Strana 1 od 17 1 2 3 11 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 243

Tema: ATP - Viktor Troicki

Suzana Jelak
    Guest

ATP - Viktor Troicki

Shecer! Nema osmeha nikad, a sve ce da ih pobedi uz samo malo truda i srece... Eto'o!

2. Your Google Adsense code here
    Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

Odg: ATP-VIKTOR TROICKI

danas ?e da dere yuznog ...

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

Suzana Jelak
    Guest

[quote author=Patriota link=topic=496.msg16753#msg16753 date=1202642797]
    danas ?e da dere yuznog ...
    [/quote]
    Dace Bog! ;)

Senior Member
    Datum registracije
    29.03.2007
    Moć reputacije
    468

Troicki u drugom kolu turnira u Zagrebu

Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u drugo kolo ATP turnira koji se u Zagrebu igra za nagradni fond od 370.000 evra, poto je danas u prvom kolu pobedio vajcarca Georga Bastla rezultatom 6:3, 7:6 (7:3).

Reprezentativac Srbije uao je u me? kao apsolutni favorit, jer je Bastl trenutno 464. teniser sveta, a u glavni reb je uao kroz kvalifikacije. U prvom setu Troicki je opravdao tu ulogu, ali se u drugom opustio i dozvolio protivniku da stigne do taj brejka.
    Tada je Troicki ponovo zaigrao sa mnogo vie koncentracije i bez ve?ih problema dobio je taj brejk, spre?ivi tako vajcarca da iznudi tre?i set.
    U drugom kolu turnira u Zagrebu Troicki ?e igrati protiv boljeg iz duela u kome se sastaju 24. igra? sveta Hrvat Ivo Karlovi? i Ukrajinac Sergej Stahovski.
    U drugom kolu ?e nastupiti i Janko Tipsarevi?, a protivnik ?e mu biti doma?i predstavnik Roko Karanui?, pobednik nedavno odrano Gemaksovog ?elendera.

http://www.blic.co.yu/sport.php?id=31922

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

u drugom kolu sledi Viktor - Rodik, neka mali ostavi srce, pa kom obojci kom opanci

Deja01
    Guest

U prvom kolu Sony Ericsson Opena u Majamiju Viktor Troicki je za 1 sat i 8 minuta veoma ubedljivo (6:4, 6:1) pobedio rumunskog tenisera Viktora Hanesku-a. U narednom kolu Viktor ?e igrati protiv Amerikanca Endija Rodika.
    Prvi brejk u me?u napravio je Rumun koji je Viktoru oduzeo servis u ?etvrtom gemu prvog seta i poveo sa 3:1. Me?utim, Viktor od toga trenutka dosta sigurnije servira, uzima svoj, a zatim i servis protivnika i preokre?e rezultat u prvom setu na 3:4. Do kraja prvog seta Hanesku je uspeo da uzme jo samo jedan gem na svoj servis, tako da je za 40-ak minuta igre Troicki osvojio prvi set, 6:4.

Koliko god da se u prvom setu, posle brejkova na obe strane, ?inilo da ovaj me? moe da bude neizvestan, u drugom setu je ve? na samom startu bilo sve jasno. Troicki oduzima jo jedan servis imenjaku iz Rumunije, sigurno servira i u ovom setu svom protivniku preputa samo jedan gem. Drugi set Viktor lagano dobija sa 6:1.

Troicki ne samo to je svom protivniku dozvolio da mu oduzme samo jedan servis, ve? je to ujedno bila i jedina brejk ansa za Hanesku-a u celom me?u. Viktor je servirao bez duple servis greke, sa 3 as udarca i 77% osvojenih poena na prvi i 72% na drugi servis ovaj me? zavrio za 1 sat i 8 minuta, i nadamo se sa?uvao, preko potrebnu snagu za me? drugog kola koji ?e igrati protiv Endija Rodika.

Amerikanac je kao jedan od nosilaca turnira (6. ATP lista) bio slobodan u prvom kolu. Troicki i Rodik se do sada nisu sastajali.
    i moj komentar:
    On ba ima sre?e sa rebom Al ko zna ? Ja mu dajem 20% anse za pobedu. Dokazao je da nema tremu od najboljih

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

ajmo vikotre....

Nemanja_lendov
    Guest

1-1 u setovima *7-5, 2-6*

Active Member Biljana avatar
    Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    466

roicki u polufinalu Rijeke
    Srbin pobedom nad Lamerom doao do polufinala ?elendera u Hrvatskoj

Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u polufinale ?elender turnira u Rijeci, poto je u ?etvrtinalu pobedio vajcarca Mihaela Lamera rezultatom 7:5, 6:2.

Troicki je na turniru drugi nosilac, a u polufinalu ?e igrati protiv pobednika ?etvrtfinalnog duela u kome se sastaju tre?i nosilac Hrvat Roko Karanui? i Belgijanac Kristof Rohus.

Karanui? je trenutno 113, a Rohus 145. na ATP listi, a ni jedan ni drugi do sada se nisu satajali sa Troickim.

Turnir u Rijeci se igra za nagradni fond od 30.000 evra

Active Member Biljana avatar
    Datum registracije
    11.07.2007
    Moć reputacije
    466

Koliko anse mu dajete sutra?

Mean Motherfucker T-Snell avatar
    Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477135

Evo malo da ozivimo ovu temu, Viktor igra kao zmaj ove sezone ocekujemo ga do kraja sezone u Top 20! Prekosutra cemo videti sta moze protiv umisljenog Skota, nadamo se ako ne pobedi bar nekom setu! ;)
    Bravo majstore samo tako nastavi!
    http://img1.imagehousing.com/72/2ee14aad60081d5facdab268c3d0b09c.jpg

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

fare
    Guest

bice zanimljivo vidjet troickog kako ce odigrat

fare
    Guest

razbija murray troickog koji ima samo jedan ubacen prvi servis zasad

Active Member dart gunner avatar
    Datum registracije
    01.05.2008
    Moć reputacije