Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta za taj poraz u Dubaiju. Trebao je kao Rodžer u Londonu da se pojavi na terenu i kaže: Mogu da igram, ali ne mogu da pobedim i zato neću da igram. Ili tako nešto.

    Comment


    • Koja je poenta brisanja postova u kojima nema ružnih reči i niko se ne vređa.

      Koja je poenta pisanja ovde ako će postovi koji se ne sviđaju urednicima biti brisani.

      Mnogo sam razočaran jer ovo nije prvi put da se ovo dešava. Prošli put je bio izgovor da će se razviti bespotrebna diskusija, pa ajde onda da ugasimo forum ako su diskusije bespotrebne.

      Comment


      • Ako uhvatim vremena kasnije, napišem ponešto za ovu raspravu o bekendima, jer mi se sviđa.
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Originally posted by Prle! View Post
          Ako uhvatim vremena kasnije, napišem ponešto za ovu raspravu o bekendima, jer mi se sviđa.
          Napisi nesto i o Gaskea, to je tvoje podrucje ipak
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Napisi nesto i o Gaskea, to je tvoje podrucje ipak
            A šta da napiše o njegovom BH-u? To što vizuelno dobro izgleda i što je prilično navikan ne igra neku ulogu. Šta misliš zašto stoji daleko od osnovne? BH u Wawrinke je bolji, ima veći učinak i jedan je od najboljih.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              A šta da napiše o njegovom BH-u? To što vizuelno dobro izgleda i što je prilično navikan ne igra neku ulogu. Šta misliš zašto stoji daleko od osnovne? BH u Wawrinke je bolji, ima veći učinak i jedan je od najboljih.
              Nije vezano za najboljeg bekenda, zna Prle o cemu ja pricam. Nostalgican je prema Gaskea, opcenito kao igrac.

              Inace da ne offujem, po meni Safinov BH je GOAT BH.
              OVAKO

              Comment


              • Imam amandman... ako smem da dodam

                Kako bi se barem neki kriterijum uspostavio, ja predlažem jedan koji ja lično favorizujem, a to je efikasnost i učinak.

                Dakle, ako pričamo o BH ili FH ili servisu.... mora da se uspostavi neki uporedivi zbir pozitivnih i negativnih utisaka.

                Ilustracija: da li je veći GOAT u servisima Karlo ili Feki? Po meni je Feki veći, jer je njegov % uspešnosti osvajanja poena na taj udarac daleko iznad Karlovićevog.

                Tako i kada pričamo o BH, ukoliko ostavimo na stranu lične utiske, ostaje da pogledamo statistiku uspešnosti, odn odnos između osvojenih poena u totalu, i osvojenih poena na BH, uz presek UE na taj udrac, vrlo lako možemo doći do toga da li je nečiji BH bolji od konkurencije.

                Mogao bih ja da hvalim lepotu jednoručnog BH, ali je činjenica da je dvoručni daleko efikasniji...

                ajd pa se vidimo

                Comment


                • u kojem to univerzumu Federer ima bolju statistiku od Doktora na servisu?

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    u kojem to univerzumu Federer ima bolju statistiku od Doktora na servisu?
                    mislim da sam pomenuo uspešnost a ne statistiku

                    ko razume shvatio je

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      u kojem to univerzumu Federer ima bolju statistiku od Doktora na servisu?
                      u univerzumu zvanom tajbrejk
                      odigrali su ubjedljivo najvise od svih (oko 600)
                      jedan je na fenomenalnih 65% a drugi na prosjecnih 50%
                      ogromna razlika

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Moj stav je da ukoliko ti je neki bazični segment toliko dobar onda se to jednostavno mora odraziti u karijernom bilansu.
                        Servis Karlovića jeste dobar ali on nije nikakav GOAT server jer šta su onda Sampras i Federer. Moguće da nekoga impresionira to učestalo lupanje asova što iz nekog mog ugla shvatanja igre nije slučaj.
                        Ne slažem se.

                        ČInjenica jeste, da je Karlovič toliko loš u drugim elementima igre i tu je razlog, da je on prosječni igrač. Ne možeš u tenisu do turnira izključivo servisom.

                        Comment


                        • Originally posted by cssr View Post
                          u univerzumu zvanom tajbrejk
                          odigrali su ubjedljivo najvise od svih (oko 600)
                          jedan je na fenomenalnih 65% a drugi na prosjecnih 50%
                          ogromna razlika
                          A šta ima to veze sa servisom? Servis je jedan od mnogih elemenata u igri. Roger ima 65 % uspješnosti jer ima skoro sve udrace izvan serijske. A Karlovič osim servisa malo ništa.

                          Poene se ne dobiva izključivo servisom,

                          Comment


                          • http://arnesen-tennis.blogspot.rs/20...lper-usas.html
                            Verovatno mali odmor od od Game&Set &Mats, ako ništa barem na predstojećem RG.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Nedostajace nam
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Je li realno da je ono Toni izjavio? ako ne troluje onda je poludio
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X