konačno počinje i Wimbeldon najlijepših turnira i najstariji ,nadam se da će svi igrači da odigraju odlično i da pokažu zavidan nivo igre ,naravno samo jedan će pobjediti ali svi ostali mogu da pruže uživanje za oči i ja se nadam da hoće.Sretno svim igračima naravno posebno puno sreće Federeru.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Najlepše je da se igra NA TRAVI ..

                                Comment

                                Working...
                                X